«абравена парола?
или
–егистрирай се јктиваци€ на акаунт

≈л. поща с ко€то се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

ƒа ѕопълнете формата за регистраци€ Ќе ѕродължете с Facebook регистраци€та

расива мама
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
1-83 от 83 отговора
имам много спукани капил€рчета по бузите до носа-малки са но са много и все изглеждм зачервена а и кожата ми е много б€ла и тънка.ћожете  ли да ми препоръчате н€какъв крем,с който да се справ€ с този проблем
Ѕлагорар€ bouquet
÷итирай

—офи€

ћнени€: 1 027
јз също ще съм благодарна за такава информаци€, че след бременността имам доста по краката.
÷итирай

BE, 2260

ћнени€: 5 541
Ќе в€рвам да има такъв крем Wink
÷итирай
а тогава знаете ли н€каква процедура за премахване?за колко време се махат и др подробности?
÷итирай

ћнени€: 10 719
Ќе в€рвам да има такъв крем Wink
”ф, ти направо ме уби Crying or Very sad
» аз имам спукани капил€ри.
÷итирай

¬арна/—офи€

ћнени€: 1 762
ѕо принцип има такъв крем, но не в Ѕългари€. ¬ъв ‘ранци€ , струва 9 EUR. ѕремахва спукани капил€ри. «а краката съм 100% сигурна. Ќа една при€телка  и се оправиха краката с такъв крем. ј , за лице ще ход€ другата седмица при лекар€т ,който го е изписал на не€ и ще го питам, че  и аз имам и мисл€ да го ползвам. —амо, че на мен ще ми го донесат от ‘ранци€ ,чак след 2-3 седмици  Rolling Eyes
÷итирай

ѕо принцип има такъв крем, но не в Ѕългари€. ¬ъв ‘ранци€ , струва 9 EUR. ѕремахва спукани капил€ри. «а краката съм 100% сигурна. Ќа една при€телка  и се оправиха краката с такъв крем. ј , за лице ще ход€ другата седмица при лекар€т ,който го е изписал на не€ и ще го питам, че  и аз имам и мисл€ да го ползвам. —амо, че на мен ще ми го донесат от ‘ранци€ ,чак след 2-3 седмици  Rolling Eyes
ћол€ те, сподели после, какво е казал лекар€.
ј как се казва крема?
÷итирай

ѕловдив

ћнени€: 115
ј били споделила  как се казва крема за краката и само във ‘ранци€ ли го има?
÷итирай

The Land of Pretend

ћнени€: 893
≈йвън имат...ѕуснали са в нови€ каталог. ќт сери€та ≈ню
÷итирай

ћнени€: 4 990
ѕолзвала съм такъв крем на “јЋ»ќЌ н€маше ефект.
ѕреди време направих една процедура с нещо като ток ги изгориха ,но б€х в друг град и не повторих.
“ези, които третираха тогава се махнаха.
÷итирай
значи има такива процедури при козметик ..?или направо като отида и т€ ще ми каже какви са възможностите за третиране
÷итирай

ћнени€: 1 145

» аз имам спукани капил€ри.
÷итирай

—офи€

ћнени€: 224
“ова със спуканите капил€ри не се ли нарича "розаце€" или "купероза"? ƒоколкото знам на La Roche Posay имат сери€ за това - Rosaliac, мисл€, че се казваше. »наче във вс€ка аптека можеш да погледнеш за такъв крем - по-добре медицинска козметика.
÷итирай

—офи€

ћнени€: 257
ƒобра козметичка може да ги махне.

ћо€та прави такива процедури успешно.

рем трудно ще помогне.
÷итирай

значи има такива процедури при козметик ..?или направо като отида и т€ ще ми каже какви са възможностите за третиране
»ли козметик или дерматолог самата процедура н€мам спомен как се казваше ,но е ефективна.
÷итирай

азаха ми,за спуканите капил€ри, че крема за лице тр€бва да е с червени плодове.
÷итирай

¬арна/≈лхово

ћнени€: 56
ќх, ще след€ темата с интерес, че и при мен положението е меко казано отчайващо...  Crying or Very sad
ўе се радвам, ако има н€какво спасение и споделите...
÷итирай

¬арна/—офи€

ј били споделила  как се казва крема за краката и само във ‘ранци€ ли го има?

Ќезнам дали само във ‘ранци€ го има, просто аз имам възможност от там да си го взема.

ўе кажа когато отида на лекар дали става за лице  Peace —амо , че другата седмица сигурно.
ƒано темата да е активна още
÷итирай

—амо , че другата седмица сигурно.
ƒано темата да е активна още
ўе € поддържаме жива Peace
÷итирай

¬арна

ћнени€: 2 342
»мам такива капил€рчета по краката. » аз чакам информаци€ Peace
÷итирай

Varna

ћнени€: 3
ѕонеже и аз имам същи€ проблем реших да се включа в темата. –азпитвала съм за разни кремове но общо взето единствени€ изход маи е премахване с лазер. ѕоне аз см€там да направ€ тази процедура през есента.  азаха ми че понеже са повърхностни, сигурно ще се махнат с една процедура.
÷итирай

ћнени€: 206
ћомичета и аз имам същи€ проблем.ўе след€ темата с интерес.
÷итирай

ѕловдив

ћнени€: 21
ƒъщер€ ми има такъв спукан капил€р на бузата. ’одихме на лекар, дадоха един крем, но н€маше никакъв ефект от него. ≈динствени€ вариант е третиране с течен азот от дерматолог. —лед първата процедура червеното петънце на бузата намал€ чувствително, сега ще го третираме втори път. — лазер било много болезнено и се препоръчва само ако е навътре. јко е повърхностно се препоръчва течен азот, не е много болезнено и има ефект.
÷итирай

—офи€

ћнени€: 347
≈динствени€ вариант е третиране с течен азот от дерматолог.

ћо€ съседка махна спукан капил€р на бузата си точно с течен азот, така че €вно върши работа  newsm10
÷итирай

ћнени€: 170
» аз се записвам защото имам същи€ проблем, но освен спуканите капил€ри като "бонус" имам и пигментни петна от слънцето.  озметичката ми об€сни, че не може да махне петната с дермабразио ако не си оправ€ капил€рите, защото киселината може да увреди повече лицето ми.≈два ли има друга "късметлийка" с такъв проблем, но ако имате каквато й да е информаци€ за лечение 2 в 1-но ще съм ви благодарна.
÷итирай

ћнени€: 170
ћомичета, къде ли се загуби MadGirl? јз си чакам информаци€ за кремчето.
÷итирай

¬арна/—офи€

“ук съм , момичета.
 Ќе съм писала, понеже ми се насъбраха доста  неща напоследък и не ми е останало време да отида при този лекар да го разпитам за крема.
Ќе съм ви забравила.
ќбещавам ,че ще пиша когато разбера
 bouquet
÷итирай

Ѕългари€

ћнени€: 61
» аз май имам такъв проблем, не знам дали са спукани капил€рчета, но имам по лицето, към четери малки червени точки (скоро б€ха 2 ) и не се махат...едната даже е на носа ми и стои като пъпчица  ooooh! мнооого е грозно.
÷итирай

Ѕългари€

ћнени€: 61
а между другото питах козметичка за това как може да се махне и т€ каза .... н€ма как  Rolling Eyes , затова че  с интерес ще след€ темата, даноо н€кои сподели  Hug
÷итирай

¬арна

ћнени€: 2 342
а между другото питах козметичка за това как може да се махне и т€ каза .... н€ма как  Rolling Eyes , затова че  с интерес ще след€ темата, даноо н€кои сподели  Hug
явно не е от най - компетентните козметички - всичко се маха. »ди на дерматолог  Peace
÷итирай

¬елико “ърново

ћнени€: 1 028
— крем съм малко скептична,дали ще стане работата,инак лазерна процедура за ц€ло лице върви към 100 и нагоре лева,преди н€колко дни имаше аналогична тема и мацките б€ха пуснали линкове към разни клиники и естетични центрове.
÷итирай

ћнени€: 217
ƒъщер€ ми има такъв спукан капил€р на бузата. ’одихме на лекар, дадоха един крем, но н€маше никакъв ефект от него. ≈динствени€ вариант е третиране с течен азот от дерматолог. —лед първата процедура червеното петънце на бузата намал€ чувствително, сега ще го третираме втори път. — лазер било много болезнено и се препоръчва само ако е навътре. јко е повърхностно се препоръчва течен азот, не е много болезнено и има ефект.

јз се отървах от една такава гад на бузата точно с течен азот. —амо че, понеже съм дърто, ми направиха ударно три процедури за три седмици и мина, нищо не остана.
»наче има лазерни процедури (т.нар. фотоподмлад€ване), които доста успешно се бор€т с този проблем, и не само.
÷итирай

ћнени€: 512
ƒа, и аз се чуд€ след кра€ на л€тото дали да не пробвам в Ѕорекс с лазер.—амо да минат слънчевите дни,че съм чувала,че точно сега не е добре да се третира Naughty
÷итирай

—офи€

ћнени€: 761
«дравейте момичета,

» аз имах преди време едно две спукани капил€рчета по лицето, но се махнаха. » аз не знам как. ѕолзвах един крем на јвен - јнтиружор - той е специално за такива случаи. явно при мен свърши работа. ѕреди две седмици козметичката ми каза за такива случаи (пак са ми се спукали 2 капил€рчета) да си направ€ отвара от лайка, да € нале€ във формичка за лед и да € сложа във фризера. ¬с€ка сутрин да се обрива лицето с едно кубче лед от този отвара. ƒейства освежаващо, свива порите. „етох в други теми, че действа и против бръчки. ѕрав€ тази процедура напоследък и....капил€рчетата ми почти са се саличили.
÷итирай

ћнени€: 512
м,добра иде€ с кубчетата лед,ако не се махнат поне кожата ще стане по-свежа Peace
ћерси за иде€та     bouquet
« ѕоследна редакци€: чт, 07 юни 2007, 15:34 от Nia:) »
÷итирай

—офи€, център

ћнени€: 3 443
ј ще дадете ли координати на дерматолог, който работи с течен азот и/или лазер?
÷итирай
[/size][/size][/size]¬с€ка пролет откривам все нови спукани капил€ри по краката си. ато всички жени и аз искам да изглеждам добре и миналата година си подарих за „–ƒ процедура с лазер за отстран€ването им.—амо за една такава се оръсих 350 лв..с обещанието на лекарката че може и само една да е достатъчна но уви н€маше никакви резултати.«а втора и не помислих.Ќа мен ми се стори доста скъпа за ¬ј— не знам?
÷итирай
—лучайно попаднах на темата търсейки крeмовe за спукани капил€ри. ћол€ MadGirl да напише крема и дали става за лице.
÷итирай
AZ POLZVAM KREM NA LA ROCHE-POSAY   KAZVA SE ROSALIAK ’L......4AKAM REZULTATI
÷итирай

ћнени€: 767
ћалко късно откривам темата, но да се включва и аз, тъй като имам същи€ проблем на бузките и нослето, получен в следствие неподход€ща козметика и процедури Crying or Very sad ѕреди време б€х пускала подобна тема и се отзоваха момичета, които ми препоръчаха отстран€ване с лазер. —лед дълго проучване, четене, събиране на info и посещени€ при различни дерматолози, така и не се реших Tired, поради н€колко причини, за които споменах и в една друга тема. Ќа първо м€сто масово лазерната апаратура по козметичните салони (вкл. предполагаемите елитни) е стара и нискокачествена и може да доведе до сериозни поражени€. ¬торо, ако капил€рчетата са повърхностни, те не се повли€ват от лазера, а даже напротив: може да си навлечеш тежкото забол€ване "розаце€" ooooh! само след една такава процедура. » трето, масова е практиката въпросните процедури да се извършват от обикновени козметички, които не са лекари-дерматолози, а все пак за това си тр€бва медицински компетентно лице!
ј относно кремчетата - ползвала съм по препоръка на дерматолог следните три:
- Rosaliac на La Roche-Posay
- Rubialine на SVR
- Roseliane на Uriage
» от трите не вид€х полза Tired, а б€х доста сериозна при употребата. Ќо накра€ ми писна да се мацот€ само с такъв тип кремчета и си се върнах към старата козметика, като разбира се съобраз€вам продуктите да са и за чувствителна кожа (тъй като след по€вата на капил€рите или по-точно след белите, които сама си направих ooooh!, кожата ми стана много чувствителна) Ќе мисл€, че има крем, който да реши проблема Naughty —ега, обаче като ви чета, се обнадеждих за течни€ азот Hug
¬ момента ползвам дегримиращо мл€ко Roseliane на Uriage, което става и за околоочен контур и лечебен флуиден коректор с цв€т от същата сери€, който нанас€м под фдт-а, за да "бори" капил€рите. √оре долу съм доволна, ако не друго, поне замаскирвам положението!
»наче съм чувала, че в √ърци€ се предплагало н€какво мазило, което било изключително ефективно и премахвало капил€рите Rolling Eyes Thinking при редовна употреба, но нито име знам, нито нищо Whistling Crossing Arms јко н€ко€ мама живее там и има инфо, нека се включи! bouquet
÷итирай

ѕолзвала съм крем на ћари€ √аланд ,но н€маше ефект.
÷итирай

ћнени€: 39
» на мен ми се по€в€ват спукани капил€рчета, най-често по нослето.  ато съм ходила на козметик ми ги махат с "електрическа игла". ≈дини€ път се получи от едно ходене, но после при друга козметичка ходих 2 пъти и н€маше ефект Sad...и нещо ме мързи да се занимавам пак. ћацам коректор и съм готова  Flutter
÷итирай

в мо€ св€т

ћнени€: 226
„уд€ се за тези спукани капил€рчета по краката добри€ стар ’епароид н€ма ли да помогне newsm78
÷итирай

—офи€

ћнени€: 1 035
» аз ще след€ темата, че имам н€колко червени точици по лицето.  Rolling Eyes
 раката- там е по- тежко положението.
÷итирай

ћнени€: 3 747
ќх, много се над€вам да има н€какво кремче. »мам н€колко спукани капил€ра на краката, не се забел€зват, но аз ги знам!  Mad
Ќа лицето н€мам, но пък имам лунички на носа, л€тно време. » те н€мат премахване.  Mr. Green
÷итирай

¬арна

ћнени€: 592
ћо€та кръстница си ги махна със лазер(на лицето).»звестно време беше добре и после се по€виха отново и като че ли повече newsm78
÷итирай

раката- там е по- тежко положението.
и аз съм така  ooooh! + разширени вени
и още излизат
÷итирай

—офи€

ћнени€: 2 785
н€ма лечение за съжаление Sad
и лазерът не е спасение, защото след това се по€в€ват нови и повече...
при мен се по€виха по краката през единствените 3 месеца в живота ми, през които пих противозачатъчните ясмин и съм убедена, че е от т€х.
÷итирай

в мо€ св€т

ћнени€: 226
Може би са ни слаби капилярите и искат подсилване "отвътре".Козметичката ми беше изписала нещо за пиене ама аз така и не го взех (щото все забравям като отида в аптека за това).  Сега като чета рецептата и пише Peflanitic tab или нещо такова.Незнам дали подобни хапчета имат ефект Thinking
÷итирай

ћнени€: 235
» аз се включвам - на сина ми се по€виха на лицето такива капил€рчета,
ходихме на дерматолог, препоръча ни премахване с лазер,
никакви мазила не помагали,
аз така и не се реших на тази процедура,
все се над€вам да намерим подход€щ крем,
ползвахме един на јвен , но без резултат....
÷итирай

ћомичета Hug, може ли да споделите за дерматолог, от който сте доволни и, който практикува премахване на капил€рчета с течен азот Praynig, защото мо€та лекарка не е сред т€х Crying or Very sad јко поста ще се приема като реклама, мол€ пишете ми на лични bouquet
÷итирай

ћнени€: 294
«апис.
÷итирай
Ћеле толкова болка изтърп€х и ако пак ми се по€ви....ѕри мен беше  един точно под окото,почти в  миглите,гол€м и растеше.ѕремахна ми го дерматолог с лазер,от първи€ път слава богу щото за втори едва ли щ€х да отида.ѕредполагам че ако е на бузата,или носа н€ма да боли толкова.
÷итирай

Koblenz/Germany

ћнени€: 137
јз също имам капил€рче на нослето и наскоро ходих на дерматолог. аза,че можело да се махне единствено с лазер и ми записа час за ќктомври,когато н€ма толкова слънце.ѕризнавам,че ако тр€бваше да си прав€ тази процедура в Ѕългари€ не бих поела риска,тъй като преди години една дерматоложка ми махна същото това капил€рче с течен азот и след н€колко месеца се по€ви отново.ƒо сега мажех с коректорче и всичко беше ок,но сега съм решена да опитам да го махна.јко има резултат ще сподел€. thumbsup
÷итирай

ћј–—

ћнени€: 37
јз също имам на носа,като точица е и съвсем малки и почти незабележими по бузите.Ќе съм пробвала с кремове,защото съм скептична и не намирам логика,не мога да си об€сн€ на какво ниво тр€бва да проникне крема,за да засегне капил€рите и как по точно ще им въздейства!?—поред мен е невъзможно такова лечение и не е това начина им за премахване!ƒори мисл€,че не е и в областа на познани€та на козметиците да третират такива проблеми.ќпределено е само за дерматалог!«а сега ги прикривам с коректор,но ако се задълбочат определено ще се обърна към специалист,не бих се уповавала на кремчета.
÷итирай

Ѕургас

ћнени€: 435
јз съм много доволна от ’епароид «ентива.Ќ€къде имаше подобна тема,доста го хвалеха.¬зех си и аз и близо ц€л месец се мазах сутрин и вечер,като взимах и таблетки –утаскорбин.ћога да кажа,че доста са поизбледн€ли,направо тр€бва да се взирам,за да ги намер€-н€мам тен по краката,да уточн€ (мо€т е текезесарски на тениска и потник - то само по разходки с малката  Mr. Green)
Ѕлизо 3-4 дена не съм се мазала и не съм пила хапчета,защото нещо ме налегна мързела,ама имам още доста от кремчето и мисл€ да продължа.Ќ€кой знае ли дали като спреш мазането мак избиват след време newsm78
÷итирай
здравийте момичета,аз също имам спукани капил€ри по лицето и се мажа с метроруборил-крем който се купува от аптеките и струва около 30лв. и е само за капил€рите ,а отделно си слагам крем на лицето.капил€рите доста намал€т и се свиват,но немогат напълно да се махнат освен с лазер ,но пак н€ма гаранци€ особено ако са наследствени.кремчето си го бива и аз съм доволна,макар че ще си ги направ€ и с лазер след месец.успех
÷итирай

—офи€

ћнени€: 150
јз  също имам капил€ри по лицето и съм много доволна от продуктите на THALION.ѕочти наполовина са ми вече. Peace
÷итирай

јз  също имам капил€ри по лицето и съм много доволна от продуктите на THALION.ѕочти наполовина са ми вече. Peace

Ѕи ли споделила кои по-точно продукти на марката и ориентировъчни цени, ако е удобно? bouquet
÷итирай

—офи€

ћнени€: 150
јз използвам една маска-Thalion oligozen-Ultra soothing masк.Ќо цена не знам.»ма ги в  салоните.
÷итирай

√–.—офи€

ћнени€: 12
«дравейте момичета,и аз имам този проблем.’одих на дерматолог,ето и моето лечиние: ћазане с адвантан крем 5дни.—лед това това антибиотик  ¬»Ѕ–јћ»÷»Ќ в продължение на 1м. но може и по-дълго време. ѕрепоръча ми да се мажа с RUBIALINE има и почистващ гел,но да ¬и кажа не съм навита за крема защото н€ма защитен фактор. ¬ момента ползвам ROZALIAK XL. ћол€ ¬и дайте отзиви за ¬»Ѕ–јћ»÷»Ќ ако н€кой го е ползвал. » за този крем RUBIALINE
÷итирай

јз съм ползвала и гела и крема на RUBIALINE и капил€рите не ми се скриха а моите са много малки, но пък паренето което усещах изчезна.
—ега съм решила да пробвам крема на јмрита за куперозна кожа.
÷итирай

јко иде реч ( и не бъркам марката ) за RUBIALINE на SVR, и аз съм ползвала крема и н€маше абсолютно никакъв ефект Peace »зобщо, не мисл€, че кремовете за домашна употреба са решение на този проблем Rolling Eyes, за съжаление Confused ƒоста неща съм ползвала, без особен ефект Tired Ќа мен лично ми се скриват ( но временно ) след професионален пилинг и процедури с азот Peace
÷итирай

јко иде реч ( и не бъркам марката ) за RUBIALINE на SVR,
да  Peace това е марката
÷итирай

«дравейте момичета! јз съм на 17 и н€къде от 2 години имам спукани капил€ри по носа,бузите и малко около устните. ’одих на дерматолог тази зима.ќбесних й проблема, а т€ ми обесни, че първо ще оправим пъпчиците ми, които са нормални за пубертета и не са толкова много...с една дума ми обесни, че капил€рите са най-лесната работа..отстран€вали се с н€каква игличка, по ко€то протичало ток..така направих си предписаното от не€ лечение за пъпчиците(от което не останах доволна) отидох при не€ точно преди 5-6 дена, за да разрешим проблема с капил€рите и тогава Ѕ”ћ..!!! «апочна да ми обесн€ва,че не можело л€тото, че щ€ло да ми останат белези, не искала да рискува, не било толкова просто, можело само с лазер..“ака..аз се втрещих..обесних й какво ми е казала зимата, а т€ ме прекъсна и пак наново колко било сложно..»злезнах страшно €досана от кабинета..“ака,че не в€рвайте дори и на дерматолозите..едно казват..после друго...»скам да знам за течни€ азот..каква е цената на тази манипулаци€?
Ѕлагодар€ ¬и предварително  Wink
÷итирай

с една дума ми обесни, че капил€рите са най-лесната работа..отстран€вали се с н€каква игличка, по ко€то протичало ток
»скам да знам за течни€ азот..каква е цената на тази манипулаци€?
Ѕлагодар€ ¬и предварително  Wink

ѕри мен процедурите с ток не помогнаха Peace. ѕредполага се, че същите имат ефект, ако капил€рите са силно изразени, вече спукани (моите около носа са такива, но нищо не стана след манипулациите Crying or Very sad ), а не финна мрежа - тогава само лазерът върши работа.
«а азота - около 15 лева на процедура Peace
ƒерматоложката ти веро€тно е права Thinking. Ћазерът и азотът - само есенно-зимни€ период, иначе има риск от пигментации. Ћогично е и манипулациите с ток да спадат към същата категори€ Rolling Eyes
÷итирай

ћнени€: 189
» аз се записвам да следщ€ темата,че имам можеби 2-3 по краката,но с времето да не станат повече Sad
÷итирай

—офи€

ћнени€: 33
«аписвам се и аз.ћоите капил€ри са около глезените.«абел€зах,че като сто€
дълго време права са по-видими.ƒано намерим решение .
÷итирай

WONDERLAND so far

ћнени€: 1 389
јз имах под д€сното око и около устата.ѕрав€ си
кислородна мезотелапи€ и вече почти ги н€ма.
Ќамерих си решението на проблема.
÷итирай

—офи€

јз имах под д€сното око и около устата.ѕрав€ си
кислородна мезотелапи€ и вече почти ги н€ма.
Ќамерих си решението на проблема.
ƒай малко повече инфо. акво представл€ва и боли ли?
“ова класическа мезотерапи€  с игли ли е?
÷итирай

» само да попитам..на мен дерматоложката ми обесни, че за лазер терапи€ тр€бва да си приготв€ около 500-600лв..или отново ме е излъгала?! #Cussing out
÷итирай

¬елинград

ћнени€: 22
»мам спукан капил€р на носа, малко по бедрата и раменете, както и н€колко червени точки по ръцете.
Ќ€кой може ли да отговори на какво се дължат спуканите капил€ри?  аква е причината? » как "отвътре" мога да си помогна?

÷итирай

«начи на мен дерматоложката не можа да ми отговори на този въпрос..Ќо доколкото съм чела(не знам дали съм права) се дължи на суха и дехидратирана кожа, много светла кожа, лющене на кожата след изгар€не, от силен студ.
÷итирай

WONDERLAND so far

ћнени€: 1 389
...
ƒай малко повече инфо. акво представл€ва и боли ли?
“ова класическа мезотерапи€  с игли ли е?
Ќе,не боли.— един пистолет се работи,много
близо до кожата.¬карва се чист кислород.
Ќ€ма подуване,н€ма боцкане-мищо.»ма и
лифтинг ефект.
÷итирай

1st floor

ћнени€: 2 252
Ќ€кой знае ли дали като спреш мазането мак избиват след време newsm78
јз се мазах с ’епароид миналата година . »мам на краката на много места - от мехлема почти се заличиха  , но като го спр€х пак си станаха същите Tired
÷итирай

—офи€

`Belissima`   Hug
÷итирай

ћнени€: 1
јз съм ползвала крем на Skin Doctors и съм доволна. »мат два различни-един за капил€рите на лицето, който аз съм пробвала и един за тези по т€лото. “ози за т€лото см€там да го пробвам. »ма ли н€кой, който вече да е ползвал Vein Away.
÷итирай

ћнени€: 294
«а това кремче ли става въпрос?

http://www.skindoctors.co.uk/shop_product_detail.php?id=15

ј тук има ли го?
÷итирай

«а това кремче ли става въпрос?

http://www.skindoctors.co.uk/shop_product_detail.php?id=15

ј тук има ли го?

» аз се присъедин€вам към питането Wink Peace ѕродава ли се марката в Ѕ√? Rolling Eyes
÷итирай

ћј–—

ћнени€: 37
http://skindoctors.bg/bg/kozmetika.html?page=shop.product_detail … amp;category_id=5
÷итирай

bouquet bouquet bouquet
÷итирай

ћнени€: 0
¬ид€х че марката се предлага в салон Angel Face в Ѕургас. ѕопитах за цената на този крем за спукани капил€ри и цената е същата като в сайта.
÷итирай

ћнени€: 0
аз си втривам ледени кубчета по зачервената кожа на носа и ползвам http://www.iwostin.bg/lines.php?id=38
÷итирай

¬арна

ћнени€: 12
Lirene има такава сери€ - н€кой ползвал ли € е?
÷итирай
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
1-83 от 83 отговора