Режим на Пиер Дюкан-11част-Пролетно изчистване на мазнинките

  • 25 870
  • 540
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 4 447
Оооо, ти си супер - само с две коремчета! Някои стартирахме с три + 2 комплекта гърди!
Точно така - 5 дни чисти протеини, после 5 дни смесен!
После пак ще питаш! Hug

# 76
  • Мнения: 900
Оооо, ти си супер - само с две коремчета! Някои стартирахме с три + 2 комплекта гърди!
Точно така - 5 дни чисти протеини, после 5 дни смесен!
После пак ще питаш! Hug
newsm62 newsm62 newsm62
Твоята самоирония ме убива,Тани!
Марги,браво за постигнатото  bouquet

# 77
  • Мнения: 465
Аз днес съм на смесен ,който някак не си го представям/ салатка без олио Cry /трябва готвене на манджи  newsm77 а пък готвя отделно и на моите  #2gunfire ...това са сигналите на нецензурните думички .ИЗВИНЕТЕ  Laughing

# 78
  • Мнения: 465
Какъв оптимизъм ме е обзеллл!Обаче диетата е супер и си продължавам!!!

# 79
  • Мнения: 685
Аз вече имам книжката и започвам с ударния режим.
Да ви попитам дали ще бъде проблемно подобно меню :
Закуска : Кисело мляко с магданоз / помня, че помага за 00 , но го пропуснах сутринта /
Обяд : Пилежка паржола филе на скара с подправки и малко лук примерно
Вечеря : Омлет с извара

 Hug

# 80
  • Велико Търново
  • Мнения: 116
И аз да се отчета при вас  Hug Вчера издържах на лунната и от днес си почвам пак режима на Дюкан. Направо като ви чета и ми се отяжда Joy Аз по-рядко имам възможност да пиша, но ще наминавам от време на време. Благодаря ви за страхотната морална подкрепа и успех на всички   bouquet  love001

# 81
  • Велико Търново
  • Мнения: 116
Да ви попитам дали ще бъде проблемно подобно меню :
Закуска : Кисело мляко с магданоз / помня, че помага за 00 , но го пропуснах сутринта /
Обяд : Пилежка паржола филе на скара с подправки и малко лук примерно
Вечеря : Омлет с извара
На мен добре ми се струва, но нека и по-опитните да кажат.

# 82
Привет и от мен.Днес срелката на кантарчето колебливо иска да мине по-надолу ама като е сигурно тогава ще се хваля.Иначе от началото на диетата до сега съм свалила по 6 см. от талия и ханш и по 3 см. от бедрата HugМного съм доволно Whistling

# 83
  • Велико Търново
  • Мнения: 116
Браво dobri4ka  Hug Аз ще се измеря утре да видим дали ще са ми намалели обиколките поне малко  Rolling Eyes

# 84
Ами да хубаво е да си следите мерските, защото поне аз може да не сваля на килограми, но сантиметрите се топят ли топят Peace

# 85
  • София
  • Мнения: 3 090
Браво на всички момичета, добре сме се постарали и доста мазнинки сме стопили! Аз днес съм -10, УРА! По този повод черпя всички по 1 фрапенце!
Но ми се струва, че някои ядат доста малко. Това не е режим за гладуване и за бързо сваляне. Трябва да се яде и да се пие вода, това е основното. Като ядете по-малко отначало слабеете, но после организма тръгва да се бори е недостига на калории, блокира и няма слабеене .(Това от личен опит, бях се докарала до там, че след 10 дни само на по половин диня дневно бях качила 200 гр.) Така че яжте и бавно, славно и стабилно сваляйте.
Вещи, чак ми се прияждат зелениите от свекърва ти, нали съм в ударен...
Добричка, не съм се мерила, но си влизам в стари панталони. Малко съжалявам, че не се премерих, ама резултатите щяха да са стресиращи, сигурно метъра нямаше да ме хване...
На всички пожелавам слънчево настроение в този сив дъждовен ден! Hug

# 86
  • Мнения: 900
Балинея Peace, ако караш ударен ден  и си  в началото този лук направо го махни/въпреки че ако говориш за 1-2с.л. няма да е проблематичен/ и карай в максимално чист вид.Включи си и междинни закуски ,иначе ще ти е малко храната като цяло за деня.
Момичета за два -три дни обиколки трудно падат !   bouquet
Аз днес съм -10, УРА! По този повод черпя всички по 1 фрапенце!
Но ми се струва, че някои ядат доста малко. Това не е режим за гладуване и за бързо сваляне. Трябва да се яде и да се пие вода, това е основното. Като ядете по-малко отначало слабеете, но после организма тръгва да се бори е недостига на калории, блокира и няма слабеене .(Това от личен опит, бях се докарала до там, че след 10 дни само на по половин диня дневно бях качила 200 гр.) Така че яжте и бавно, славно и стабилно сваляйте.

newsm10
Честито постижение Крикри!  bouquetПродължавай все така!!! Peace

# 87
  • Враца
  • Мнения: 871
Момичета..... не смея да кажа колко показа кантара.... за 2 ударни-1,400кг и предните 2 -0,900 общо за 4 дни ударни...2,300  и  2 см от талията....направо не вярвам....толкова съм щастива.... откога не се бях чувствала така..

# 88
  • Мнения: 1 890
Добро утро момичета Simple Smile относно Е тата ето малко инфо http://www.analytica-bg.com/a_shop/pages_main/e/#ovk
Спорен и режимен ден
Много мерси за инфото. Като чета колко са вредни май ще трябва да се пазим от тях, ама това значи да караме само на въздух, щото то навсякъде е бъкано с такива.  Лошо!
Момичета..... не смея да кажа колко показа кантара.... за 2 ударни-1,400кг и предните 2 -0,900 общо за 4 дни ударни...2,300  и  2 см от талията....направо не вярвам....толкова съм щастива.... откога не се бях чувствала така..
Честито!  Редултата ти е супер.

# 89
  • Мнения: 465
Ям си миш-маша и ви се радвам !Браво и все така!
Момичета..... не смея да кажа колко показа кантара.... за 2 ударни-1,400кг и предните 2 -0,900 общо за 4 дни ударни...2,300  и  2 см от талията....направо не вярвам....толкова съм щастива.... откога не се бях чувствала така..

Общи условия

Активация на акаунт