Отговори
  • Мнения: 19 290
правехте ли редовно упражнения за стягане на бюста особено докато кърмихте и какви?предотвратихте ли по този начин  увисването на б'ста?аз например мнооого нередовно правя натискане на двете длани една в друга пред гърдите или пред гърдите хващане на двете ръце в лактите и разтягане навън.иска ми се да ги правя всеки ден,но уви...

# 1
  • Мнения: 3 423
кърмя,но упражнения не правя Rolling Eyes
мързи ме а и ми се струва безсмислено Rolling Eyes бюста ми си замина,прежалила съм го

# 2
  • Мнения: 110
Не правя упражнения и аз съм прежалила бюста си. yes

# 3
  • Мнения: 393
Ходя на фитнес, но не съм редовна EmbarassedИначе има смисъл и ефект Laughing

# 4
  • Мнения: 888
Никакви упражнения не съм правила  Blush, кърмила съм първото си дете, сега кърмя второто и мисля да е дълго време Heart Eyes, но не смятам, че бюстът ми изглежда зле- аз поне не се оплаквам, татито също, пък щом децата са доволни и нахранени, за другите не ми пука... Hug

# 5
  • Мнения: 257
аз например мнооого нередовно правя натискане на двете длани една в друга пред гърдите или пред гърдите хващане на двете ръце в лактите и разтягане навън.иска ми се да ги правя всеки ден,но уви...
Не се коси, и без това едва ли има ефект от тях Laughing Струва ми се, че само яко блъскане на тежести от лежанка могат по някакъв начин да стегнат мускули на гърдите, така че да има видима промяна.
Иначе и аз не правя нищо, сигурно защото положението още не е толкова отчайващо. По-увиснаха, но още се траят...

# 6
  • Мнения: 19 290
аз например мнооого нередовно правя натискане на двете длани една в друга пред гърдите или пред гърдите хващане на двете ръце в лактите и разтягане навън.иска ми се да ги правя всеки ден,но уви...
Не се коси, и без това едва ли има ефект от тях Laughing Струва ми се, че само яко блъскане на тежести от лежанка могат по някакъв начин да стегнат мускули на гърдите, така че да има видима промяна.
Иначе и аз не правя нищо, сигурно защото положението още не е толкова отчайващо. По-увиснаха, но още се траят...

 Sad Sad Sadтъкмо мислех да ставам редовна и ми разби илюзиите.

Общи условия

Активация на акаунт