Ще захранвам,но с коя марка?

  • 1 060
  • 20
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 217
Здравейте мами.От 2 дена давам на Калоян сок от ябълки на Ганчев.Почнах с 3-4 лъжички,/кафени/ днес дадох 5.
След няколко дена мисля да дам сок от моркови.И стигаме до въпроса ми
какво плодово пюре да дам и коя марка?
Да кажа,че се изхожда трудно.
Мисля да почна със сини сливи на Гербер защото действали по-разхлабващо от другите?
Какво ще ме посъветвате?
/не приемам упреци от мами за късно захранване-решила съм и ще го захранвам  bouquet  bouquet  bouquet/
Чела съм доста и чувам толкова противоречиви мнения за захранване Thinking ooooh! и стигам до извода ,че всяка маматрябва сама да реши кога да започне.

# 1
  • Варна
  • Мнения: 1 522
Моето мнение е, че няма значение коя марка ще предпочитеш за захранване стига пюрето да е еднокомпонентно. Гербер е добре (аз започнах с такова) ХИП също, Ганчев и те имат вече еднокомпонентни пюрета. Чети само по етикетите да не съдържа глутен и млечни продукти. На някой пюрета слагат нишесте. Други марки не съм давала, но съм сигурна, че има още хубави такива.

# 2
  • СОФИЯ
  • Мнения: 431
Аз захраних с круши на Гербер,но след това започнах да давам на Хипп,защото имат по голямо разнобразие от Гербер. Само ми стана интересно защо даваш сок от ябълка на Ганчев,а не си му го правиш сама? Аз също купувам сокове,но  от такива който няма в момента на пазара и не мога да си и ги направя. Не отнема много време,пък нали е за детето.

# 3
  • Мнения: 27 524
Хип, Нестле, Гербер, Алет.

# 4
  • Мнения: 1 217
Дадох сок от ябълка-купешки,защото прецених че сега всичките плодове са с нитрати.
А тези сокове поне са преработени.
А и къде ще намеря ябълка с червейче? Mr. Green

# 5
  • Мнения: 451
Хип, Гербер,Семпер- това взимам аз за дъщеря си.

# 6
# 7
  • Мнения: 1 986
  Всяка майка си преценява с коя марка пюрета да започне/съобразно и с финансовите си възможности/-хубаво е захранването да започне с еднокомпонентно пюре-аз започнах с ранни моркови на ХИПП;ако предпочетеш плодовите-може да започнеш с ябълка напр.
  Както sharli е уточнила,чета етикетите и гледам да не съдържат обезмаслено мляко,захар и глутен PeaceНа моята дъщеря всякакво плодово пюре й действа разхлабващо Laughing

# 8
  • Мнения: 950
Аз започнах с пюре от ябълки на Ганчев, после сини сливи, понеже действат разхлабващо и да е захранена с тях ако се наложи.

# 9
  • Бургас
  • Мнения: 10 817
Хип,Сънвал...

# 10
  • вече в собствен дом
  • Мнения: 1 088
Захраних с Хип. Peace

# 11
  • Пловдив
  • Мнения: 512
хИП

# 12
  • Станимака
  • Мнения: 123
 И аз захраних с ХИПП. След като се отвори и ма трайност 3 дни в хладилник, яде за сега по 1/3 на ден. Сливите не ги хареса, защото са и кисели, на моркова се мръщи, хапва ябълка с тиква, круша , ябълка. Сокчета също пием от тази марка по 50 мл. на ден от плодове с които съм захранила.

# 13
  • Габрово
  • Мнения: 1 220
Аз захраних с Ганчев.Всеки според възможностите си.Знай,че има опасност ако захраниш е една марка,след време да свикне с вкуса й и да откаже друга.

# 14
  • София
  • Мнения: 978
Аз захраних с "ранни моркови" на Hipp, после съм давала Gerber и отскоро Sunval - с оглед на по-големия грамаж

Общи условия

Активация на акаунт