Хремааа!!

  • 2 191
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 209
от няколко дни сме хремави двете с дъщеря ми!водих я на лекар каза че ще премине и че не се налага да се дават някакви лекарства освен капки адреналин!но не може да спи !!!носът и е все запушен!дайте някакъв съвет!!

# 1
  • Мнения: 2 821
Не се разбира колко е голямо детето. Можеш да впръскваш Стеримар и да изтегляш секретите с помпичка, но ако е под годинка имай предвид, че се стряскат от помпичката.

# 2
  • Мнения: 209
Не се разбира колко е голямо детето. Можеш да впръскваш Стеримар и да изтегляш секретите с помпичка, но ако е под годинка имай предвид, че се стряскат от помпичката.
[/quo
как не се разбира възрастта, нали отдолу имаме етикет!на 10 месеца е, Стеримар пробвах, както и помпичка - не действат!!!

# 3
  • Мнения: 2 821
Виброцил можеш да слагаш и под годинка, но трябва да попиташ лекар все пак...
лентичката ти не ми се виждаше досега..

# 4
  • Мнения: 209
благодаря, ще пробваме с Виброцил! Peace

# 5
  • Мнения: 2 388
аз правех следното:
на всеки час - промивка със стеримар + изпомпване с помпичка + изкарване на сополките с кречка за уши, ама това последното мноооооооооооооого внимателно.
Адреналиновите капки - по схема.

Много ми помагаше, но промивките са много важни, за да не се разпространи гадостта в ушите

# 6
  • Мнения: 288
аз правех следното:
 изпомпване с помпичка + изкарване на сополките с клечка за уши, ама това последното мноооооооооооооого внимателно.


и виброцил

# 7
  • Мнения: 2 388
абе май на 10 месеца още ми ги бъркаха капките....но не съм сигурна напълно

# 8
  • Бургас
  • Мнения: 10 810
Тери и в момента е така.Много е трудно.Слагам Виброцил и си спомням че ми го бяха изписали преди да навърши 1 г.Промивам и с физ.разтвор,но никога не и е отпушвал нослето.

# 9
И аз съм за виброцил да му се отпуши нослето на малкото че да спи спокойно

# 10
  • Мнения: 2 211
През час-два промивка със Стеримар и аспириране на секрета с маркуче от система.  Аспирирането става  като притискаш едната ноздра с пръст, в другата пъхаш единия край на маркуча, а другия край в устата си и всмукваш силно. Гледай маркуча да е по - дълъг, че да не се нагълташ със сополи. След това слагаш Виброцил, може да го редуваш и със сребърна вода. Този метод на аспирация е много по - ефективен от помпичката.

# 11
  • Мнения: 1 114
Синът ми е много често хремав. Наскоро опитахме с хомеопатични капки - Arnica Heel , след 4 дни мъчение със Стеримар и виброцил-без ефект. Може да звучи невероятно ,но буквално за  минути му  се отпуши носа. За 3 часа му дадохме 3 дози и спа спокойно. На следващия ден нямаше нищо.
От днес е с водниста хрема, но носът му не е запушен и слагаме витамин С по 2 капки по няколко пъти на ден. Според хомеопата ще му мине за 2 дни.

# 12
  • Мнения: 209
това хомеопатичното е интересно, само че явно не на всеки помага аз и сложих Еуфорбиум, също хомеопатичен препарат, нищо не стана!!!както и да!

# 13
  • Мнения: 209
това хомеопатичното е интересно, само че явно не на всеки помага аз и сложих Еуфорбиум, също хомеопатичен препарат, нищо не стана!!!както и да!
между другото днес вече е по-добре!!май помогнаха адреналиновите капки, или пък си мина вируса, няма значение само да е добре!!благодаря за всички съвети Hug

# 14
  • Мнения: 2 388
много хубаво, мила...то при бебетата хремата е....

Общи условия

Активация на акаунт