ЗА БОЛНИЧНИТЕ

  • 407
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 90
Здравейте  позволих  си  да пусна  тая  тема  защото  има  много  неясноти  по  изчислението  и  реда  на  изплащане   на  болничните  от  нои  а  все  пак  вярвам  че  не  са  малко  майките  които  разчитат  на  тоя  доход  и  държат  да  си  го  получават  редовно  така  че  чакам  мнения 

# 1
  • Мнения: 779
Аз след всичко,което съм чела по въпроса,съм се настроила,че ще вида пари след сто години.. newsm11От сега се настройвам  и да не се ядосвам...макар,че много ме е яд ..системата е повече от тъпа...точно за нас майките на България най-много несправедливост!! newsm61
и още нещо..прави ли ви впечатление,че вдигнаха там малко майчинството на 180 лв ли е колко е и пак ни забравиха..Призовавам за стачки..!!!!!!.Да ходим да врякаме пак ,ние майки ли сме или какво???Депутатите си увеличават заплатите непрекъснато а ние духаме саупата с бедните си дечица..даже някой от нас нямат право и на детцки в размер на 18 лв,че мъжете им били богати ,понеже са учени в БАН например и няма как да си скрият дохода,а разни бизнесмени със сумати пари ги взимат....ама че несправедливост!!!

Последна редакция: пт, 18 май 2007, 20:28 от zlatina_ZZ

# 2
  • Мнения: 983
Аз за сега си ги получавам редовно, но разбира се по-малко, отколкото очаквах  Sad Пак са го измислили така, че случайно да не ощетим държавата...обезщетението го изплащат като процент от нетното възнаграждение, а не брутното  Tired

# 3
  • Мнения: 2 068
При мен проблема е в счетоводителя от ануари не е занесъл болничните в НОИ на цялата фирма.

# 4
  • Мнения: 690
какво повече да пиша за болничните - нямам думи  #Crazy в болнични съм от края на февруари, днес ми върнаха болничния, не плащат редовно и как ще я караме така докрая  Rolling Eyes малоумна държава  Rolling Eyes

# 5
  • Мнения: 724
Аз също съм болнични от февруари.Първите пари за първия месец ми ги преведоха сега силно се надявам и другите да ми преведат и така да се застъпят и да си вървят и да няма проблем че е ужасно просто #2gunfire
Само да ви кажа не обвинявайте за всичко НОИ много е важно вашият счет. кога ги носи с колко време закъснение.По принцип срока е до два дни след като преведе/плати заплатите за съответния месец.Мале как го обесних дано сте ме разбрали успех на всички  bouquet

# 6
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Ужас,само как го измислиха тези глупаци. #2gunfire #Cussing outСега получавам майчинство по стария начин чрез работодателя и всичко е точно,понеже сме в заварено положение ама направо не ми се мисли като изляза в болнични живот и здраве следващия път! Twisted Evil

Общи условия

Активация на акаунт