Моля за съвет, ще се побъркам

  • 4 138
  • 61
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 209
Дай малко повече инфо за цикъла ти... Друг път имала ли си такова закъснение... Следиш ли овуто и ако да кой ден ти е след него...

Има моичета, на които доста късно им отчитат домашните тестове, така че и аз бих те посъветвала за кръвен!!!

Успех...

# 46
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
И аз те съветвам да направиш кръвен.

# 47
  • Мнения: 39
здравейте- трябва да ми дойде на 06.06., но имам странни чувства- по-често уриниране, сънливост, болезнени гърди. Мога ли вече да си направя кръвден тест-ще отчете ли, ако съм бременна. Домашен тест-няма да отчете, нали

# 48
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Знаеш ли горе долу кога ти е била овулацията?

# 49
  • Мнения: 4 700
да, кога ти е била овулацията. Кръвния отчита 12 дни след овуто.

# 50
# 51
  • Мнения: 2 068
здравейте- трябва да ми дойде на 06.06., но имам странни чувства- по-често уриниране, сънливост, болезнени гърди. Мога ли вече да си направя кръвден тест-ще отчете ли, ако съм бременна. Домашен тест-няма да отчете, нали
Рано ти е за домашен тест можеш да пробваш най-рано на 4.06 със сутрешната урина но не очаквай сигурен резултат ако си търпелива можеш да направиш първия тест на 6.06 а ако си още по-търпелива поне 2-3 дни след закъснението но има вариант да е отрицателен теста дори при наличие на бременност   Stop

# 52
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Значи рано е още.Мъничко търпение.

# 53
  • Мнения: 39
И аз така мислих, но реших да го споделя с вас. А ако си измеря БТ и е над 37 може ли да означава нещо. Болят ме и яйчниците.

# 54
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Ами след ову,нормално е температурата да е по-висока,така че не мисля,че можеш да разчиташ на нея за това дали си бременна.

# 55
  • Мнения: 39
Значи трява да чакам. Дано си имаме бебче

# 56
  • Мнения: 4 700
Ами след ову,нормално е температурата да е по-висока,така че не мисля,че можеш да разчиташ на нея за това дали си бременна.

 Peace

Доколкото zнам БТ пада когато zапочва менструацията. Но това само съм го чела, така че беz гаранция. Аz съм много мърzелива zа тия методи.  Rolling Eyes

# 57
Да мислех да изчакам още малко и другата седмица да ходя на лекар. Иначе цикъла ми е на 30-35дни.

# 58
А овуто ми беше около 04.05.
Дали не го мисля постоянно

# 59
  • Мнения: 4 700
Ако е било на 04.05 zначи вече има zакъснение и то почти 2 седмици.

Общи условия

Активация на акаунт