Сайт с игрички и хубави награди /Бу, чети правилно-няма секс в цялата работа :)/

  • 14 453
  • 308
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 550
Как може на единия акаунт да не ми се отварят игрите,а на другите да са светкавични направо  Laughing Де да бяха и толкова светкавични наградите   Wink  ,а то са толкова стиснати днес.
Сигурно трябва да чакам до 23.00 ч ,за да си изиграя днес тоя акаунт.    Close
и на мен на единия акаунт не ми се отварят игрите... станна работа, чудя се дали не са ме "набарали"

# 46
  • Мнения: 1 942
Някой ще ми отговори ли на въпроса ...  Cry за трифорса !

В предните теми някой беше писал за това  newsm78 Цитирам по памет, че като стартираш трифорса трябва да се самоубиеш и на трите игри, после да играеш и да успееш без да умираш да стигнеш май до 5 ниво. След това можеш ходейки при рибата да стартираш която и да е от тези игри от което и ниво да поискаш /но само до 5 ниво/ Ограничения пак има, но и Пепеляшка се е вихрила на бала само до 12  Laughing

# 47
  • Мнения: 393
Някой ще ми отговори ли на въпроса ...  Cry за трифорса !

В предните теми някой беше писал за това  newsm78 Цитирам по памет, че като стартираш трифорса трябва да се самоубиеш и на трите игри, после да играеш и да успееш без да умираш да стигнеш май до 5 ниво. След това можеш ходейки при рибата да стартираш която и да е от тези игри от което и ниво да поискаш /но само до 5 ниво/ Ограничения пак има, но и Пепеляшка се е вихрила на бала само до 12  Laughing

Ееее , намери се една добра душа да каже .
Значи тази нощ ще се самоубивам ...  hahaha
Айде до скоро ... и още нещо , като съм почнала с въпросите - въобще ще получа ли подаръка си - пратен е на 19 април , а още нищо ?!?

# 48
  • Мнения: 1 942
Айде до скоро ... и още нещо , като съм почнала с въпросите - въобще ще получа ли подаръка си - пратен е на 19 април , а още нищо ?!?[/color]

Aз нали бях похвалена пак да се обадя  Mr. Green подаръците ми идват за повече от 30 дни, единия даже за 50. Та чакаме явно, кво да правим  Crossing Arms Последния подарък, който получих взех от пощата и даже не поискаха да се разпиша  Tired Дали така няма да поизчезват подаръци нейде из пощите?

# 49
  • Мнения: 393
Айде до скоро ... и още нещо , като съм почнала с въпросите - въобще ще получа ли подаръка си - пратен е на 19 април , а още нищо ?!?[/color]

Aз нали бях похвалена пак да се обадя  Mr. Green подаръците ми идват за повече от 30 дни, единия даже за 50. Та чакаме явно, кво да правим  Crossing Arms Последния подарък, който получих взех от пощата и даже не поискаха да се разпиша  Tired Дали така няма да поизчезват подаръци нейде из пощите?

А от пощата поканиха ли те да отидеш да си вземеш подаръка или ти ходеше да проверяваш ?
Аз чакам вече два и взе да ми писва !

# 50
  • Мнения: 1 942
А от пощата поканиха ли те да отидеш да си вземеш подаръка или ти ходеше да проверяваш ?
Аз чакам вече два и взе да ми писва !

Да, оставиха ми някаква бележчица на пощенската кутия. Е да, бе писана от много пиян грознописец в автобус по шосе в ремонт, но схванах че ме викат  Joy Защо не отидеш в пощата и след това да пишеш на тима в сайта /даже си имат отделен мейл за подараците/? Посочи номера на доставката и датата, а те ще направят проверка и ще ти пишат. В действителност отговарят на всички.  Peace

# 51
  • Мнения: 393
А от пощата поканиха ли те да отидеш да си вземеш подаръка или ти ходеше да проверяваш ?
Аз чакам вече два и взе да ми писва !

Да, оставиха ми някаква бележчица на пощенската кутия. Е да, бе писана от много пиян грознописец в автобус по шосе в ремонт, но схванах че ме викат  Joy Защо не отидеш в пощата и след това да пишеш на тима в сайта /даже си имат отделен мейл за подараците/? Посочи номера на доставката и датата, а те ще направят проверка и ще ти пишат. В действителност отговарят на всички.  Peace

Да , може и да пиша .
Писмото ще гласи ...
Мили призе , не съм си купила нито един от макс пакчетата ви ... но искрено ви обичам и редовно ви посещавам с петте си акаунта , нищо че в нас сме трима само . Аз имам шизофрения и давам възможност на всяка една от личностите в мен да се изявява , какво да направя че и петте харесват вашия сайт - а и обичат подаръци ...
А ако може да пращате по два от подаръците - един за крадливата пощаджийка и един за мен ... та да няма сърдити .
С уважение : пари за макс пак не давам

# 52
  • до морето
  • Мнения: 208
Някой ще ми отговори ли на въпроса ...  Cry за трифорса !

В предните теми някой беше писал за това  newsm78 Цитирам по памет, че като стартираш трифорса трябва да се самоубиеш и на трите игри, после да играеш и да успееш без да умираш да стигнеш май до 5 ниво. След това можеш ходейки при рибата да стартираш която и да е от тези игри от което и ниво да поискаш /но само до 5 ниво/ Ограничения пак има, но и Пепеляшка се е вихрила на бала само до 12  Laughing



Ееее , намери се една добра душа да каже .
Значи тази нощ ще се самоубивам ...  hahaha
Айде до скоро ... и още нещо , като съм почнала с въпросите - въобще ще получа ли подаръка си - пратен е на 19 април , а още нищо ?!?

Силвито малко те е пообъркола за куеста.
Това е за трифорса
Цитат
за Triforce отивате при рибока http://serv155.en.prizee.com/parole.php и пишете Triforce. Така стартирате тази мисия, но за целта трябва да имате поне 50 дни прекарани в сайта. Активирайки тази мисия ще трябва да минете следните игри:

Snuggy Pilot (level 10)
Guardian angel (level 18 )
The Dare of Diabolo (level 10).

За целта имате 30 дни. Ако не успеете, отивате пак при рибока, прошепвате му пак Triforce и така...
А това което тя казва е The Quest of the 6 Squares
Цитат
За целта отивате при рибата (но във френския раздел на сайта) и й казвате: Je suis nul en maths . Веднага в съобщенията си ще получите едно ново, което Ви уведомява за започването на мисията: "Congratulations! You've activated the Quest for the 6 Squares!". Целта на мисията е да се минават игрите Snuggy Pilot, Guardian Angel, sinkyfrog's Ark and The Dare of Diabolo до 5 ниво, но особеното е, че трябва това да става едновременно, т.е. днес трябва да минете всички 1-ви нива, утре 2-рите и т.н. За да може да се започне мисията коректно трябва да се "самоубиете" на нивата което сте в момента и утре да сте от 1-во и на 4-те игри. Като се "самоубиете" отивате пак при френскоговорящата риба и казвате: J'ai reussi le carré de niveau 1 . Утре като минете 1-вите нива, казвате на рибата: J'ai reussi le carré de niveau 2, и т.н до J'ai reussi le carré de niveau 6. Тогава би трябвало да Ви се върне съобщение, че мисията е завършена. Като бонус получавате опит около 6% и възможността тези въпросни 4 игри да ги стартирате от произволно ниво от 1-во до 6-то. Това става пак при френската риба: bubulle donne moi le carré 1, bubulle donne moi le carré 2 и т.н до bubulle donne moi le carré 6.
Блгодарение на cvete_m за обяснението.А за други мисии можеш да погледнеш тук-http://prizee.editboard.com/index.htm

Последна редакция: нд, 20 май 2007, 00:42 от Royzi

# 53
  • Мнения: 393
Мерси Royzi  , самоубих се където трябваше ... така по ми изглежда постижимо . Дадох на рибата , че съм получила пропуск за първо ниво и тя ми каза , че съм добра по математика - което е долна лъжа !  Mr. Green
Утре започвам мисията . Само се чудя сега като имам мисия дали няма да почнат да ми дават по трудни нива .
Заека го минавам без проблем , самолетите стигам винаги до девето , тетриса също ще го мина , но тъпата жаба рядко успявам да я карам под ред .  #Cussing out

# 54
  • до морето
  • Мнения: 208
Няма голяма разлика в сложността преди и след мисията .Аз два пъти я минавам на различни акаунти.Вчера преключих втората мисия и от първи сребърен отидох на втори сребърен.Пожелавам ти късмет!

# 55
  • Мнения: 195
Последния подарък, който получих взех от пощата и даже не поискаха да се разпиша  Tired Дали така няма да поизчезват подаръци нейде из пощите?
Както стана с моя  Cry
За сметка на това днес си спечелих друго  Grinning От Show windows-"Note pad"-нещо като тефтерче.Някой тук го беше печелил.Като го получи-чакам отзиви.

# 56
  • Мнения: 6 992
Да , може и да пиша .
Писмото ще гласи ...
Мили призе , не съм си купила нито един от макс пакчетата ви ... но искрено ви обичам и редовно ви посещавам с петте си акаунта , нищо че в нас сме трима само . Аз имам шизофрения и давам възможност на всяка една от личностите в мен да се изявява , какво да направя че и петте харесват вашия сайт - а и обичат подаръци ...
А ако може да пращате по два от подаръците - един за крадливата пощаджийка и един за мен ... та да няма сърдити .
С уважение : пари за макс пак не давам [/color]
Joy Joy Joy

# 57
  • Spain
  • Мнения: 3 750
а 4естита сексуална тема и от мен
 много секс и игри ви пожелавам и в настоящата седмица Simple Smile  Wink Sunglasses
абе я кажете само аз ли съм такъв карък - играя ве4е 60 дни - ни подарък ни нищо  Cry


Не си само ти  Cry


въх успокоих се Simple Smile викам си -за тея хора явно не същесатвувам Simple Smile

# 58
  • Мнения: 1 942
Aз бих формулирала писмото си другояче  Joy
Играла си и честно си спечелила награда, хората са преценили че я заслужаваш, проверили са всичко дали е ок и са ти я пратили. А сега защо да не им пишеш с молба да проверят какво става с тази пратка? Едва ли си единствената с такъв проблем. Вероятно месечно имат стотици проверки на пратки /не получени/. Ако се сещате като ми объркаха подаръка аз им писах и богата и емоционална кореспонденция си водихме. Бяха супер любезни и готови да сътрудничат в рамките на разумното  Crazy Не са ми търсили кирливи ризи, не са ме питали за Макс Пака що не съм купувала, а и с моя английски бая са се узорили въобще да схванат за що иде реч  hahaha

# 59
  • Мнения: 6 992
а и с моя английски бая са се узорили въобще да схванат за що иде реч  hahaha
споко, като ги знам французите как говорят, ти ще си била прелест... Crazy

Общи условия

Активация на акаунт