Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 27 отговора

Днес усетих,че нещо ме боли пъпа и погледнах обицата.От долната страна на пробиването,до входа на дупката ми се е появило розово подуто.... нещо си там  #2gunfire Много ме боли при всяко мое движение.
Не може някоя от вас да не и се е получавало,чувала съм много такива случаи,но не съм запомнила с какво да се мажа.Сега сложих гентамицин (под формата на вазелин),но не знам дали изобщо ще помогне.
Моля Ви дайте ми съвет  Crying or Very sad  Crying or Very sad  Crying or Very sad
Цитирай

Побутвам си темата.Просто много ме боли  Crying or Very sad
Цитирай

Пловдив ~ София

Скоро ли си се дупчила? Предполагам е гной!? Сигурно е забрала, но не мога да съм ти мнг полезна, защото моята не правеше проблеми. Спомням си че я мажех с кислородна вода и пиърсинг кеър гел. Това против инфекции но след вече появили се не съм сигурна? Утре сутрин тичай към някое тату студио и питай...
Цитирай

Скоро ли си се дупчила? Предполагам е гной!? Сигурно е забрала, но не мога да съм ти мнг полезна, защото моята не правеше проблеми. Спомням си че я мажех с кислородна вода и пиърсинг кеър гел. Това против инфекции но след вече появили се не съм сигурна? Утре сутрин тичай към някое тату студио и питай...
Имам я от 4 години и за първи път ми се случва такова нещо  Confused
Цитирай

Пловдив ~ София

Shocked
махай я
ако не се успокои до утре на лекар
според мен  Thinking
Цитирай

Shocked
махай я
ако не се успокои до утре на лекар
според мен  Thinking
Има един проблем - като я махна ме боли ужасно само като стоя без нея.  Shocked
Утре отивам при лекаря,който ми я слага преди години.
Цитирай

Пловдив ~ София

Това е най-удачното решение. Много странно наистина- толкова години по-късно?! Може и да не е от пиърсинга, но медицинско лице най-точно ще го определи.
Пиши поле всичко наред ли е... wait clock callme
Успех и лека  Peace
Цитирай

Някъде на край света

Лично аз, когато ми се получаваше така, се мажех с БАНЕОЦИН....и винаги ми е помагало!
Цитирай

На плажа в Бургас

Мисля, че Гентамицин ще помогне. Ако има някаква инфекция...
Цитирай

Там, където има пудинг

Лекар!

И я махай.
Цитирай

Ходих на лекар,изписаха ми Йодасептадон,после пудра Топоцин и накрая сутрин и вечер да пия един антибиотик.Не ми казаха да я махам.Надявам се това да помогне  Rolling Eyes
Цитирай

Springfield, VA

Естествено, че няма да я махнеш. КАто имаш възспаление на бронхите, например, да не би да ги махаш? Лекуваш ги, просто  Wink

Стискам палци да се оправят нещата. Странно защо се е получило така. Случайно нещо да е провокирало възспалението?Като например някакъв секрет да е попадал там и да не е бил почистен после(сещаш се за какво говоря)....
Цитирай

Искам само да ти кажа, че на мен така ми се получи с една обеца(не с първоначалната) защото се оказа че пръчицата й (това което влиза в кожата) беше по къса от другата ми обеца. Явно се дърпаше и за това долната дупчица се поду и зачерви. Смених обецата и отшумя за 3 дни.
Цитирай

Естествено, че няма да я махнеш. КАто имаш възспаление на бронхите, например, да не би да ги махаш? Лекуваш ги, просто  Wink

Стискам палци да се оправят нещата. Странно защо се е получило така. Случайно нещо да е провокирало възспалението?Като например някакъв секрет да е попадал там и да не е бил почистен после(сещаш се за какво говоря)....
Не.
Единствената идея,която ми идва е : преди няколко дни се боядисвах и там пък също получих алергична реакция (написала съм тема) и постоянно се чеша и пада черен прах.Постоянно имам някъде по тялото.Освен това да е попаднало,не се сещам за друго.
Цитирай

Искам само да ти кажа, че на мен така ми се получи с една обеца(не с първоначалната) защото се оказа че пръчицата й (това което влиза в кожата) беше по къса от другата ми обеца. Явно се дърпаше и за това долната дупчица се поду и зачерви. Смених обецата и отшумя за 3 дни.
Едва ли. С тази обица съм от половин година,а и тя е златна (нали знаеш,че са по-тънки и по-дългички) .
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 27 отговора