има ли нещо страшно

  • 807
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 45
Здравейте момичета преди две седмици писах че съм бременна,исках да питам някой имал ли е подобни симптоми първо ме боли кръста не силни а тъпи болки,не мога да спя доста ми е нарушен съня,вие ми се свят,И най-странното,което ме притеснява най-много че от вчера ме боли корема и имам много яко разстройство направо не мога да изляза от тоалетната ,много ме е страх да не стане нещо ,Ако някой е преживял нещо подобно моля да пише newsm78

# 1
Мен също много ме болеше кръста,но в по-големите месеци.Разстройството да не е от нещо,което си яла?За да си напълно спокойна най-добре бързо отиди при лекаря си.

# 2
  • Мнения: 473
И аз бях същата. Имах разстройство три месеца, пий редовно фолиева киселина, всичко ти е наред. Пожелавам ти лека бременност и най-лекото раждане!

# 3
  • Мнения: 451
Можеш да пиеш Но-шпа, хем ще отпусне кръста, а и на разстройството може да ти помогне. Лекарството обезболява и отпуска гладката мускулатура, което често води дори до затруднено изхождане. Аз трябваше да го пия първите 2-3 месеца. Но най-добре се консултирай с лекар.

# 4
  • Мнения: 779
Можеш да пиеш Но-шпа, хем ще отпусне кръста, а и на разстройството може да ти помогне. Лекарството обезболява и отпуска гладката мускулатура, което често води дори до затруднено изхождане. Аз трябваше да го пия първите 2-3 месеца. Но най-добре се консултирай с лекар.
Съгласна съм.. Peace

# 5
  • Мнения: 5 228
За болките консултира ли се с лекар? Разстройството може да се дължи и на вирус. При всички положение и за двете неща, трябва да отидеш на лекар. Най-вероятно няма проблем, не се притеснявай, но все пак се консултирай.

# 6
  • София
  • Мнения: 1 555
В началото и аз имах болки в кръста, точно около 4-6 г.с., както и болки в корема като при менструация. 

А за разстройството не знам и аз... newsm78 При всички положения не мисля, че има нещо обезпокояващо, но щом се притесняваш най-добре е да се консултираш с лекар.

Успех и леко бременеене!   bouquet

# 7
  • Мнения: 4 451
Болки в кръста имах и аз, но разстройство не. Момичетата добре са те посъветвали да се консултираш с гинеколога си. Peace

Общи условия

Активация на акаунт