Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

  • 16 май 2007, 20:09 ч.

Може ли от Дактарина да стане нервен?

  • 246
  • 4
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 218
От днес сутринта го мажа с Дактарин в устата.И сега привечер е нервен.Едвам заспа.
Може ли от крема да е такъв?

# 1
  • Мнения: 2 003
не вярвам да е от дактарина-възможно е нещо да го боли.а защо се мажете?

# 2
  • София
  • Мнения: 24
Мисля , че няма такава възможност.Моето дете го поняся много добре , има приятен , сладък вкус.Обърни само внимание , че трайността му е малка - мисля , че 28 дни.Помисли за някаква друга причина.

# 3
  • София
  • Мнения: 2 115
Най-вероятно е нервен от това, заради което го мажеш.

# 4
  • Букурещ
  • Мнения: 7 137
предполагам го мажеш за гъбички в устата.
ами и аз да имам и аз ще съм нервна, не ами не знам.....

Редакция на ключовите думи на тема





Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт