Перник-4

  • 16 417
  • 289
  •   1
Отговори
  • Перник
  • Мнения: 4 859
Добре дошли в новата ни тема, съгражданки. Ако някой има идея за по-интересно заглавие - казвайте, сменям го веднага  Peace

# 1
  • Мнения: 109
За пръв път пу първа Grinning
Екстра си е заглавието.Хич не ни трябват разни кичозни измишльотини

# 2
  • Перник
  • Мнения: 4 859
За пръв път пу първа Grinning
Екстра си е заглавието.Хич не ни трябват разни кичозни измишльотини

Абе и аз не съм им фен на тия захаросано-римуваните, които понякога граничат с глупостта, ама все пак...  Embarassed

# 3
  • Мнения: 109
Кога ти е термина?

# 4
  • Мнения: 589
Пу съм втора Mr. Green Добре си е темата. Къде се изпокриха всички, днес времето е кофти и не са по разходки. Вчера бихме рекорда с публикации. Днес имаме повод да се включим. Да открием Калия, ако е възможно!

# 5
# 6
  • Перник
  • Мнения: 4 859

31.05 - нямам търпение вече!

# 7
  • Мнения: 1 952
Мисля, че Калиа или е открита, или не желае да бъде открита. Все пак тя всеки ден влиза тук.

# 8
  • Мнения: 109
Жалко, че не писала в нашата тема.
Говорих със сестра ми, да видим дали ще излезе нещо.Тя познава доста хора - работеше в кафене.Като разбера нещо ще ви кажа

Мисля, че Калиа или е открита, или не желае да бъде открита. Все пак тя всеки ден влиза тук.
В тази тема ли имаш предвид или форума въобще.
Нормално е да не се обажда...при такава мъка...

# 9
  • Мнения: 255
Здравейте и от мен!

Прегледах темата за мама Калия - какъв ужас, каква трагедия. Нямам думи! Мама Калия, моите съболезнования.

Понеже и на мен не са ми познати, ми хрумна и друга идея. Баща ми работи в Здравна каса и му дадох името и датата на раждане на детенцето. По тях се надявам да открие педиатъра, при който е записано и чрез него да намерим и адреса. Дано успеем - стискайте палци. Определено трябва да помогнем и ние пернишките мами.

# 10
  • Мнения: 589

31.05 - нямам търпение вече!
Къде ще раждаш?

# 11
  • Мнения: 255
Аз си пиша ли, пиша в старата темичка, но както и да е...

Последна редакция: пт, 18 май 2007, 16:32 от Reza

# 12
  • Мнения: 589
Здравейте и от мен!

Прегледах темата за мама Калия - какъв ужас, каква трагедия. Нямам думи! Мама Калия, моите съболезнования.

Понеже и на мен не са ми познати, ми хрумна и друга идея. Баща ми работи в Здравна каса и му дадох името и датата на раждане на детенцето. По тях се надявам да открие педиатъра, при който е записано и чрез него да намерим и адреса. Дано успеем - стискайте палци. Определено трябва да помогнем и ние пернишките мами.
Това наистина е добра идея!

# 13
  • Мнения: 109
Значи е от Мошино.Да кажем на момичетата от отчетни

# 14
  • Мнения: 589
Браво Аница!

Общи условия

Активация на акаунт