Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 36 отговора

гр. Пловдив

Напоследък виждам доста козметични продукти, които са доста силно парфюмирани - най - често с плодови ноти.
Аз лично не мога да си представя - как косата ще ми мирише на едно, тялото на друго, ръцете на трето, пък и парфюмирана да ходя.
Вие купувате ли подобен тип продукти?
Цитирай

BE, 2260

Да, когато не става въпрос за продукти за лице. Обичам уханни лосиони за тяло, шампоани и маски за коса, кремове за крака и прочее. Very Happy
Цитирай

Аз също обичам тези миризми, стига да не са много силни и натрапчиви.Понякога прекалената миризма на ванилия може да ме накара да повърна.
Цитирай

не. обичам да имат миризма, особоено кремовете за лице на диор и на ланком например винаги имат една такава сладка миризма на сладолед Very Happy но не понасям толкова силно миришещи продукти като на Бронли например.
силно обичам да ми мирише само душ гела и шампоана.
Цитирай

Пловдив

Защо не? Стига да не е прекалено натрапчива миризмата, а и да се съчетават различните продукти. Не парфюмът ти да мирише на ябълка, лосиона за тяло на ванилия, шампоана - на праскова, а душ-гела - на кокос.
Цитирай

Защо не? Стига да не е прекалено натрапчива миризмата, а и да се съчетават различните продукти. Не парфюмът ти да мирише на ябълка, лосиона за тяло на ванилия, шампоана - на праскова, а душ-гела - на кокос.

Почваш да миришеш на манджа с грозде  Very Happy
Цитирай

Бургас

Не харесвам плодовите нотки, най-мряза кокоса.
Обичам само гел-душа и лосиона да ми ухаят.
Цитирай

Варна

На мен ми харесват парфюмираната козметика...все пак не издържат повече от няколко часа върху коса, кожа и т.н...и едва ли е проблемно, че косата ти мирише на кокос, тялото ти на ванилия, а парфюма на сапун...в крайна сметка парфюма е най-траен от изброените... Peace
и точно поради липсата на aромат не съм привърженик на домашно приготвените кремове и шампоани и пр...компромис правя само с маската за коса...
« Последна редакция: пт, 18 май 2007, 11:19 от jorjeta »
Цитирай

Белгия/София

Не. Затова често си купувам от сериите за чувствителна кожа, те са без толкова силни аромати.
Цитирай

София

Не харесвам да ми се смесват много различни миризми. А и продуктите, които не са ароматизирани са по- малко вредни.
Цитирай

Не обичам козметиката да има аромат.
Цитирай

Аз също купувам неароматизирани продукти, главно заради вредността. Обичам душ-гелът да ми мирише свежо, защото ми подобрява настроението, другите неща предпочитам да имат лека и естествена миризма.
Цитирай

София

Обичам, да  Peace Обичам от всякъде да ми мирише на хубаво, пък било то и с различни аромати.
Цитирай

И аз обичам да ми мирише на хубаво...Понякога съм си купувала даден продукт само заради миризмата му. По принцип гледам душ-гела и лосиона за тяло да са ми комплект, за да са с еднаъв мирис, както и шампоаните и балсамите за коса! Но те тъй или иначе траят на кожата не повече от 2-3 часа, така че разчитам главно на парфюма си! Laughing
Цитирай

София

Харесва ми шампоанът да мирише силно(не че и тази миризма се задържа дълго,при положение,че съм пушачка Sad ).Относно останалите козметични продукти-не обичам силно парфюмирани такива.Искам единствено аромата на парфюма ми да се усеща ясно.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 36 отговора