Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
Момичета видях се в чудо последната седмица!
Значи към 20 часа започвам да храня бебка,тя се унася още на шишето и я слагам в креватчето.След 10-15 мин. се събужда с рев и сме така до 22-23 часа!През цялата вечер спи неспокойно и не мога да разбера какво става.По принцип следобед спи около 1-1,5 час и към 20 часа наистина е уморена и й се спи.Но, защо се събужда и после не заспива по няколко часа?Какво мислите?На какво се дължи?

# 1
Може да е превъзбудена и затова,когато децата имат много нови изживявания се случва.Ако гледа телевизор-изключвай го,а иначе я оставяй да се наплаче и когато заспи.

# 2
  • София
Привет! Като гледам ние сме само с един ден разлика! Хрумват ми две неща за неспокойния сън! Казваш че е от една седмица така - да не би да и е топло! Другото са зъби! Ние миналия месец бяхме така! По принцип сме много спокойни, но четири зъба излязоха в рамките на 20 дена и тогава нощно време се събуждаше с рев и трудно се успокояваше. Пожелавам този период бързо да отмине и пак да си спинкате спокойно! smile3524

# 3
  • София
ддзд

# 4
Идват ми на ум зъбки или пък криза на растежа, казват че около 12-я месец имало такава.

# 5
  • София
Подобно нещо ни се случи и на нас. Три дена реве и се буди. Мислех за зъби, претопляне и какво ли не. Заведох я на доктор и се оказаха силно зачервени гърло и уши. Затова милото ми пищяло - ушите много силно болят. Има летен вирус и доста деца са с болки в ушите, както в последствие разбрах. Нека я види педиатърката.

# 6
  • Варна
и при нас е същата работа. Минава доста време докато заспи по-непробудно. През ноща отново се събужда, давам вода, биберон и така.

# 7
  • София - Овча купел 1
 При нас такива периоди са свързани с болест или зъби. Ако са зъби пищи силно, и с часове не може да се успокои. Когато изкара 4 кучешки почти наведнъж, миналото лято, този период продължи цял месец...

# 8
  • Кърджали
Ние сме по малки от вас, но ни се случва след като заспим да се събудим с рев. Лекаря ни посъветва в такива случай да му капваме капки за уши. Ползвахме форталгин. Пробвай може да подейства, мисля че са безвредни стига да не прекалиш.

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт