По колко чифта обувки на сезон купувате ?

  • 4 570
  • 113
  •   1
Отговори
# 60
  • Русе
  • Мнения: 7 794
Купувам по 2 чифта на сезон -един официални и един за игра.
През последната година ми се случи да увелича бройката поради бързо износване.Купувам платненки и маратонки от по-евтините и така не ме е яд ако трябва да ги хвърля на първата седмица.
Детска му работа  Wink

# 61
  • София, Дървеница
  • Мнения: 707
Аз купувам нови обувки като се скъсат или умалеят предишните... Embarassed
Май съм единствената... Thinking

# 62
  • Мнения: 2 266
Аз купувам нови обувки като се скъсат или умалеят предишните... Embarassed
Май съм единствената... Thinking
Аз също така правя.

# 63
  • Мнения: 1 232
Купувам по 2 чифта за сезон.Едните по-евтинки за игра около блока и другите по-така за разходки. Wink
Peaceсамо че евтинките ги пускам за детската градина,ако аварират купувам още едни или като се поизносят ги пускам за двора,но наведнъж повече от 3 чифта обувки включая и гумите нямаме иначе остават неизносени Simple Smile

# 64
  • Мнения: 3 447
Едни сандали и едни гуменки. В дъждовните дни доизносва пролетните си обувки - кожени, затворени. До края на лятото ще е пораснал с още един номер, така че вероятно ще купя по още един чифт сандали и гуменки.

# 65
  • Мнения: 4 965
Понеже видях, че става дума и за други сезони, а аз писах само за лятото, да кажа. При всяко положени, лятото носят най-много обувки.
Зимата най-често им купувам: по 2 чифта ботуши за смяна, затворени обувки, маратонки, по-плътни пантофки и по 1 чифт гумени ботуши /за много кално врем и за вилата/.
Пролет и есен: спортни обувки, официални обувки, маратонки, боти и кецове.

# 66
  • Мнения: 441
Едни сандали и едни гуменки. В дъждовните дни доизносва пролетните си обувки - кожени, затворени. До края на лятото ще е пораснал с още един номер, така че вероятно ще купя по още един чифт сандали и гуменки.
- за малкият и аз така направих,с каката обаче е по-сложно -то кецове, сандали, маратонки,чехли сега и джапанки ще търсим за морето  ooooh!

# 67
  • Мнения: 137
Аз лично съм на мнение, че е по-добре да има по-малко обувки, но за сметка на това по-качествени.
Аз също, особено докато детето прохожда /формира стъпалата и походката/.

# 68
  • Мнения: 4 965
Аз лично съм на мнение, че е по-добре да има по-малко обувки, но за сметка на това по-качествени.
Аз също, особено докато детето прохожда /формира стъпалата и походката/.

Аз си мисля, че това е т.нар. задължително условие - и то не само за детски обувки.
За дрехи съм склонна да направя компромис с качеството, ако са красиви и удобни, но с обувките - никакви компромиси.

# 69
  • Мнения: 2 309
Нямам определа бройка,но са доста...Почти за всеки екип има обувки.Много ми е сладък,когато си го накипря.Прави ми удоволствие да е винаги разнообразен.

# 70
  • Мнения: 1 464
4 Embarassed
маратонки,маратонки или гуменки за игра,официални и обувки за игра.Все още си е единствена глезла,но когато дойде бебето сигурно чифтовете ще бъдат 2 на 2 Laughing

# 71
  • Мнения: 4 629
По няколко чифта за сезон 3-4-5. Не е добре да има само 1 чифт сандали и като ги износи следващите. Добре е обувките да се сменят често

# 72
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
А защо трябва да се сменят често обувките? newsm78
Нямам определена бройка.
Големият има сандали от миналото лято, които още му стават, но за училище му купих нови. Има и едни маратонки. Към средата на сезона може би ще се наложи да купувам още някакви, но за сега не мисля да го презапасявам.
Малката е с нови сандали и 2 чифта гуменки и едни малко по-отворени обувки. Няма да й купувам друго, защото бързо и растат краката.
Според необходимостта за момента, но не се презапасявам, после да хвърлям нови чифтове...

# 73
  • Мнения: 4 668
А защо трябва да се сменят често обувките? newsm78
И аз това се питам ...  Rolling Eyes
Ето в момента Мартин има едни маратонки , едни пролетни обувки , едни сандали и още едни , които са по като джапанки ... Вчера му взехме и едни джапанко - обувки  Laughing - много странни и сладки .
Аз по скоро се питам има ли смисъл от още едни сандали ?
Това , че включвате в броят на обувките маратонки и домашни обувки не се брои - говорим само за истински сезонни - примерно колко чифта сандали ?

# 74
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
примерно колко чифта сандали ?
Най-много два - едни за игра и/или плаж и едни за разходки, но пак да стават и за игра.
Ако се скъсат или умалеят - тогава купувам нови.

Общи условия

Активация на акаунт