Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

DE

Имате ли идея дали има глоба за паспорт с изтекъл скок?Преди година приятелка плати 50лв глоба , но сега ??
Цитирай

Варна

няма глоба за изтекъл  Thinking има глоба за загубен newsm78 но на всяко място е различно ,така че по- добре питай Peace
Цитирай

до канала

има глоба за изтекъл .Задграничния паспорт се води собственост на държавата Shocked и след изтичане на срока се връща-това беше съобщено в новините преди известно време.Колко е незнам.
Цитирай

София

отиди да си го върнеш заедно с децата. при мен свърши работа  Twisted Evil. за 5 мин. така овършаха, че служителите ме гледаха съжалително и нищо не продумаха за глоба. още повече , че при нас паспортна служба е на 3-ти етаж и там с количката посмъртно не можех да се кача, а няма и асансьор, аз затова всъщност се забавих с връщането.
Цитирай

Варна

Има глоба. Във Варна за изтекал паспорт взимат 5 лв, които се заплащат на място.
Имаше такава тема и си спомням, че в различните градове имаше и различна глоба варираща между 5 и 20 лв.
Цитирай

DE

отиди да си го върнеш заедно с децата. при мен свърши работа  Twisted Evil. за 5 мин. така овършаха, че служителите ме гледаха съжалително и нищо не продумаха за глоба. още повече , че при нас паспортна служба е на 3-ти етаж и там с количката посмъртно не можех да се кача, а няма и асансьор, аз затова всъщност се забавих с връщането.
35 35 35
Голям сладур си , моя е изтекъл края на 2005г и не ми  се вярва да се смилят , та ако ще и цялата детска градина да им доведа . Ако е до 20лв се ядва , ама бях чула , че глобата е 50лв  ooooh!
Цитирай

Връща се без глоба до 3 мес. след датата на изтичане.Ако го върнеш след тези 3 мес.-глоба.
А ако го върнеш след 1год. и 3мес.-без глоба,по давност.
Цитирай

Там някъде

При мен глобата беше 30 лв.
Цитирай

непрекъснато в някой филм

Егати рекета от страна на държавата ShockedНа места глобата е 5лв, на места 20, а safo даже 30лв. е платила.Как така?!? Какво е това избирателно таксуване? И защо въобще трябва да плащаме?
Моят паспорт е изтекъл, но не мога да го намеря Mr. GreenИ к'во прайм ся?
Цитирай

София

Глоба 5 лв ????Ако не греша глобата за изрекъл срок на задграничен паспорт, който не е върнат в срок от 3 месеца след изтичането  е от 20 до 150 лв.
Цитирай
моят паспорт е изтекъл преди 11 год.
Цитирай
моят паспорт е изтекъл преди 11 год.
А моя е изтекъл около преди 15 години  35,имала съм като малка.След това не съм си правила.Скоро ще трябва да си вадя нов и се чудя дали да кажа че съм го загубила,или да го върна(още си го пазя  Naughty )
Цитирай

Варна/Плевен

Моят беше изтекъл края на 2005г. и понеже имаше възможност по служба да пътувам в ужбина се наложи да отида да си извадя нов паспорт, обаче бяха минали повече от 6 месеца след изтичането и лелката на гишето ми каза
"Отиваш сега при кварталния (еди къде си се намира) да ти напише акт и да те глоби защото си пресрочила 3-те месеца"

Е познайте дали отидох при кварталния, още си стоя без паспорт, всъщност стоя си със стария изтекъл, а пък и едни полицаи ми бяха споменали, че след като изтече една година от срока на валидност на паспорта не могат да те глобят.
Цитирай

Срока на моя паспорт беше изтекъл преди 2 г. и ме глобиха 20 лв.
Цитирай

София

Глобата е от 20 до 500 лева (ако не се лъжа, може и да бъркам горната граница). Пишат ти акт, после се издава постановление по акта колко пари ще те друснат. За това някои им взимат минималната глоба, а именно 20 лв, а на други им взимат повече.
Миналата година бях на зор и вадих експресен задграничен. Лелката на гишето на нищо ме направи, така ми се разкрещя, че не съм си го била върнала. После платих 20 лв.  Whistling
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.