Кога заголихте чурката?

  • 7 876
  • 42
  •   1
Отговори
От кой месец започнахте да заголвате чурката на вашето момче?

# 1
  • Мнения: 268
Темата вълнува и мен. Ще следя отговорите!

# 2
  • плевен
  • Мнения: 1 249
ние от втория месец и не съжалявам.Сега е на 15 месеца ,с напълно забелено пишле и нямаме никакви проблеми.

# 3
малко по малко ли се заголва?Да не направи някоя инфекция,и всеки път като се къпе ли?

# 4
  • Мнения: 2 336
От много рано- втора трета седмица. Ама пак си имахме проблеми. Уж беше редовно и смело, ама не беше се показала цялата глава. Та ходихме при доктор да я дръпне по- смело.

# 5
  • Мнения: 6 617
Преди два дена педиатърката я заголи преди това не сме пипали/тя така каза/ .Сега 10 дена каза да не правим нищо и после пак при нея да идим.Чудя се нямя ли да залепне за 10 дена newsm78

# 6
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
моят син пък, няма чурка  Thinking Що така?  newsm78

# 7
  • Мнения: 6 617
моят син пък, няма чурка  Thinking Що така?  newsm78
Защото явно има  буба, на мен обаче чурка ми по-сладко ми звучи.

# 8
  • София
  • Мнения: 44 028
започнах от 10-11 м някъде, още сме до никъде...
по принцип всеки път по време на баня кожата внимателно се дърпа на горе, без натиск, без насилие и резки движения, до където дава,измива се,  после е много важно хубаво да се издърпа напред. това е всяка вечер.

# 9
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
моят син пък, няма чурка  Thinking Що така?  newsm78
Защото явно има  буба, .

 Crossing Arms не е честно, пък... и буба нямаме  Tired

# 10
  • Мнения: 5 391
не сме, има фимоза и ще трябва хирург.намеса.

# 11
  • София
  • Мнения: 44 028
моят син пък, няма чурка  Thinking Що така?  newsm78
Защото явно има  буба, .

 Crossing Arms не е честно, пък... и буба нямаме  Tired
хахаххаа е поне пишка си има човека нали?

# 12
  • Мнения: 3 205
Не съм пипала нищо. В момента е 99% отворена без никаква намеса.

Аз лично не бих се месила в туй, що е природно затворено. Така се избягва риск от възпаления и травми (все пак не съм хирург), както и тичането посред нощ до педиатър, щото не съм могла да върна кожата обратно и пишката се е подула и посиняла. До 2-3 години най-късно кожата сама се отлепва. Ако не се отлепи и има действителна фимоза - за това си има лекари, все пак.

# 13
  • Бургас
  • Мнения: 10 345
От много рано- втора трета седмица. Ама пак си имахме проблеми. Уж беше редовно и смело, ама не беше се показала цялата глава. Та ходихме при доктор да я дръпне по- смело.
Peace kolkoto po-rano po-dobre kaza nashata learka

# 14
  • Мнения: 669
Преди около 1 месец направихме тази манипулация при детски хирург. Каза ни че до 1г. не се пипа, и да отидеме след като направи 1г., но ние позъкасняхмемалко, но лекаря каза че точно на време сме отишли. Трябва да се направи след 1г., защото от тази възраст започва да се образува този белия секрет, наречен смегма, и той спомага за по-лесното обелване на пишката. Преди това се смятало за перверзия да се прави. Забеля я, поплака малко детето, но щом излезнахме от болницата вече беше забравил. След това 3-4 дни при пишкане проплакваше, защото явно го щипеше, но това беше. А също и сега като я миеме се дърпа и му е неприятно, или още помни случилото се и го е страх. Иначе нищо страшно, и доста безболезнено мина. Аз си представях че ще бъде  по- страшно.

Общи условия

Активация на акаунт