кошарка за игра

  • 1 066
  • 24
  •   1
Отговори
виждала сам много такива кошчета,и не знам кое да избера и в краина сметка детето има ли нужда от такава,какво мислите вие,и дали някой няма такава за продаване

# 1
  • Мнения: 3 457
кои са тези 2 кошари? newsm78

# 2
  • София
  • Мнения: 44 014
за мен това е най-излишната вещ на света. не сме ползвали, направо на пода си играеше, лазеше, проходи и т.н. до ден днешен...така и не мога да разбера защо трябва да се слагат децата в тези мини клетки...като толкова ти трябва малко да е мирно и кротко на едно мяст - има си легло, те са и гре-долу със същита размери....

# 3
е да но в тази 6те си играе,няма да има завивки,и какво ли не а само игра4ките за това си мислех 4е е удобна,и детенце 6те може да се изправя

# 4
  • София
  • Мнения: 44 014
именно това питам - защо трябва да му се ограничава мястото за игра, зад решетки, на площ метър на метър (повечето и толкова дори не са)...???
а то като е готово да се изправи, ще го направи независимо къде се намира...а дървените кошари са им най-удобни за целта защото се набират по решетката. а леглото го казах като вариант ,ако искаш да го оставиш някъде за 5-10-15 мин, например да отидеш до 00...а не да си изкарва деня там.

# 5
  • Мнения: 3 457
е да но в тази 6те си играе,няма да има завивки,и какво ли не а само игра4ките за това си мислех 4е е удобна,и детенце 6те може да се изправя
даи линк де коя е тази кошара?

# 6
# 7
  • Мнения: 3 457
на мен ми харесва,но не е сигурно на бебока дали ще му хареса Peaceмоят не иска да стои в кошара Mr. Green

# 8
ами няма как да разбера докато не пробвам ,мога само да се надявам ,за сега му харесва ко6арката в която спинка,ама знам ли за после какво 6те стане Simple Smile

# 9
  • Мнения: 2 039
за мен това е най-излишната вещ на света. не сме ползвали, направо на пода си играеше, лазеше, проходи и т.н. до ден днешен...така и не мога да разбера защо трябва да се слагат децата в тези мини клетки...като толкова ти трябва малко да е мирно и кротко на едно мяст - има си легло, те са и гре-долу със същита размери....
Добре де,давай бързо съвет  Grinning!Моят син стои стабилно прав и обикаля кошарата.Също така пълзи на 4 крака страшно ловко и бързо.Онзи ден реших да го пусна по земята(защото и аз като теб смятам,че най-добрата среда за един оформящ се човек е естествената  Peace) Постелих едно шалте и го сложих на земята.При което той хукна,обаче си удари главата на няколко пъти в земята(подът ни е от гранитогрес) и ревна жалостиво.Така приключи опитът му да бъде равен с нас  Sad Sad Sad Ти как го постигна?   bouquet

# 10
  • София
  • Мнения: 44 014
ами с килим (т.е в старата квартира даже беше мокет, грозничко , но пък достатъчно меко за прохождащо и пълзящо дете, сега сме на паркет и килим)Simple Smile)) няколко пъти си забиваше главата в дивана и табуретките (отдолу са дървени, но после се научи да гледа къде пълзи), а как точно си е ударил главата в земята??? така или иначе смятам , че е по-добре 2-3 пъти да се удари сега и да се научи къде е опасно, отколкото като по-голям, когато ще е по-бърз и по-тежък и силата на удара ще е по-голяма и ще има по-голяма вероятност от сериозни наранявания....но аз го пуснах на пода още на 6-7 м , но и той тогава вече лазеше, на 9 проходи, доста стъбилно...

Последна редакция: чт, 17 май 2007, 23:28 от bubu_to

# 11
  • Мнения: 2 039
Ами той обича да си забива главицата и да си вири нагоре тялото,дано ме разбираш  Praynig Тъй искам да го пускам вече по земята,обезопасила съм целия хол!Твоето дете като се удряше в земята плачеше ли страшно жално???

# 12
  • София
  • Мнения: 44 014
не, беше му меко, но в мебелите като се удряше плачеше...Wink нищо не съм облезопасявала освен контактите. купете му едно келемче мекичко да му го слагаш докато лази или от тези гумените пъзели (те са доста меки) докато се научи да не се наранява...или нещо такова...че гранитогреса си е бая твърдо нещо...

# 13
  • Мнения: 2 039
не, беше му меко, но в мебелите като се удряше плачеше...Wink нищо не съм облезопасявала освен контактите. купете му едно келемче мекичко да му го слагаш докато лази или от тези гумените пъзели (те са доста меки) докато се научи да не се наранява...или нещо такова...че гранитогреса си е бая твърдо нещо...
Благодаря ти за съветите   bouquet

# 14
  • Мнения: 2 663
Имаме същата кошарка като от линка и аз съм много доволна, че я купих.Детето пускам да си играе из целия първи етаж, но когато не мога да го наглеждам го оставям там.Научи се да се изправя и да ходи като се държи за страниците.

Общи условия

Активация на акаунт