Обяснение в любов!

  • 5 605
  • 24
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 733
Мили мами, провокирана от непрекъснатото мрънкане, дразнене и т.н.  по отношение на половинките ви, реших да пусна тема, в която просто да им кажем колко много ги обичаме.
Започвам аз! Обичам те, мое мило момче! Обичам те, защото си добър, нежен и грижовен! Обичам те, защото заедно създадохме най-прекрасното дете на света! И защото знам, че нищо на света не струва повече от твоята любов! Обичам те, просто защото те има!

# 1
  • Мнения: 368
Мило, обичам те с цялото си сърце! Просто защото си ти!   bouquet

# 2
  • Мнения: 3 499
И кой ще ги чете тия обяснения?! newsm78

# 3
  • Мнения: 251
Любовта, която някога се роди,
запазих дълбоко в моите гърди.
Щастлива съм, когато си до мен,
обичам те безумно, всеки ден!

# 4
  • Мнения: 251
И кой ще ги чете тия обяснения?! newsm78

Не му мисли толкова  Wink
Аз например, когато има някоя подобна тема карам мъжа ми да чете / ако проявява интерес/  Peace

# 5
  • Мнения: 22
Обичам те бебе
Преодоляхме толкова много за да сме заедно и вече нищо няма да ни раздели
Много ,много те обичам-такьв какьвто си

# 6
  • Мнения: 636
И кой ще ги чете тия обяснения?! newsm78

И аз това се зачудих Joy Joy Joy

# 7
  • София
  • Мнения: 18 679
И кой ще ги чете тия обяснения?! newsm78

И аз това се зачудих Joy Joy Joy
Вижте сега, от време на време младите булки имат нужда да крещят на целия свят колко са влюбени. Няма лошо. Ние ще седим отстрани, ще се подхилкваме и ще чакаме после поредната тема "понякога го мразя", "за изневярата", "кога си отиде тръпката в секса при вас" Joy
Мацки, да не се вържете сега, просто се бъзикам Wink Обичайте се, по-хубаво няма Heart Eyes

# 8
  • Мнения: 750
И кой ще ги чете тия обяснения?! newsm78

И аз това се зачудих Joy Joy Joy
Вижте сега, от време на време младите булки имат нужда да крещят на целия свят колко са влюбени. Няма лошо. Ние ще седим отстрани, ще се подхилкваме и ще чакаме после поредната тема "понякога го мразя", "за изневярата", "кога си отиде тръпката в секса при вас" Joy
Мацки, да не се вържете сега, просто се бъзикам Wink Обичайте се, по-хубаво няма Heart Eyes

belinda.....кефиш ме! smile3532
Те това беше върхът! rotfImao rotfImao

# 9
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Ако любовта на живота ми попадне на мое обяснение в любов тук ще ми даде термометър.

# 10
  • Мнения: 157
Много младоженки бре newsm78 .Не че не си обичам мъжа ама чак пък тук да му се обяснявам.

# 11
  • Мнения: 200
Мили мами, провокирана от непрекъснатото мрънкане, дразнене и т.н.  по отношение на половинките ви, реших да пусна тема, в която просто да им кажем колко много ги обичаме.
Започвам аз! Обичам те, мое мило момче! Обичам те, защото си добър, нежен и грижовен! Обичам те, защото заедно създадохме най-прекрасното дете на света! И защото знам, че нищо на света не струва повече от твоята любов! Обичам те, просто защото те има!

А аз да питам само към половинките ли трябва да се обясняваме? Mr. Green

# 12
  • Мнения: 3 423
Жу т'ем, жу т'ем, докато те наебем.

Моля да ме извините, но мъжът ми не
е много напред с българския, та ако
се наложи да прочете, това ще вдене.

# 13
  • Мнения: 1 817
И кой ще ги чете тия обяснения?! newsm78

И аз това се зачудих Joy Joy Joy

 newsm78

# 14
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Жу т'ем, жу т'ем, докато те наебем.
Браво ма Лисо!... Как оака хубавичката темичка Joy

Общи условия

Активация на акаунт