Рита АВГУСТИНЧЕ из тумбака, летни плодове да хапне чака.

  • 14 292
  • 295
  •   1
Отговори
# 30
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Гита - сега ако сложищ и един линк към тумбаците грешка няма да имаш. Аз като съм си смотана все немога да ги открия  Embarassed

Нямаш грижи http://www.snimka.bg/album.php?album_id=109856&view=1&photo=65

# 31
  • Златна Добруджа
  • Мнения: 497
Вчера тържеството беше мнооого сладко. ....
Имаха една песничка, при която първо пееха момчетата-хък-мък и след това женките, като му викнаха....ееееее, трябваше да си запушиме ушите. Ми, така де, те жени ли са или лукови глави. Жестоки бяха.

Винаги ми е правило впечатление - момчетата бързат да си кажат стихотворенията, да отбият номера, а госпожиците - главата вдигната високо, рецитират с плам, изразително  Mr. Green

# 32
  • Мнения: 25
 Абе Гита - някой от рода ти да не е финикиец. Действаш за секунди. Ама ти изглеждаш много добре, къде си ги трупнала 22 кг. незнам. Такива слаби ръчички, а аз уж съм "само" +14 а ръцете ми като на борец. И предния път и сега като сумист в ръцете. А тумбака ти така е щръкнал направо като за пишленце/пацоранчо. Ама ще видим към края на юли.

# 33
  • Златна Добруджа
  • Мнения: 497
Сложих най-накрая и моя тумбак в съревнованието.

Еее, Гита, ама честно - къде са тия 22 кг незнам. Верно корем си имаш, ама чак огромен не е   Peace   bouquet
Докато напиша и Вася78 ме е изпреварила Grinning А и мненията ни се припокриват  Heart Eyes

# 34
  • Мнения: 361
Здравейте мами newsm51

И аз да се запиша в новата темичка, както обикновенно е супер smile3521

Дано Миленка се оправя бързо, че тази заушка е отвратителна,Аз като я карах, все едно бях в кошмар.

Тони и аз тъпях вчера, помещавах се на леглото, цял ден.Чак следобяда ходих с майка малко на вън.Ама и ме мързеше нещо, беше ми топло.

Днес и аз ще си снимам пупата и ще я кача в албумчето newsm03

# 35
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
Ей, бързаци такива.  newsm62 Докато се усети 4овек, сте свът6или старата и по4нали нова тема- много вкусна таз тема бе, Гитка и мъж-  smile3501.
Ха сега и добро утро, да ви са сладки 4а6ките кафенце. Аз от много време насам за първи път успях да стана рано, то си е цяло 4удо. в4ера като ме метнха да помагам за една торта, отиде цял ден и 4ак ве4ерта към 9 се усе6там, 4е не6то не ми е добре и  се се6там 4е цял ден хапка не съм хапнала. Като набухах цяла купа спагети и веднага се тропясах. Викам си- "Брях, по4ва периода на уморите  newsm78"
Затова пък днес съм свежар  newsm10
На работе6тите о6те мами- да ви е лек и свеж деня, а на тези от нас, които си по4иват- активно да си по4иваме.   bouquet

# 36
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Сложих най-накрая и моя тумбак в съревнованието.

Еее, Гита, ама честно - къде са тия 22 кг незнам. Верно корем си имаш, ама чак огромен не е   Peace   bouquet
Докато напиша и Вася78 ме е изпреварила Grinning А и мненията ни се припокриват  Heart Eyes

Почти всичко е на дупето
  Embarassed Добре, че съм с пола, та не личи колко е къдраво. Имам една снимка в моя албум от миналогодишното тържество на Танти-там се вижда разликата. Ето:
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=98722&photo=3

# 37
  • Мнения: 1 554
добро утро моми4ета

тая сутрин си спинкам аз в спалнята и оп истръпнала ми едната страна обръщам се на другата да си спинкам и малкото 4ове4е така ме риташе по пико4ния мехур много ме заболя на някоя от вас слу4валоли се е Sad

ГИТА  Hug нямам думи изглеждаш прекрасно и тая малка госпожица на кого ли сее метнала толкова хубава Whistling  bouquet

Последна редакция: ср, 16 май 2007, 09:49 от Franito

# 38
  • Мнения: 14
Добро утро слънчеви мамчета аз съвсем набързо се включвам  Grinning
Коремчетата ви са страхотни трябва вече и аз да се престраша да ви покажа моето  Embarassed
Гита аз си те представях като малко слонче като каза колко кг си + но явно преди това си била доста слабичка защото сега изглеждаш страхотно   bouquet
Чао лек и усмихнат ден на всички

# 39
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
Ех, аз пък ви завиждам на големите тумбаци. Ето последния куриоз от в4ера. Понеже сме нови в квартала, и тъкмо излизаме пред къ6ти и ко6ийката дойде да ни поздрави, та се заприказвахме. Та стана на въпрос 4е 4акаме детенце, тя ме поздрави жената и вика "В кой месец си, първи или втори". Ние с мъжо свикнали, само се засмяхме и и казахме 4е смъм в 7-ми, нейната реакция бе6е  newsm09.
Искам и на мен място в автобуса да ми правят  newsm45

# 40
  • Мнения: 23
Вчера тържеството беше мнооого сладко. ....
Имаха една песничка, при която първо пееха момчетата-хък-мък и след това женките, като му викнаха....ееееее, трябваше да си запушиме ушите. Ми, така де, те жени ли са или лукови глави. Жестоки бяха.

Винаги ми е правило впечатление - момчетата бързат да си кажат стихотворенията, да отбият номера, а госпожиците - главата вдигната високо, рецитират с плам, изразително  Mr. Green

Такива сме си женките  Grinning.Не съм феминистка ,обаче мъжете дишат благодарение на нас и заради нас.Добре че не раждат ,иначе .................. Joy Joy Joy Joy
vasq78-на аватара не съм аз,но леко си приличаме с  Моника ,ако сложа и малко силиконче  долу горе ще я докарам  Mr. Green По нататък като се престраша ще сложа и моя снимка .Много съм срамежлива, Embarassed какво да се прави .

Искам да споделя на Димианки -че и моят термин е загатка .Моята дата за последен цикъл е 8.11.2006 ,но и моята док каза че съм забременяла между 20 и 30.11  т.е термина ми е ......  за мен загатка .Тя ме води  в документите с термин 15.09.2007 но каза че действително ще родя около 31.08  и 01.09. 2007  . Аз честно казано съм много объркана защото смятам да раждам секцио -в такъв случай датата е много важна .Док обаче държи да родя нормално и затова може би не ми казва точната дата  newsm78

Марианамама- стискам палци с изследванията всичко да е наред ,макар че доста изчетох за тоя хепатит и останах с впечатление че за плода няма страшно  Praynig

Най-после си купих череши -килото 12,00 лв.  -гадове такива  #2gunfire #2gunfireРазбира се не си купих цяло кило ,но цената мисля е убийствена .Много хубав ,но много скъп град е Бургас  Embarassed

 Франи ,мен само по пикочния ме ритат, от известно време ходя по 10 пъти за час до  Toilet

# 41
  • Мнения: 107
Гита супер добре изглеждаш да знаеш!!!! Явно си била кожа и кости преди да забременееш защото тез 20кг изобщо не ти личат!!!!И коремчето ти е много хубаво, без излишна странична маса!!!!!
Аз нямам още +10 ама изглеждам по-шишкалак особено на бутчетата, които вече са бутове-вълнообразни при това:-)))))))

Отивам за кафенце че не може само работа

# 42
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Е, благодарско за думите ви, но аз като си знам как изглеждам иначе, и се сдухвам лекинко от килограмите. Успокоявам се, че и предния път бях така, пък ги свалих.

Бобченка
, имам една приятелка, която като отишла да ражда, лекарите едва ли не й се подигравали и я питали мишка ли ще ражда. А излезнал 3.800килограмов мъж. Просто го била носила навътре. Имала била по-голяма коремна кухина или нещо такова

# 43
  • Мнения: 23
Гита много добре изглеждаш и Танти е голама сладурка -пу,пу Heart Eyes
Според мен тумбата ти е като за момиченце .Тати Боби да се готви за женско царство .Случайно да имате женско кученце или котенце   animal037 Joy Joy

Айде.......както я почнахме с писането и до довечера тази тема сме я опапали .Ми тя много вкусна  Hug

# 44
  • Мнения: 4 546
някой да си е купувал прашки за бременни? разгледах тези в данет, ама много бабешки бе  Rolling Eyes и особено лятото с такива гащи... Confused а моите си бикини вече не ми стават  Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт