Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 71 отговора

Shocked Какво се е случило с горкия човечец, някой знае ли? Дни след снимките бил починал. Shocked
Останах потресена от историята и за капак на всичко тази смърт...
Какви са тези интересни съвпадения със смърт след снимки за някакво предаване..... Confused Crying or Very sad

Мир на праха му!
Цитирай

Sverige

Да, и аз като теб реагирах ей така, като видях...След всичко, какво им остава на тези деца сега ужас.... Толкова ми стана гадно, че дори не го догледах след като видях надписа  Confused
Цитирай

между два живота

Ужасно ми стана мъчно, миличкият, толкова добър човечец изглеждаше. Горките му дечица Sad
Цитирай

София

Горкият човек!Да се пребориш с толкова трудности и накрая в памет.Добре ,че поне е видял обичта на децата си.
Цитирай

Като че ли пръст на съдбата за последно да му засвидетелстват любовта си пред цялата страна. Confused
Каква нелепост! Никой отивайки в предеването не мисли, че това му е последното "обичам те!" Sad

Странна история с тази майка...Направо не е за вярване. Дали ще поеме децата си сега да се грижи за тях както отдавна е трябвало? Confused
Цитирай

София

И на мен ми е интересно да разбера, от какво е починал... така внезапно покосява инфаркт или инсулт.
Бая рев му ударих... И на дъщерята с майката и после на тази история, завършила със смъртта на добрия човек. То му личи по лицето, че е добър.
Оф, много ми е мъчно бе... кой е измислил тази гадна смърт #Cussing out. Бог да го прости Confused.
Цитирай

Точно това се чудех и аз, какво ли е станало Sad
Аз толкова се развълнувах като видях момичето как хубаво говори за баща си.
И като го видях какъв свит, притеснителен, добър и мил човек е...
Ей, направо сърцето ми се сви, като прочетох " В памет на Георги....." !
Бог да го прости човека!
Цитирай

И аз това си помислих...Дали не се е развълнувал прекалено от тази телевизия и някой инфаркт... Shocked
Защо не казват поне...
Така с "Такъв е животът" си отревах с онази майчица...Сега пак... Crying or Very sad
Шокират хората със съобщение за смърт и нищо не казват как и защо... ooooh!
Цитирай

Sverige

Да, за жалост...много добър човек, който е трябвало да е тук до децата си, но живот...Лека му пръст...
Малко встрани от това, но напоследък море от любов стана много тежко и драматично, знам, че това също го има в живота, но мен май ме губи като зиртел все повече и повече и нямам никакво желание да го гледам да се травмирам .... 
Цитирай

София

Аз не можех да видя добре, за човека, който бил забравил всичко и Симеонова каза, че му се възхищава ли....?
Цитирай

София

Кой е Георги и какво е станало? Ако може някой да ми обясни...
Цитирай

Варна

Много тъжна история наистина.Съжалявам за него и децата му Crying or Very sad
Цитирай

Всъщност аз го слушах и ако на свършване са текли надписи не съм разбрала.Много тъжно наистина Tired
Малко встрани от това, но напоследък море от любов стана много тежко и драматично, знам, че това също го има в живота, но мен май ме губи като зиртел все повече и повече и нямам никакво желание да го гледам да се травмирам .... 
съгласна съм с теб...
Цитирай

Да, надписи бяха преди срещата им в студиото. Confused
Цитирай

Ох,да ви кажа момичета,събота е ден за реване.Като се почне от Такъв е животът-Кърмачетата,после - Море от любов.Първата история я изтървах,ама втората-ме шокира.Защо добрите хора си отиват толкова рано и си оставят децата...
Аз също съм на мнение,че трябва да информират драгия зрител какво е сполетяло  героя от тяхната история.Така и така ни е направил съпричастни.
Мир на праха му
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 71 отговора