Искам да благодаря на...

  • 2 789
  • 39
  •   1
Отговори
  • Мнения: 985
Забързани да редим живота си, съвсем забравяме, че всъщност това което ни се случва сега е истинският  живот, а другото са само планове и добри намерения. И в този динамичен процес на вечно бързане, забравяме да кажем понякога поне едно мъничко благодаря. Днес, аз няма да пропусна момента и искам да кажа на Блонди, една от нас:
" Благодаря ти, че ми върна вярата в хората"  bouquet

Искам да благодаря и на един Човек- лекар, че реагира адекватно, предприе необходимите действия и това помогна да открием болест в съвсем начален стадий.

А вие, на кого искате да благодарите?

# 1
  • Мнения: 1 299
Аз искам да благодаря на родителите си за всичко, което направиха и все още правят за мен.  bouquet
На приятелят ми, че го толкова много ме обича и ми го доказва всеки ден  Heart Eyes
На приятелите ми - че са стархотни и че ги има  Hug
На колегите - че ме научиха на толкова много неща  Simple Smile
И на вас, че искрено ме развеселявате понякога  Joy

# 2
  • Мнения: 3 268
Благодаря на родителите ми,че ме отгледаха с толкова любов и ме направиха добър човек.Благодаря на съпруга си,че работи по 12 часа на ден,за да имаме всичко.Благодаря на децата си,че ги има и ме накараха да разбера какво е безгранична обич.Благодаля на моята красива дъщеря Калина,че ме кара да се разтапям,щом я видя. Heart Eyes

# 3
  • Мнения: 985
Бързаме- това е! За един час време, само две момичета са благодарили. Другите или няма на кого, или няма за какво. И в двата случая е тъжно.
Ланфеар, stefani6 БЛАГОДАРЯ ВИ!!! Hug

# 4
  • Мнения: 1 134
Аз благодаря на кого трябва, гледайки го в очите.

# 5
  • Мнения: 3 268
Не им се сърди,сигурно се радват на дъжда.  umbrella

# 6
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Аз благодаря на кого трябва, гледайки го в очите.

Така е. Какъв е смисълът да благодаря на мама тук, като тя няма да го прочете? Предпочитам да видя усмивката и, когато и го казвам.

# 7
  • Мнения: 4 806
Лидис, не е толкова лесно да се срещне повод за благодарност.
Така, както си формулирала темата, предполага се, че трябва да благодарим на някой за проява на добрина.
В този смисъл, аз не мога да изрека "благодаря на дъщеря ми, че ми отвори един нов свят", защото тя не го е сторила съзнателно Simple Smile

# 8
  • в Низината
  • Мнения: 705
Благодаря...
на майка ми, че винаги е толкова търпелива и способна на толкова нежност.
на баща ми, който ми прости толкова грешки.
на съпруга ми за безграничната любов и подкрепа.
на свекърва ми, че е толкава добра и разбрана и винаги готова да помогне.
на свекъра ми, който знам, че ме обича и уважава страшно много.
на приятелите и колегите ми, защото такива хора не съм срещала.

и на сина ми, Дани - той ме промени и научи истински да ценя малките неща!!!
Обичам ви, всички!

# 9
  • Мнения: 5 577
аз благодаря на ДЕВаня за учебника, който още така и не съм и отворила.  Embarassed

# 10
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
аз благодаря на ДЕВаня за учебника, който още така и не съм и отворила.  Embarassed

Убих тЪ! А дипломната написа ли?

# 11
  • Мнения: 3 268
Аз и в очите им го казвам.Но защо да не го кажем и тук.Когато написах моята благодарност се почувствах по-добре,щастлива,защото мисълта ми отлетя при тях,при любимите ми хора.В този миг те сигурно също са се сетили за мен.Между хора,които се обичат има много силна връзка.

# 12
  • Мнения: 985
Не им се сърди,сигурно се радват на дъжда.  umbrella
Къде вали? При мен грее слънце.

Аз благодаря на кого трябва, гледайки го в очите.
Така е. Какъв е смисълът да благодаря на мама тук, като тя няма да го прочете? Предпочитам да видя усмивката и, когато и го казвам.

И аз предпочитам на живо, но скоро до Брюксел не ми се отваря път да ходя.

Лидис, не е толкова лесно да се срещне повод за благодарност.
Така, както си формулирала темата, предполага се, че трябва да благодарим на някой за проява на добрина.
В този смисъл, аз не мога да изрека "благодаря на дъщеря ми, че ми отвори един нов свят", защото тя не го е сторила съзнателно Simple Smile
И аз благодаря на дъщеря си за тревожната любов, на която ме научи.
Разбира се, благодаря на родителите си и тези на мъжа ми, на когото май трябва най- много да благодаря, за дето ме търпи. Това съм му го казвала лично.


Благодаря ви за малките жестове, които правят големи усмивки на лицата на хората.

# 13
  • Мнения: 2 386
Благодаря на мъжът ми, че е до мен; на Т***, че осмисля живота ми, на семейството ми, че ме обича, на Буба от форума и на Буба - кумата ми, че ми се обадиха днес да ме чуят...

Благодаря и за хубавата тема  Heart Eyes

# 14
  • Мнения: 3 268
У София,града голема валеше цял следобед из ведро.Разбрах,че в Дружба не е валяло обаче.

Общи условия

Активация на акаунт