Кого ще спасите - анкета?

  • 3 265
  • 88
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3 405
Приятелят.
Мъжът, с когото винаги съм искала да бъда ще е избягал много преди това  Mr. Green

# 61
  • Мнения: 803
Приятелят. За да ми е спасил живота, значи много държи на мен и ме обича по някакъв начин. А това за мен значи много. И определено бих искала да имам такъв човек до себе си, ако попадна в описаното бедствие.
Колкото до мъжа - не се споменава дали той ме обича, дали въобще знае за съществуването ми и т.н. А и с приятелят може да се продължи размножителното дело Wink

# 62
  • Мнения: 274
Приятелят. Peace

# 63
  • постоянно
  • Мнения: 7 123
Приятел в нужда се познава!
 Peace
Вили

# 64
  • Мнения: 271
Приятелят

# 65
  • Мнения: 843
    Хич не ме интересува,  че мога да кача един.  Накачолвам ги всичките, одмах.  Някои ще изпаднат  и ако оживеят,  точно като в американски филм... ще ме осъдят за това.(
    карай... така ми е тръгнало... да правя добро... пък каквото.-

    Това " каквото " вече ми струва много нерви и бели коси.   Продължавам до опитвам, обаче... тъпанарката..аз!

# 66
  • Мнения: 10 758
Не съм ви чела отговорите, но аз избрах мъжа.Тогава, едва ли ще мисля за друго....все пак онзи ми е на сърцето.
Ако имах време за мислене, сигурно щях да избера приятеля.

Само да попитам - Адрианка кво прави в анкетата? Да не би нещо Сопрано да си я е изпросил newsm78

# 67
  • София
  • Мнения: 1 074
Вероятно мен ще трябва някой да избира да спасява - не умея да карам Wink

# 68
  • Мнения: 10 758
Вероятно мен ще трябва някой да избира да спасява - не умея да карам Wink
Хипотетично, Занде, хипотетично.

# 69
  • София
  • Мнения: 1 074
Хм...
Ако съм политик - ще избера бабата, те винаги гласуват;
ако съм тийнейджърка - мъжът, с който си мечтая да имам връзка;
ако живея по времето на Ботев - приятеля;
ако съм си аз - няма да избера никой, защото, дори и хипотетично, не виждам как при голямо бедствие някой с акъла си ще си стои спокойно на спирка и ще чака да го спасяват или пък аз да се оглеждам кого да спася, вместо да съм хукнала.  Joy

# 70
  • Мнения: 677
не виждам как при голямо бедствие някой с акъла си ще си стои спокойно на спирка и ще чака да го спасяват или пък аз да се оглеждам кого да спася, вместо да съм хукнала.  Joy

Много се извинявам, но Адриана Лима по принцип щом загърми, си ме чака на спирката до нас, за да мина и да я спася и да ходим в къщи и да и суша дрехите..

# 71
  • Мнения: 3 423
Ха, нова тема. Къде е ученият педал?

# 72
  • Мнения: 677
Умря от СПИН  Grinning

# 73
  • Мнения: 3 423
Ще спася мъжа, горкичкият.

# 74
  • Мнения: 4 392
Докато разработваше новото лекарство ли? Joy

Общи условия

Активация на акаунт