Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бебета
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 79 отговора

При смяна на памперса накъде слагате пишлета нагоре или надолу?
Цитирай

София

Както дойде. Peace То в тоя памперс ако успея да му го наглася, ще съм герой. Моята педиатърка, каза че няма значение как е: дали нагоре или надолу. Това било бабини деветини Peace
Цитирай

оставям го както си е застанал
Цитирай

Аз по-скоро гледам да е надолу,за да не се намокри евентуално.
Цитирай

Е аз пък все нагоре го слагам, някъде бях челе че така трябва newsm78 ама все е мокър
Цитирай

софия

Е аз пък все нагоре го слагам, някъде бях челе че така трябва newsm78 ама все е мокър

мокър е, защото струята е много силна и излиза Very Happy така е при момченцата. Пишото го оставям както е застанал, но естествено си е надолу. щръква само секундите преди пишкане
Цитирай

мокър е, защото струята е много силна и излиза Very Happy така е при момченцата. Пишото го оставям както е застанал, но естествено си е надолу. щръква само секундите преди пишкане
Цитирай

Sofia

Както дойде  Mr. Green , ама обикновено е надолу Wink .
Цитирай

Надолу
Цитирай

На морето!

На курса за бременни ни обясниха,е трябва да е надолу,за да не се мокри.Това било естистваното положение на пишлетата. Peace
Цитирай

Варна

И моя опит показа, че трябва да е надолу, както си стои обикновено. В един кратък период, когато го слагах нагоре, се намокряше целия около кръста за отрицателно време.
Цитирай

София

Слагам го нагоре,защото така трябва.Заради потентност или незнам там за какво,но доста хора са ми казвали така.Слава богу не се мокриме много! Crazy
Цитирай

Ами както застане, не знам на къде отива.
Цитирай

София

Слагам го нагоре,защото така трябва.Заради потентност или незнам там за какво,но доста хора са ми казвали така.Слава богу не се мокриме много! Crazy

бабини деветини... надолу се слага.
Цитирай

София

бабини деветини... надолу се слага.
И на мен доста хора ми казаха , че трябва да се поставя нагоре , но опита ми показа , че не само се мокри детето като е нагоре , а и му е неудобно на него.  33uu
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 79 отговора