Моля за идей, че няма време!!!!

  • 1 028
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 259
Моля за идея за подарък на мъжа ми за пъравата  ни годишнина от сватбата!!!
Направо съм се побъркала и само за тва мисля но нищо оригинално не ми хрумва! А то няма време утре сутринта трябва да изляза да взема нещо. Ама какво?????  Thinking Thinking Thinking

# 1
  Hi  Simple Smile , mislq ,4e edin kolaj v ramka sus snimki ot va6ata lubovna istoriq ili svatbata bi bilo 4udesen podaruk!

# 2
  • Добрич
  • Мнения: 207
За първата годишнина се подарява хартия. Нещо красиво хартиенно може да намериш във всеки сувенирен магазин.

# 3
  • Мнения: 1 272
Защо не организраш романтична разходка до някъде - близо до София или специална вечеря у дома/ресторант да речем. Едва ли мъжът ти очаква материален подарък от теб.
Весел празник!

# 4
  • Мнения: 209
За първата годишнина се подарява хартия. Нещо красиво хартиенно може да намериш във всеки сувенирен магазин.
Защо пък хартия???   Thinking Обясни, моля, че и на мен ми предстои скоро годишнина....   bouquet

# 5
  • Мнения: 871
Аз на моя му подарих много стилна мъжка гривна Peace Той си умря от кеф.

# 6
  • София
  • Мнения: 1 442
  Hi  Simple Smile , mislq ,4e edin kolaj v ramka sus snimki ot va6ata lubovna istoriq ili svatbata bi bilo 4udesen podaruk!

Това е страхотна идея, скоро на приятели подариха такъв колаж, в рамка и отдолу в нещо като прозрачен силикон са много техни снимки! Романтично е, другото ми предложение е уикенд извън града в някой готин хотел:)

# 7
  • France
  • Мнения: 726
Защто трябва да му подаряваш нещо? Ти си неговият подарък! Той би трябвало да се сети, а не ти. Не го разглезвай!!!!!

# 8
  • Мнения: 1 629
Една година време, си е доста време. Човекът си има вкусове и предпочитания. Хвани един за краката и го материализирай. купи си секси нощница и зарежи форума, младоженке.

# 9
  • Мнения: 5 283
Подкрепям  мюриель  Peace! Бих добавила малко шампанско, свещи и хубава музика.

# 10
  • Мнения: 636
ИДЕИ се пише Peace
Спрете да слагате й като пишете в множествено число!!!!!!
На въпроса ти: Подари му картина.

# 11
  • Мнения: 460
Една година време, си е доста време. Човекът си има вкусове и предпочитания. Хвани един за краката и го материализирай. купи си секси нощница и зарежи форума, младоженке.
newsm10

# 12
  • Мнения: 952
първата годишнина от сватбата е памучна, подарява се на младото семейство,/ не само на мъжа/ памучни чаршафи. Но ти можеш естествено и друго да му подариш, напук на памучната годишнина си купи дантелена или сатенена нощничка и му подари една романтична вечер Peace

# 13
# 14
  • Мнения: 57
Съвсем наскоро отпразнувахме втората си годишнина. И аз много се чудих какво да му подаря, защото миналата година той ми подари скъп парфюм , а аз на него малко слонче. И реших че тази година трябва да е нещо по- така... Мислих, мислих и накрая го измислих. Купих хубаво уиски, завързах  на бутилката една семпла малка картичка, на която пише "i love you"и написах, че му пожелавам да се напие по случай годишнината от радост или мъка. той сам да си прецени..... Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт