Помагайте - каква електрическа кола / мотор да избера?

  • 646
  • 8
  •   1
Отговори
Моля, споделете мнение и опит за електрически коли / мотори.
Марки - за сега гледах на фирма Мони, Чиполино, Пег Перего, и някакви китайски в един магазин.
Коя е подходяща за 2 години? Цени? Качества? Здравина? Изобщо не знам какво да гледам, за да избера - виждам, че са за определени кг. и възрасти ....., но  и с какво  друго да се съобразявам?
Предварително благодаря за помощта! Simple Smile

# 1
  • Мнения: 255
ние взехме на Биеме, джипка. с акумулатор много сме доволни разпитахме преди това и познати ни казаха че Биеме е италианска фирма за играчки които много добре се купуват в самата Италия и решихме че по- добре да дадем малко повече пари , но да може детето да ползва дълго играчката, а не да се счупи скоро.

# 2
  • Мнения: 3 153
Иво получи за 2рия си РД ето такъв тип бъги:

Много сме доволни от нея, а и той умира от кеф да я кара, не сме имали проблеми. Честно казано не знам каква марка е, но същите ги виждам в Хиполенд.

# 3
  • София
  • Мнения: 2 298
Мами да ви питам нещо - вие къде карате тези коли? Ние с таткото се колебаехме да купим такава за 2-рия РД, но като се замисля за ползването й - не ми се вижда подходящо по улиците, т.е. трябва да е само в парка да речем, а ние там ходим само през уикенда. Тогава се отказах, но сега се замислям за 1-ви юни, че нашата девойка щом види мотор по улиците, започва да припява "Татко, моля, купи Кабазаки".
Но иначе най-подходящи ми се сториха тези, които имат дистанционно за родителски контрол, за да не се тича постоянно в непосредствена близост до колата.

# 4
  • Мнения: 655
Мами да ви питам нещо - вие къде карате тези коли?

Основно в парка, но и по улиците става - наскоро пробвахме.Какъв смях падна като пресичахме един булевард до нас - колите наредени и ни чакат да минем. Тези с родителския контрол са подходящи за нашата (вашата  Laughing) възраст.

# 5
  • София
  • Мнения: 3 271
Имаме мотор на Мони- цена 135лв - голям боклук, счупи се за 1 седмица, няма и толкова.
Избери си италиански - те са най-здрави и най-добри Peace

# 6
  • Мнения: 3 457
аз доколкото знам обаче само китайските имат дистанционни или бъркам  newsm78 Пег Перего със сигурност нямат Peace

# 7
  • Варна
  • Мнения: 1 472
аз доколкото знам обаче само китайските имат дистанционни или бъркам  newsm78 Пег Перего със сигурност нямат Peace

Пег Перего имат джип с дистанционен контрол

# 8
  • Мнения: 3 457
сега питах ,наистина имат-явно е модел 2007г.защото миналата година специално за такъв питахме и нямаше Peace

Последна редакция: вт, 22 май 2007, 21:50 от koteto 123

Общи условия

Активация на акаунт