Ех, Канада - бъдещи и настоящи родители - 15

  • 17 678
  • 306
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 671
Здравейте момичета
От години не съм писала и не съм чела Embarassed
Виждам че има много нови бебоци и мами  bouquet
Момичета вече се чувствам по-нормално на Канадска земя след 1 година
Малкия е супер и силно се надявам това лято да нямаме проблеми като първото с астматичните бронхити
Момичета надявам се всичко при вас да ок много съжалявам че не мага да споделям редовно приятната ви компания

Поздрави е усмивки от нас Hug

# 16
  • Мнения: 398
Пак за поканите на роднини -  в сайта на правителството не пише какви доказателства искат за финансовото ни състояние. Колко трябва да имаме в сметката. Мога ли да пратя последни фишове от работата и фишове на мъжа ми евентуално че е на Empl. Insur. Какъв период от време гледат - - някой беше пращал и Т4 от 2006. Калида, не сме решили колко ще останат - но се надявам поне на 1.5 месеца. Иначе не знаех че става толкова бързо. Като получат виза ли купувате билетите.

# 17
  • Мнения: 2 959
Пупонка, изпратихме извлечението от tax return, както и писмо от фирмата на съпруга ми със заплатата която получава. За съпруга Ти предполагам че ще може да вземе писмо с дохода които има оттам. За пари по сметка, не мисля че е задължително да имаш, но т.к. Ти каниш е добре да покажеш че имаш с какво да издържаш хората които каниш. А за билетите, да след като визата беше сложена в паспорта направихме резервацията.
Радостче, къде се загубихте с Ален? Как е малчугана, надрастна ли астматичните проблеми, доволен ли е от градината? Ти доволна ли си от работата? Честит Ви 1-год. престой на Канадска земя!
...Решението с формулите е най-лесно, ...
Дензълче, наистина е най- лесно, но Ти си много упорит човек който не се отказва от поетият път с лека ръка. Всичко ще отмине, и не си мисли че кърмата Ти е недостатъчна, Виктор е най- добрият регулатор за кол- вото което му е необходимо.
Каролинка, Ти си само за 1месец в БГ, така че за лятото си сред нас, нали?! Хайде лек полет и приятно изкарване сред роднините.

# 18
  • Мнения: 3 271
Kalida, добре са децата, благодаря ти! Ще имат тържество към средата на юни, тогава им свършва "учебната" година Simple Smile

Радост, не съм чела (или не помня) за вашите проблеми там. Синът ми и аз сме алергични и имахме проблеми първите няколко седмици в Торонто, но после всичко изчезна изведнъж. Някакво аклиматизиране беше явно. После пък обратно в БГ след една ваканция аз бях супер зле и на 3-4-ти ден в Канада всичко мина. Надявам се да са зад вас тези неща!

дензъл, хич и не ги мисли форумилите! Ще си се регулира кърмата, още малко. В началото сте, дай си малко време Simple Smile Трудничко е да кърмиш на поискване с разранена гърда, но това помага много за да се нормализира количеството. Дано ти мине скоро и да се успокоите Simple Smile

# 19
  • Vaudreuil Canada
  • Мнения: 2 609
Пак за поканите на роднини -  в сайта на правителството не пише какви доказателства искат за финансовото ни състояние. Колко трябва да имаме в сметката. Мога ли да пратя последни фишове от работата и фишове на мъжа ми евентуално че е на Empl. Insur. Какъв период от време гледат - - някой беше пращал и Т4 от 2006. Калида, не сме решили колко ще останат - но се надявам поне на 1.5 месеца. Иначе не знаех че става толкова бързо. Като получат виза ли купувате билетите.

Пупонче ние сме канили няколко пъти и сме пращали служебни бележки, копия от Т4 или от нотис ъф асесмънта, както и копия от 2 последни чека или по-скоро фишовете към чековете. Не всичко на куп обикновено само едно или две от тия според случая.
И понеже някой друг питаше да напиша, че винаги в поканите сме писали, че издръжката - разходи за храна спане и медицински нужди се поемат от нас. Но и винаги сме писали някаква сума, че ще носи гостуващия - обикновено близка до реалната. Не е имало проблем.

# 20
  • Мнения: 919
Дензъл, няма да се предаваш. Аз като човек с богат опит с мастити ще ти кажа, нормално е да ти намалее малко млякото, но по вероятно е вкуса да се е променил малко към солен и от там да идват претенциите на дребния. Също така не изключвай коликите, горкият, не е лесно Wink
Аз бях цял месец на антибиотици, после всичко се оправи. Никога на съм давала АМ. Малкият няма да остане гладен ако му предлагаш често, така че това да не те тревожи изобщо. Кърмата ти ще се увеличи бързо веднъж като мине инфекцията, но задължително го слагай да суче от болната гърда за да стане по-бързо а и ако не я стимулираш достатъчно после може да ти я откаже поради по слаба струйка и да предпочете другата.
Мажи дебел пласт ланолин по цялата ореола и ходи гола нагоре за да се оправят по бързо зърната.

Обади се на месната ви Ла Лече Лига, аз ходих на скоро и бях много приятно изненадана, никакви луди нацита с 5 годишни кърмачета нямаше, повечето бяха бременни или с малки бебета Peace

Момичета, мерси за пожеланията за лек път Grinning Ще ви чета от БГ Hug

# 21
  • Торонто/Сливен
  • Мнения: 1 901
Момичета, привет от БГ! Grinning

Още свикваме с времето, като се свечери тук и почва да ме боли главата, странна работа.
Пътуването мина добре. От Канада излетяхме с 3 часа закъснение, защото имаше някаква повреда в осветлението на самолета и чакахме да я оправят. Мен това закъснение много ме зарадва, защото имах 5 часа престой във Виена, който така стана на 2. Дени заспа в момента, в който излетяхме и се събуди 2 часа преди да кацнем във Виена. Party Тъкмо сервираха закуската, хапнахме, погледа малко "Ледена епоха" и готово. Grinning Във Виена ново закъснение - самолетът щял да излети един час по=късно. ooooh! Запознахме се с едни българи, които също бяха за Варна и Дени и момиченцето им си играха по време на целия престой. Щом тръгнахме от Виена Дени пак заспа и спа до Варна, наложи се да го събудя. На мама доброто дете. Heart Eyes И в най-смелите си надежди за лек полет не съм си представяла такова нещо.
Баба и дядо ни чакаха на летището, след 10 мин. бяха първи приятели с Дени. Grinning Днес му купиха колело и сега се учим да го караме (което ме съмнява, че ще отнеме доста време, защото що да се учи да върти педали, като баба е тука да го бута Wink ).
Ами това е от мен засега. По натам пак ще пиша, ако кача снимки, ще пусна линк.Simple Smile

# 22
  • Мнения: 85
Драсвам бързо два реда Laughing
Много съм пропуснала с това хубаво време няма време за писане и четене, направо ми домъчня за форума.
Дензъл, надявам се всичко да е нормално вече при вас, както са ти писали момичетата - ланолин, въздух и слънце за зърната Heart Eyes
На всички, които заминават много весело прекарване по родните места!!!

Слънчев ден на всички и до скоро  bouquet

# 23
  • Toronto, Canada
  • Мнения: 18
Здравейте момичета!
Мечка-страх, мене-не - излизам от нелегалност. Регистрирана съм от много време, а ви чета от още повече, но все не се престрашавам да пиша Embarassed.
Но сега темата е станала страхотна(поздравления на Каролона) и не се стърпях.
Живеем в Торонто от 3 години, имаме син и дъщеря.
Как ми се иска и на мен България това лято, ама няма Cry
Ще очаквам вашите снимки то там с нетърпение. Пожелавам приятно изкарване на всички, които ще пътуват! Пийте една боза и за мен Grinning
Ще се постарая да влизам редовно и да пиша по-често.
Целувки

# 24
  • Canada
  • Мнения: 277
Добре дошла Пеппиbouquet
Пчеличке, много сладки снимки!
Калида, да Мим4ето са в БГ  за голяма ваканция и ве4е ми липсват Cry

Весел и слънчев дълъг уикенд, момичета!

# 25
  • Canada
  • Мнения: 1 773
Привет и от мен, момичета Hug
Само чета, хич не ми се пише.  И сега ще съм кратка. Като сме започнали едни болести при нас, край нямат.
Обаче трябва да се отчета:
Получих парички от:
Роси - 20$
Щеметната - 10$
Каролина - 10$
Гери - 20$
Обща събрана до сега сума - 340$
Благодаря ви Дами  bouquet

# 26
  • Мнения: 327
Здравейте девойки,
аз отдавна не съм писала, та реших да се отчета.  Embarassed
При нас нищо ново, освен , че се подготвяме за рождения ден на нашето детенце.
Виждам че има нови мами - добре дошли от мен!  Hug Hug
На Каролина, Гаргамелчо и Надето - приятни моменти в Родината.   bg
Забелязвам, че Краси и Силви ги няма от доста време. Как сте момичета?  newsm51

# 27
  • Canada
  • Мнения: 272
Здравейте момичета! Hug Hug Hug

Най-накрая да се добера до компютър Laughing. Направихме си една почивка в Щатите, докато още мога да се движа Laughing , преди да се затъркалям Mr. Green
Дензъл - честито ти синче, с много закъснение, за което се извинявам Embarassed. Дано по-бързо ти минават проблемите с кърменето и да можеш да се наслаждаваш пълноценно на красивото си момченце! Peace
Шеметче - честито и на теб за къщата! Само хубави мигове ви пожелавам на цялото семейство на новото местенце! Heart Eyes Hug
Добре дошли на новите момичета Hug Hug
Снежи, радвам се че си получила парите! От толкова време ги бях изпратила, че вече бях загубила надежда, че ще стигнат! Хаиде да ви оставят вече болестите Peace Heart Eyes Heart Eyes
Надя, Каролина, Гаргамелчо - весело изкарване в България! Peace
Калида, ПупонHug Hug

Много усмивки на всички в този слънчев ден! Hug Hug Hug

# 28
  • Мнения: 109
Здравейте момичета,и аз се по загубих малко.
Дензъл, надявам се, че се оправяте.   Sunglasses Страхотно е да имаш малък бебок. дано всичко е наред с кърменето и скоро да е зад гърба ви.
Росит, къде бяхте из на екскурзия. То и ние имаме планирани разни нещица, та събирам инфо. Нещо ме е хванала треската за пътешестване,то с това време... Whistling
Пепи, добре дошла при нас,  Hug къде си в Торонто. Казвай и може и да организираме една среща.
Нали знаете, че сте канени на ягоди и малини - само да станат  Grinning
Надя, Каролинка, Гаргалем, как в родината? Променила ли се е?
Снеже, дано да отминат тези болести. Сега са се заредили едни вируси - почти всички около мен се болни. А ти познаваш ли хората от ДБМ? Няколко пъти им предлагам да изпратим пари - мога да организирам до 1000 - 2000 долара, предлагам играчки, но не отговарят. Та почвам да се чудя  newsm78
В тази връзка Титина, твоя човек в БГ свърши страхотна работа за играчки. Обясни ми всичко, предложи си услугите за освобождаване на стоките без пари, но... както виждаш няма интерес. Сори.
Крисимам, не съм те виждала скоро из форума. То с това слънце - време не остава. Здрави сте, нали?
Калида, ще пратя снимки, ако успея да снимам кипрата, то нали знаеш на тази възраст е зор да ги накараш да се снимат. Камо ли пък с мен  Mr. Green Mr. Green
Ей весел празник и довечера да не пропуснете фойерверките  Mr. Green

# 29
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 667
Век,де не очаквай активност сега, хората са настроени за почивка и не им се занимава дори и с благотворителност.
А за почивка- ако ще ходите сега, има страхотни цени за Мексико.

Общи условия

Активация на акаунт