Диетолог

  • 28 690
  • 37
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Мнения: 512
Е, писна ми вече да се мъча сама - взех решение да ида на диетолог. Явно моите "хитрости" не успяват или в най-добрия случай имат краткотраен ефект.  Tired
Другата седмица имам час при диетолога Огнян Симеонов - горещо ми е препоръчан от колежка.
Ако някой има мнение по въпроса - нека пише!

# 1
  • Мнения: 196
Пиши нещо повече.След прегледа за самия преглед и т.н.Моля горещо се интересувам и аз от такива диетолози.  bouquet

# 2
  • Мнения: 512
Страхотен ефект!!! Вече махнах 6 килограма!!!

Това е нещо като "Зоната", но човекът те преглежда 2 часа и съставя индивидуален план - подробно разпитва за всичко и ти казва какви резултати да очакваш.
Аз, естествено, с моя опит в диетите, не му повярвах, но резултатите не закъсняват - а си хапвам страхотно по неговата система, не гладувам (има 5 хранения дневно!!!), а пък дрешките ми оширочават...

# 3
  • Мнения: 2 388
Моля те дай ВЕДНАГА координатиииииииииии  baby_neutral baby_neutral baby_neutral

# 4
  • Мнения: 512
Да не излезе, че е реклама, ама...

Огнян Симеонов
тел. 920 3899
0899 937 677
dietolog@abv.bg

С този ник (dietolog) може да го намерите и в Скайп - аз така се свързах с него, след като една колежка ми го препоръча и така си запазих час за консултация.
Има някои неща, които той казва - и с които не съм съгласна (примерно, отрича ваксините), но по отношение на диетите е супер - при мен и при мъжа ми има страхотен резултат. Peace
След като изготви индивидуалната програма за хранене прави контролни "прегледи" на всеки 1 месец, които са безплатни и имат за цел да следите дали правилно спазвате програмата.

# 5
  • София/Дружба
  • Мнения: 512
а каква е цената на посещението при него?

# 6
  • Мнения: 512
50 лева.
Това включва двата часа при него (интервюто и меренето), програмата, както и всички следващи посещения за доуточняване и проверка на резултата.
Успех на всички!

# 7
  • here, there, everywhere
  • Мнения: 919
Някой знае ли кой е по-добър- Симеонов или Ипократис. При кой да отида на преглед?

# 8
  • here, there, everywhere
  • Мнения: 919
Никоя мама ли няма впечатления от тези диетолози?

# 9
  • Мнения: 1 531
Някой знае ли кой е по-добър- Симеонов или Ипократис. При кой да отида на преглед?

аз съм при ипократис. виж ми лентичката.

# 10
  • here, there, everywhere
  • Мнения: 919
Sunbeam резултатите ти са невероятни! Аз не съм от София, но съм решила да посетя един от двамата диетолози и за това се интересувам от мнения за двамата

# 11
  • Мнения: 512
Някой знае ли кой е по-добър- Симеонов или Ипократис. При кой да отида на преглед?

аз съм при ипократис. виж ми лентичката.

Може ли да споделите повече за тази система, страшно се впечатлих от резултата на Сънбийм.

# 12
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Някой знае ли кой е по-добър- Симеонов или Ипократис. При кой да отида на преглед?

аз съм при ипократис. виж ми лентичката.

И аз съм за Ипократис. Лентичката си я махнах отдавна. Защо ли? Защото отслабнах трайно и даже следвайки основните му принципи, без да съм стриктна, пак продължавам да свалям. Явно метаболизмът ми яко е набрал скорост  Laughing

# 13
  • Мнения: 916
Кажете нещо повече за принципите му...моля!  bouquet

# 14
  • Мнения: 1 531
основното е, че те кара да се храниш редовно.трябва да се храниш по 4-5 пъти на ден. така хем не прегладняваш, хем тялото ти се чувства сигурно, че няма да го държиш гладно и изгаря всичко, което му подадеш, а не го складира. така си активираш метаболизма.
също така те съветва да се движиш и да спортуваш, но не прекалено.
при него няма ексцесии.
в режима му има всичко - и протеини, и въглехидрати и малко мазнини. нищо няма да му липсва на тялото ти и няма да се чувстваш изморена или изтощена.
ако се сетиш още нещо - питай.

# 15
  • Мнения: 916
Благодаря за отговора!  bouquet HugЗа колко време свали тези 22 кг...?

# 16
  • Мнения: 512
основното е, че те кара да се храниш редовно.трябва да се храниш по 4-5 пъти на ден. така хем не прегладняваш, хем тялото ти се чувства сигурно, че няма да го държиш гладно и изгаря всичко, което му подадеш, а не го складира. така си активираш метаболизма.
също така те съветва да се движиш и да спортуваш, но не прекалено.
при него няма ексцесии.
в режима му има всичко - и протеини, и въглехидрати и малко мазнини. нищо няма да му липсва на тялото ти и няма да се чувстваш изморена или изтощена.
ако се сетиш още нещо - питай.

Сънбийм, това ми звучи много като моята диета - да не би аз да се заблуждавам, че действам по Зоната, а всъщност да съм от твоя отбор? newsm78
И аз имам 4-5 хранения, които включват трите групи - мазнини, въглехидрати, протеини - в определени пропорции. Не гладувам. Не се чувствам изморена... newsm78

# 17
super...i az se narejdam.  kakuv mu e adresa ANSAM? s koi avtobus i kude triabva da sliaza?

# 18
  • Мнения: 1 584
Ansam, знам, че е индивидуално, но би ли споделила 1 примерен ден от твоето меню за ориентир на комбинациите и количествата храна?

# 19
  • Бургас
  • Мнения: 4
Здравейте на всички бих искал да попитам някой знае ли  някой диетолог в Бургас,че аз нямам възможност да отида до София.Благодаря.

# 20
  • Мнения: 1 817
Ще следя с интерес!  bouquet

# 21
  • Мнения: 10 758
Ау, записвам се да следя темата.

# 22
Момичета исках да ви попитам много ли килограми имате да сваляте, защото при мен за 5кг. и всеки ми казва нищо не са, но аз не мога да ги сваля вече година и вечно съм на някаква диета. Може да са малко, но не си влизам в старите дрехи и много потиснато.

# 23
  • Мнения: 239
Здравейте на всички бих искал да попитам някой знае ли  някой диетолог в Бургас,че аз нямам възможност да отида до София.Благодаря.
Мисля, че доц.Байкова ходи в Бургас всеки месец-чувала съм от мои познати! Телефон за записване 0898585500!

# 24
  • Мнения: 7 263
Е, писна ми вече да се мъча сама - взех решение да ида на диетолог. Явно моите "хитрости" не успяват или в най-добрия случай имат краткотраен ефект.  Tired


Твърдо "ЗА" идеята - мъчих се с едни килограми години наред и си загубих и време и нерви и средства. Сега съм супер доволна. Не зная нищо за посочения от теб диетолог, но това е верния път.
Успех Peace

# 25
  • Мнения: 7 263
Някой знае ли кой е по-добър- Симеонов или Ипократис. При кой да отида на преглед?

Да д-р Асенова и доц.Георгиев - доволна съм има защо.  bouquet

# 26
  • Мнения: 138
                                           д-р Ригов!!!

                           Защо? Вижте ми лентичката!!!

# 27
  • Мнения: 2 388
Еми дай координати....не се стискай  #Cussing out #Cussing out #Cussing out

# 28
  • Мнения: 138
Не се стискам - давам веднага - медицински център Нимимед - 956 39 86. Ако искате повече инфо има и тема за доктора... Лично аз съм много доволна! Питайте ако има въпроси - ще отговоря!

# 29
  • Мнения: 916
Много добър резултат!  bouquet

А какъв е горе-долу режимът\диетата?

# 30
  • Мнения: 572
От известно време изучавам диетолога Огнян Симеонов, но нещо все още не мога да се реша да му се обадя и да си запазя час ... не знам защо, но се притеснявам, а искам и имам 10 кг за сваляне ...
доста добри отзиви чета само за него и май е време да се свържа с него... само да ми дойде малко кураж Simple Smile

А някой наскоро да е ходил при него и да сподели ?

# 31
  • Мнения: 10 758
.

Последна редакция: пт, 16 ное 2007, 17:41 от La Bomba

# 32
  • София
  • Мнения: 426
Някой знае ли кой е по-добър- Симеонов или Ипократис. При кой да отида на преглед?

според мен най-добър е Ригов на Ипоктратис правих една диета без резултат

# 33
  • Мнения: 10 758
Някой знае ли кой е по-добър- Симеонов или Ипократис. При кой да отида на преглед?

според мен най-добър е Ригов на Ипоктратис правих една диета без резултат
В петък ходих при Симеонов.Не знам другите двама как са, но съм супер доволна от Симеонов.

# 34
  • София
  • Мнения: 426
Не се стискам - давам веднага - медицински център Нимимед - 956 39 86. Ако искате повече инфо има и тема за доктора... Лично аз съм много доволна! Питайте ако има въпроси - ще отговоря!



и аз съм на същото мнение

# 35
  • Мнения: 1 531
еми моята лентичка е резултат от диетите и препоръките на ипократис. бих го препоръчала. при него обаче не очаквайте да ви обещава чудеса. просто ще се научите да се храните по-различно и по-правилно.

# 36
  • Мнения: 916
Ти си страхотен стимул!  bouquet
А за колко време ги свали?
И какъв е горе-долу режимът?

# 37
  • Мнения: 341
И на мен ми изготвиха програма,която е по зоната не съм я почнала още,но имам позната която от тази диета свали 20 кг за 4 месеца тя е още малка тази година ще има бал.Само да ви кажа ,че плана ми беше изготвен по тел. лекарката се казва Татяна Шабанова и е от Пловдив,навих се защото като видях момичето направо унемях.

Общи условия

Активация на акаунт