Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 22 отговора

Перник

...пъпки!Момичета,от няколко дни започнаха да ми излизат малки гадни пъпчици с бели връхчета по деколтето и гърба.Срам ме е да облека потник,много са противни.Моля ви кажете ми средство с което да ги премахна и въобще на какво се дължат тея гадинки?
Цитирай

Да не е варицела? Shocked
Цитирай

Перник

Ауууу,стресира ме!!!Ама не м,и приличат на шарка.Нещо ми наподобяват като от слънце когато излизат пъпки,но не съм сигурна.Или нещо от дреха...не знам.Може ли някакъв съвет срещу тези твари?
Цитирай

Пловдив

Цитат
Да не е варицела? Shocked
Според мен е от слънцето и жегата  newsm78
Цитирай

Къде- ако не тук,кога-ако не сега..

И при мен е така,откакто почна жегата,цялото ми лице,деколте и врат станага на много на брой,малки,пъпчици.И се потя ужасно...Вече не си слагам и пудра,за да не влоша съвсем положението.Уф #Cussing out
Цитирай

Пробвай да ги намажеш със спирт за да позасъхнат или с бебешка пудра Peace
Цитирай

Sofia

Иди на кожен лекар и той ще ти каже. Може да имаш алергия към слънцето, или към нещо друго.
Цитирай

от слънцето са ... или ако си се потила!

има доста мазила против пъпки,попитай в някоя аптека-да ти препоръчат нещо!
Цитирай

ами аз това го лекувам от 5 години. Незнам при теб за първи път ли се появява, но при мен е ежегодно от април - май до към октомври. Лекувал ме е кожен лекар, алерголог от две години насам, но нищо не ми помага. Много е гадно, защото не мога да си облека потник, освен това ме и сърбят. Абе ужас, отчаяла съм се вече  Sad  Ще следя темата, дано някой каже някакво средство, с което се е преборил с отвратителните пъпки.
Цитирай

гр. София

Да не би наистина да е някаква алергия?
Аз имам същия проблем, но моите са по лицето. Пуснах тема в началото на седмицата и получих много съвети. Започнах да взимам сяра и да мажа пъпките с Далацин Т и вече има добри резултати. Но не знам за твоя случай дали това е удачно - да не вземе да навреди, вместо да помогне Thinking Май верно е добре да те види кожен лекар.
Цитирай

Варна

А да не би проблемът да е вътрешен. Само с мазила няма да стане, трабва си прочистване на организма отвътре Whistling
Цитирай

гр. София

А да не би проблемът да е вътрешен. Само с мазила няма да стане, трабва си прочистване на организма отвътре Whistling

Мдаа, точно това правя и аз със сярата Sick
Цитирай

Варна

Сярата не ми беше гадна (правих процедурата есента), само дето не забелязах веднага кой знае какъв ефект. Сега обаче всичко си е на мястото, тенът ми се избистри, черните точки намаляха, по -рядко ми излизат пъпки и т.н... Peace
Цитирай

Варна

...пъпки!Момичета,от няколко дни започнаха да ми излизат малки гадни пъпчици с бели връхчета по деколтето и гърба.Срам ме е да облека потник,много са противни.Моля ви кажете ми средство с което да ги премахна и въобще на какво се дължат тея гадинки?

От слънцето ми се появяват на мен- много са гадни. Мажа ги със салицилов спирт.
Цитирай

BABYLAND

Има някакъв талк/пудра за тяло. Против изпотяване е, защо не пробваш?
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 22 отговора