за цикъла след раждане???

  • 1 230
  • 21
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 249
момичета,имам въпрос
колко време ви продължи цикъла след раждането-имам предвид първият цикъл а не лохиите
на мен ми дойде след 6 месеца ,но това което ме притеснява е ,че вече 3 седмици не ми спира-ту намалява,ту се засилва-секцио съм
да ходя ли на лекар или е нормално? newsm78

# 1
  • Мнения: 6 155
С нормална продължителност си беше Thinking
3 седмици ми звучи много.  newsm78 Нищо не пречи да се консултираш с лекар.

# 2
  • Русе
  • Мнения: 2 354
на  мен ми дойде на 42-ия ден след раждането и ми продължи 3 дни (всъщност това е нормалното при мен, беше толкова и преди да забременея).
 И аз те съветвам за консултация с лекар   bouquet

# 3
  • Мнения: 983
Аз също родих секцио, цикълът ми дойде 3 месеца след раждането и продължи 5 дни..И на мен 3 седмици ми се виждат доста  Tired

# 4
  • София
  • Мнения: 44 041
беше си ми съвсем нормален моя. най-добре тичай на лекар, на мен ми се беше получил един такъв цикъл и пих хапчета оща след втората седмица за спиране на кръвотечението. За съжаление зад такива неща най-често стоят някaкви хормонални смущения, пожелавам ти при теб да не е така, а това да е единичен и безобиден случай. Simple Smile

Последна редакция: сб, 19 май 2007, 22:35 от bubu_to

# 5
  • Мнения: 795
Беше малко по-обилен, но не повече от 5-6 дни. По-добре се консултирай с лекар!

# 6
  • София
  • Мнения: 248
3 седмици е много. Според мен е добре да отидеш на лекар.

# 7
  • софия
  • Мнения: 636
секцио съм и аз. Дойде ми на 3 месец след раждането, идва точно и трае 3 дни. При мен така си е по принцип. Миналия месец ми дойде с 9 дни по-рано и беше много слаб, но мисля че е нормално, все още няма да се консултирам с лекар, но при положение че имаш мензис 3 седмици трябва да идеш. Това са хормонални смущения след раждането.

# 8
  • Мнения: 171
Моят цикъл също е без особена промяна от времето, предшестващо бременността ми. Раждала съм естествено, а цикълът ми дойде на шестия месец. Непременно се консултирай с лекар, желая ти късмет!

# 9
  • Бургас
  • Мнения: 10 817
Моят имаше промяна,стана по-продължителен 7-8 дни/вече се нормализира/,но чак 3 седмици ми се виждат много.

# 10
  • Шумен
  • Мнения: 196
Защо, миличка още не си ходила на лекар???В понеделник непременно да отидеш!!!!!! Rolling Eyes

# 11
  • София
  • Мнения: 4 146
При първото раждане ( и 2-те бяха секцио) нямаше промяна в цикъла. Дойде си около месец след лохиите и си беше както преди.
След второто раждане дойде чак на 3-тия месец, като 2 поредни месеца идваше супер слабо. Ползвах ежедневни превръзки. След това дойде много обилен мензис и продължи почти 2 седмици.
3 седмици обилно ли ти тече или е съвсем слабо?
Може би е по-добре да отидеш на лекар или поне се обади по телефона на гинеколога ти.

# 12
  • Мнения: 222
При двете раждания (нормални)ми доиде след около месец и всичко си беше както и преди раждането,даже доста по-слабо.Но при братовчетка ми (секцио)беше както и при теб.След кото и тека 2-3 седмици, а може и повече...я убедихме да иде на преглед.Не помня каква беше точно диагнозата,но пиеше някакви капки и хапчета и нещата се нормализираха.Но при всички случаи трябва да посетиш гинеколога,не отлагаи!!!

# 13
  • Мнения: 2 249
благодаря ви много момичета-от вчера не ми е текло(ама така беше и преди-1 ден няма нищо и после пак наново)-ако в понеделник пак ми тече отивам на лекар
благодаря ви Hug  bouquet

# 14
  • Мнения: 1 217
И аз бях секцио.Спрях да кърмя след 40 дни и след месец ми дойде.Беше доста обилен,но за 6 дни мина.
Сега вече 2 път и пак беше обилен но максимум 4-5 дена ми е.
Но 3 седмици ми се струва много.

Общи условия

Активация на акаунт