дали е проблем???

  • 586
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 983
Ей сега като къпах бебчо забелязах, че бялото на очичките му не е чисто..т.е. като опасано от кръвоносни съдове..незнам дали го описах правилно. И не знам дали е от сега или до сега не съм го видяла. Трябва ли да се притеснявам  newsm78

# 1
  • Мнения: 244
Не мисля,че е притеснително,просто може да са му се раздразнили очичките или пък да му е влязла прашинка или нещо таковалНо все пак,ако до няколко дни не се оправи най-добре се посъветвай с твоя педиатър.  bouquet  bouquet  bouquet

# 2
  • Мнения: 1 555
Според мен няма нищо притеснително, все пак и децата ни са хора като нас и  на тях могат да им се замърсат, раздразнят и т.н. очичките, а и като се загледаш по-внимателно ще видиш, че на всички ни е така !

# 3
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 381
На моя син така му се зачервяват очите вечер, когато много му се спи.

# 4
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 515
Няма за какво да се притесняваш,ще мине Peace

# 5
  • София
  • Мнения: 368
И на Влади се е случвало да му се зачервят очичките, когато са раздразнени, или му е влязла вода, докато го къпя, а когато му се спи особено много

# 6
  • Бургас
  • Мнения: 10 817
И при Тери се е случвало,особено след баня.

# 7
  • София
  • Мнения: 5 079
Когато много му се спи и си търка очичките се зачервяват така, и не само беличкото в тях, ами и около очите, чак до веждите...  Thinking

# 8
  • Мнения: 7 723
Освен от всичко, написано по- горе,
напълно е възможно да му се е спукало някое
капилярче от силен напън.
Наблюдавай го, ако не се появи някакъв секрет-
няма проблеми.  Hug

# 9
  • Мнения: 6 461
И аз съм забелязала това по някога при децата ми.
Момичетата се ти писали ,че няма проблем,но ако ти се притесняваш все пак ,можеш да попиташ педиатъра.

# 10
  • Мнения: 3 456
И с моята дъщеря се е случвало. Мисля, че няма , за какво да се притесняваш- е, ако не се оправи да два дни ще трябва да го види лекар.

# 11
  • Русе
  • Мнения: 2 354
няма място за притеснение, когато й се спи, и на моята дъщеричка се получава   bouquet

# 12
  • София
  • Мнения: 2 227
Да не би да е ревал повечко? Или да е бил запечен?

# 13
  • Велико Търново
  • Мнения: 269
И аз забелязах това при моята дъщеричка преди два дни. Мен също много ме притесни и се надявам да е просто от умора, защото очичките се зачервяват предимно вечер.

Общи условия

Активация на акаунт