Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Семейни отношения
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
  Ето това получих преди малко. Если е вярно - много зле е работата.
Моля , подкрепете с глас, ако сте против застрояването на Националния Парк !

" Здравейте, приятели,
ПРИРОДЕН ПАРК СТРАНДЖА Е В ОПАСНОСТ!
В нарушение на 5 закони, по най-груб, арогантен и безогледен начин се допуска застрояване в най-голямата ни защитена територия - Природен парк Странджа. Инвеститорите са толкова нагли, че атакуват директно заповедта за обявяване на парка, с което искат да го заличат, за да могат да узаконят стотиците кубични метри бетон, изляти по нашето така красиво Южно Черноморие. Абсурдно е, че съдът въобще допуска разглеждане на тяхното искане. Наличието на парка е най-сериозната прегада срещу бетонирането на Югоизточна България. Ако той, не съществува, картината ще стане катастрофална.
Природен парк Странджа е защитена теротория със световна значимост, да не говорим в европейски и национален аспект.
Ако искате, моля, включете се чрез своя глас в кампанията за защита на природния парк:
http://www.bgpetition.com/strandja/index.html
това е онлайн петиция. Моля, ако сте съпричастни, изпратете линка на петицията до Ваши приятели, близки и познати. БЛАГОДАРЯ ВИ МНОГО!
Доси Василев"
Цитирай

София

Если е вярно - много зле е работата.
Моля , подкрепете с глас, ако сте против застрояването на Националния Парк !

Миналото лято два пъти бях по цялото южно крайбрежие /веднъж по задължение и веднъж за забавление/ и почти из цяла Странджа... та вярно е за съжаление.
Не знам защо още позволяват на Арнаудов да си прави каквото си иска и защо още не са го прибрали на топло  newsm78
...........безобразията нямат край......./пример с. Емона, чух миналата седмица за едни терени на Синеморец и ми се дорева.... то цялото крайбрежие е пример де...жалко/
Цитирай

Веднага се подписвам!
Цитирай
Веднага се подписвам!

Благодаря ти !!
Цитирай

Младост-2

При мен не се отваря линка.
Цитирай
При мен не се отваря линка.

и аз не можах да го отворя сега... дано по-късно се оправи. Благодаря ти !!
Цитирай

Варна

Бих гласувала,  но не се отваря линка
Цитирай

София

Ще пробвам по после пак и утре ... дано да се отвори
Цитирай
  и днес не става.. явно за забили сайта, гадовете !  #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Цитирай

в страната на чудесата

Гласувах и сега чакам потвърждението в e-mail си.
Направо полудявам от такива,за които няма нищо ценно в нашата държава,освен собствените им Дупета(извинявам се за израза,но се дразня,прекалено много обичам нашата природа) #2gunfire
Цитирай

Гласувах!
Направете го и вие! Peace
Цитирай
 Благодаря на всички ви!    bouquet / и от името на децата ми!/
Цитирай

Стара Загора

Peace
Цитирай

София

Днес успях да вляза и се подписах  Peace
Дано наистина е възможно да се спаси това красиви кътче от България, може би най-девственото  Praynig
Цитирай

София

Подписах се  Peace
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.