Кого обичаш повече?

  • 3 251
  • 81
  •   1
Отговори

Анкета

Кого повече обича вашето дете?

Опции:

  • Мнения: 23
А са да видим кой ще е победителят. Знам че тука влизат повече майки, затова ще ги помоля да гласуват обективно, за което предварително им благодаря  bowuu  bouquet

# 1
  • Мнения: 1 470
    Няма защо да съм обективна.Това че някой се опитва да лигави децата ми,не означава задължително че ще спечели любовта им.Но пък и едната обич,с другата се раличават.Ние родителите може и в някои моменти да изглеждаме по отблъскващи,защото все пак сме тези които възпитават,следователно и забраняват,и се карат...но пък от друга страна сме и тезци които ги обгрижваме,и защитаваме,и ги възхваляваме...Тази невидима нишка,просто не се къса!

# 2
  • София
  • Мнения: 6 477
Отговорих - "мама", понеже нямаше позиция "мама и баба"...А "татко" се явява 3 пъти седмично и явно не води в класацията. Така е в живота Peace

# 3
  • Мнения: 46 403
София отговаря 'Тати и Мама', но дадох глас за 'Мама и тати' Laughing

# 4
  • Мнения: 2 829
а защо няма опция за брат или сестра? Wink
сина ми е на гости с преспиване,а сестра му да сега плака за него, Wink

# 5
# 6
  • Мнения: 765
 Мразех да ми задават този въпрос като дете , направо се отваращавах от бабите ми и всички които ме питаха това , дори от родителите ми , макар те да ми задаваха този въпрос  по-рядко.   Нямам обяснение защо, но не бих попитала детето си това дори и на майтап , имам вътрешно усещане за нездравословност на отношенията , как така караш дете да сравнява любов ? Защо? Да се хареса на мама и тати ли ? Или на баба и дядо ? Това си е чиста манипулация .
 Ако държи да ми казва кой мрази и обича - съгласна съм , но аз не смятам да я вкарвам умишлено в тези размисли . Иначе естествено , че обича най-много мен  Grinning .
 Лично мнение  Peace

# 7
  • Мнения: 5 468
Гери казва като една дума, като я питат: маматати.

# 8
  • София
  • Мнения: 13 198
Въпроса изобщо не е уместен според мен. Моето дете никога не е казвало кого обича повече. Ако го каже ще го приема, че в дадения момент прилива на обич е към единия или другия. Ама като цяло въпроса е толкова нелеп колкото "Кое от дете си деца обичате повече?"... А и никога не би ми хрумнало да й го задам... Rolling Eyes

# 9
  • Мнения: 2 567
Аз примерно не съм я питала. Една роднина я попита и така разбрах. Иначе винаги съм си знаела, че има по-големи предпочитания към баща си.
И аз не обичах като малка да ме питат. Баща ми много обичаше да ме пита и с триста зора му казвах, че него, защото най-много обичах баба си.

# 10
  • Мнения: 1 416
По-привързана е към баща си - по обективни причини. Не съм я питала кой обича повече...

# 11
  • Мнения: 6 155
Гласувах с Мама и Тати.

Синът ми е хитрец. Сутрин като стане и казва "Днес съм детенцето на Тати /или мама - редува ни/" Laughing

# 12
  • Русе
  • Мнения: 7 764
На моето му личи от пръв поглед кого обича.Само дядо си.
Защото не му се кара и го глези.
Поради тази причина всички други сме извън класацията Crossing Arms

# 13
  • Мнения: 416
Първа опция - мама,явно по простата причина,че прекарва почти цялото си време с мен.Аз му се карам,но и аз го водя по различни забавления.Таткото прекарва по-голямата си част от времето в работа и почти не му остава време за малкия.

# 14
  • Мнения: 7 831
Съседите  Wink, мразя този въпрос, никога не го задавам на децата си!

Общи условия

Активация на акаунт