Крем против обръщане на косъма

  • 4 766
  • 36
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • София
  • Мнения: 34
Здравейте, в списанието на Метро видях,че има такъв крем против обръщане на косъма. Как мислите,дали действа?? Пропуснах да кажа,че е Veet......днес и без това имам път към метро и се чудя дали да не си го купя Simple Smile Но все пак, ако някой знае нещо по въпроса ще се радвам да сподели Simple Smile

# 1
  • Мнения: 1 952
Имаше такава тема и се говореше за някакво кремче КЕРАПИЛ , ако не се лъжа беше.

# 2
  • Мнения: 1 906
Гледах, че има и един на Veet против растящи навътре косъмчета.
100 мл за 9 лева.

# 3
  • Мнения: 1 952
Този на Вийт не съм го виждала....

# 4
  • София
  • Мнения: 34
Гледах, че има и един на Veet против растящи навътре косъмчета.
100 мл за 9 лева.

точно за този ви говоря,дали си заслуажава ?  Rolling Eyes

# 5
  • Мнения: 3 456
Не съм го ползвала.

# 6
  • София
  • Мнения: 34
ще си го купя и ще пиша:)

# 7
  • Мнения: 1 733
Добре, после и аз ще си го взема, че този Керапил никъде не го открих.

# 8
  • Мнения: 2 197
Добре, после и аз ще си го взема, че този Керапил никъде не го открих.
Има го в Софийски аптеки (по-специално тази на ъгъла на Граф-а и Раковски). Обаче аз честно да ви кажа не виждам ефект от него.

# 9
  • Мнения: 96
Днес в аптеката ми препоръчаха един на арома или ален мак не съм сигурна.Казаха че ефекта е същият като при Керапил,но струва 2 лв.Не съм го ползвала още.

# 10
  • casa dolce casa
  • Мнения: 172
А Керапила колко струва?

# 11
  • Варна
  • Мнения: 1 133
А Керапила колко струва?

Около 12 -13 лева.

# 12
  • Мнения: 946
Айде пробвайте този на Вийт и кажете после.Дано скоро се избавим от този досаден проблем  Praynig

# 13
  • Мнения: 1 313
На мен ми е чудно по какъв начин един крем може да помогне за този проблем newsm78

# 14
  • Мнения: 1 952
На мен ми е чудно по какъв начин един крем може да помогне за този проблем newsm78

Може, може....

А Аромата как точно се казва кремчето да го потърся?

# 15
  • Мнения: 235
 Имам нужда от такова нещо...

# 16
  • Мнения: 1 708
Аз съм много доволна от Керапил.Толкова добре ексфолира кожата,че като се епилирам ме боли по-малко! Peace

# 17
  • Мнения: 727
Аз съм много доволна от Керапил.Толкова добре ексфолира кожата,че като се епилирам ме боли по-малко! Peace



виждам че си от варна от къде си го купи..... Rolling Eyes

# 18
  • София
  • Мнения: 34
Купих си вчера кремчето на Виит, в момента е на промоция в метро - 9лв,иначе е 11 и нещо....като го изпробвам ще коментирам,силно се надявам да има ефект. Объркана съм,обаче за това колко често трябва да го ползвам,хем пише да се ползва след епилация,хем пише всеки ден !?!?!?!  newsm78

# 19
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Ох, като прочетох заглавието на темата, си момислих, че става дума за косъма на глатата (косата де), та не можах да си преставя на къде трябва да се обърне Whistling

# 20
  • Мнения: 431
Чакаме за отзиви..... Crossing Arms  Още никой ли не го е ползвал   newsm78

Днес в аптеката ми препоръчаха един на арома или ален мак не съм сигурна.Казаха че ефекта е същият като при Керапил,но струва 2 лв.Не съм го ползвала още.
dty  казвай ако е хубав да си го купувам , че......  Mr. Green Малко ми е чудно по какъв начин един крем може да помогне за това но ще пробвам.

# 21
  • София
  • Мнения: 34
Ох, като прочетох заглавието на темата, си момислих, че става дума за косъма на глатата (косата де), та не можах да си преставя на къде трябва да се обърне Whistling



хахаха, уби ме  Joy Joy

# 22
  • Мнения: 1 708
Аз съм много доволна от Керапил.Толкова добре ексфолира кожата,че като се епилирам ме боли по-малко! Peace



виждам че си от варна от къде си го купи..... Rolling Eyes





Имам един приятел,който се занимава с медицинска козметика и той ми го даде.Мисля че В санита би трябвало да го имат! Peace

Ако не успееш да намериш пиши,ще свършим работа!

# 23
  • Мнения: 100
На мен ми е чудно по какъв начин един крем може да помогне за този проблем newsm78

Може, може....

А Аромата как точно се казва кремчето да го потърся?

и аз се интересувам от арома, ако някой знае да казва Simple Smile иначе керапил съм ползвала, действа наистина, ама ако се мажеш всеки ден. Ако наистина и на арома има не6то такова, по-евтинко, бих си го взела, че мн бързо се изразходва;)

# 24
Аз скоро бях пуснала темата за Керапила,купих си го 16лв.Мажа се всеки ден по 2 пъти ,и никакъв ефект не виждам.Бях чела някъде че поне 2 седмици трябва да се маже.Но ако има по евтино мазило бих използвала него защото с този Керапил ще фалирам

# 25
  • Мнения: 3 211
Купих си вчера кремчето на Виит, в момента е на промоция в метро - 9лв,иначе е 11 и нещо....като го изпробвам ще коментирам,силно се надявам да има ефект. Объркана съм,обаче за това колко често трябва да го ползвам,хем пише да се ползва след епилация,хем пише всеки ден !?!?!?!  newsm78
ralralral пробва ли го вече?
кажи, отзиви, че искам и аз да си купя някакъв крем за тази цел

# 26
  • Мнения: 1 733
Аз си купих току-що на Вийт, също ще споделям после впечатление.

# 27
  • където си пожелая...даааа...
  • Мнения: 575
А само в Метро ли го има крема на Вийт? newsm78

# 28
  • Мнения: 1 063
Може да се каже, че съм доволна от Керапил.

# 29
  • София
  • Мнения: 34
Ами какво да ви кажа за кремчето,намазах се точно след епилацията,но още не мога да кажа.тъй като косъмчетата не са поникнали още/ Нямам пъпки засега,като поникнат космите ще пиша пак. А иначе не се продава само в Метро - този на Виит,но там в момента е на промоция 9лв иначе е 11

# 30
  • Мнения: 946
Пиши наистина щото и аз се зарибих  с Вийта.Мен вече по-малко ми се забиват незнам на какво се дължи

# 31
  • Мнения: 4 053
не съм го пробвала,ма мисля,че няма да има кой знае какъв ефект  newsm78
ама все пак ще чакам отзиви

# 32
  • Варна
  • Мнения: 758
Запис

# 33
  • Мнения: 4 473
Към опашката от чакащи отзиви съм аз. Confused

# 34
  • Мнения: 9 865
Отзиви: Мажа се с крема на Вийт от 2 седмици.
Първото мазане го направих веднага след епилация (с домашен ел. епилатор); Мажа се всеки ден. Наглед кожата ми е гладка и чиста, завехнаха старите ми пъпки, космите ми растат осезаемо по-бавно,. За 2 седмици са се показали едва 1/6 от всички косми (няма забити), които имам. При мен действа. Сега очаквам да започнат да растат по-интензивно космите за да видя колко от тях ще се обърнат и колко ще поникнат нормално.

# 35
  • София
  • Мнения: 171
Записвам се и аз! От 2 години ползвам епилатор и толкова много си развалих кожата, че ме е срам да обуя късо. Целите ми крака са в подкожни косъмчета, направо грозна гледка! #Cussing outПреди като ходех на кола нямах този проблем и не мога да си обясня защо се получава така, като принципа на епилиране е един и същ newsm78

# 36
  • Мнения: 9 865
Ми не е точно един и същ, затова се и получава. особено топлата кола, отпуска кожата и косъма излиза с коренчето, а после се свива и нали мажат там с някакви кремчета, които подобравят положението...
Аз също ходя на кола, редувам ги, но последния месец нещо нямам възможност да отида и затова се офрасках с епилатор.
Моята козметичка ме съветва, на 3-4 месеца чистене с кола, поне 1-2 пъти да ги бръсна космите на краката, за да изникнат и врастналите...

Общи условия

Активация на акаунт