Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

На пазар
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 22 отговора

SK

Здравейте, мами  Smile

Чакаме бебе след около месец и сега купуваме разни неща за него. Имам възможност да си поръчам нещо от Англия и Ирландия, та решиш да ви питам дали се сещате за нещо специално, което могат да ми донесат от тези страни. Тук във форума прочетох за чудотворните капки против колики Инфакол например, така че смятам да си поръчам от тях. Ако ви хрумва още нещо много добро и полезно от там, дайте идея Smile  (нямам предвид дрехи и пр., по-скоро лекарства или нещо подобно).

Благодаря за идеите.   bouquet
Цитирай

Мелбърн, Австралия

За Инфакол-а гласувам с две ръце  Hug

За друго оттам, не съм имала нужда  newsm78
Цитирай

постоянно

Спорец мен по-добри са  Coleef -капки за колики, но са двоино по скъпи от инфакол, от които лично аз не съм доволна.Мисля че повечето неща тук са по евтини и качественни.Дрехи да ти донесат- бодита , гащеризончета...
Вили
Цитирай

Сливен

не мисля че инфакола е незаменим,аз лично ползвах еспумизан,можеш да си поръчаш sudocrem,против подсичане
Цитирай

Сливен

Забравих- PRIMARK това са евтини магазини,но имат хубави  евтини бебешки дрешки като бодита,хавлийки,одеялца,пижамки и др.-по-евтини са от БГ   Wink
Цитирай

София

Поръчай си SUDOCREM

Цинков крем е против подсичане, но върши чудна работа и при изгаряне и разни малки ранички и драскотини.
Не съм го виждала в България.
Цитирай

постоянно

От кремовете за дупета няма по- добър тук от Bepanthene-  на Bayer
Страхотен е  наистина.За Судокрем нямам кои знае какво мнение- нито лошо нито добро.
Вили
Цитирай

Sofia

Глицеринови свещички за бебета против запек. В България няма такива.
Цитирай

постоянно

Глицеринови свещички за бебета против запек. В България няма такива.
Знаеш ли акво им е името?
Благодаря ти.
Вили  bouquet
Цитирай

на запад

Можеш да разгледаш този сайт и да си поръчаш дрешки от там www.next.co.uk . Има прекрасни неща, някои от които излизат доста евтино, особено ако поръчаш от 2-3- pack.  Peace
Цитирай

До парка

Можеш да разгледаш този сайт и да си поръчаш дрешки от там www.next.co.uk . Има прекрасни неща, някои от които излизат доста евтино, особено ако поръчаш от 2-3- pack.  Peace

КАКВО Е 2-3- pack.???? newsm78
Цитирай

Sofia

her_76, просто кажи в аптеката, че искаш глицеринови свещички за бебета. Има различни размери. На тези, които имам в момента пише "Suppositoria cum glycerolo et gelatina". Педиатърката ми ги даде, не знам точно от къде са, но каза, че ги има в цяла Европа, освен в България. Smile
Цитирай

SK

Много благодаря на всички за отговорите!!!!!   bouquet 
Цитирай

на запад

Фантичка, това са блузки или панталончета, клинчета за по 5-6-7 паунда  Peace
Цитирай

Варна

Още една приказна марка-GEORGE  Love
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 22 отговора