Козметика Бюбхен

  • 13 174
  • 27
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 596
Моля споделете скъпа ли е козметиката Бюбхен.

# 1
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 457
Не Peace

# 2
  • Мнения: 6
не е горе-долу като цените на нивея.Аз ли4но от нивея сьм много доволна.

# 3
  • Мнения: 2 936
цените може да видиш във всеки е-магазин  Peace

ето всички детски магазини  http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=106405

# 4
  • София
  • Мнения: 5 079
Достъпна е, аз съм доволна, по на сметка са големите опаковки, спестяваш доста, а се ползват дълго. Wink

# 5
  • Мнения: 3 457
и аз съм много доволна Peace

# 6
  • София
  • Мнения: 4 294
Съотношение цена - качество си е супер  Peace

# 7
  • София
  • Мнения: 4 397
Доволна съм и аз си взимам голямите разфасовки  Peace

# 8
  • Мнения: 2 922
Съотношение цена - качество си е супер  Peace

Така е  Peace

# 9
  • Мнения: 255
хубава е козметиката и не бих казала че е скъпа.

# 10
  • София
  • Мнения: 790
Доволна съм и аз си взимам големите разфасовки  Peace

И аз така  Peace

# 11
  • Мнения: 1 640
От новородено започнахме с душ-гела на Бюбхен,но скоро след това изчезна като предлаган асортимент и го замениха с други подобни.Сега ползваме шампоан&балсам кайсия.Немска е козметиката и е по-добра от българската и от Нивея/мое мнение/.На Чико никога не съм имала желание да опитам продуктите,може би защото чух негативни отзиви.

# 12
  • Мнения: 3 457
има и тестери ако случайно се съмнявате дали ще ви понесе Peace

# 13
  • Мнения: 4 970
Искам да попитам някой използва ли следните продукти на Бюбхен:крем-шампоан за баня и  крем-поддържащ лосион за тяло
Бебка е с проблемна кожа и дерматоложката ми препоръ4а козметиката на Бюбхен.Тазглеждам ги от няколко дни в нет-а, и тези ми се струват по-щадящи от гела за измиване например и обикновеното им мляко( поне според описанието).
Та- моля за мнение Praynig

# 14
  • Мнения: 70
От новородено започнахме с душ-гела на Бюбхен,но скоро след това изчезна като предлаган асортимент и го замениха с други подобни.Сега ползваме шампоан&балсам кайсия.Немска е козметиката и е по-добра от българската и от Нивея/мое мнение/.На Чико никога не съм имала желание да опитам продуктите,може би защото чух негативни отзиви.
Бихме искали да Ви информираме, че душ-гел на "БЮБХЕН" продължава да се предлага в
България и не е бил заменян с друг продукт. Предполагаме, че сте пазарували, когато е
имало "дупка" в зареждането на търговсия обект където пазарувате. При поискване може
да Ви предоставиме адрес и телефони на търговски обекти в удобен за Вас град.

Общи условия

Активация на акаунт