Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 21 отговора

София

Здравейте, приятели?
Вчера си купих билет за концерта на ManOwaR и имайки предвид това, че вече същесвува тема за Maiden реших да питам има ли фенова на другите хевита?
Аз държа да се оплача! На билета, който си купих пише дата 30.07, а концертът е на 30.06. Само да отида в Каварна и да не ме пуснат... fight

Е, има ли тук желаещи да посетят Каварна и това лято по интересен повод?  superuu
Цитирай

Има. Ако изкопая златно съкровище и успея с автостопа 35 Пари за пътни до там нямам, айде за билет ще намеря, ще спя на плажа, та сутринта и Джулая да посрещна, ама с тоя път #Crazy
Ти взе ли албум, от първите 5000 ли беше?
Слуша ли Джоуито по Зирок? Много хубави работи каза за бг-фенове Very Happy
Цитирай

Бу-у-урга-а-ас

Май ще пропусна, точно тогава се местим в Бургас и не знам как ще сме с финансите.
Цитирай

Има, има. Но няма да стане просто. На 3.07. ще ходим на Металика в Атина, че 99 година ги изтървахме и няма да се справим нито финансово, нито като отпуски, нито като физическа възможност. А ми се искаше да видя и Manowar. /въздъх Sad/
Цитирай

София

Албум?! Ах те......... даже и не знаех!!! А ис тази объркана дата!
предполагам,ч е съм сред първите 5000, защото си го взех малко след като отвори ОЧЗ. Е, здраве да е.
Радио не слушам много... какво е казал?Smile
Цитирай

Бу-у-урга-а-ас

Само стари хитове и песни и истинско хеви  метъл шоу.

По колко са най-евтините билети и от къде, че в тикетпро няма.
Цитирай

Mr. Green Каза, че ще е голямо шоу, че ще пеят старите албуми, защото феновете искали да слушат техните големи песни. Че българските фенове са страхотни, защото са обикаляли с тях по концерти и са ги молели да дойдат на концерт в БГ. Говореше за европейската история, че ги вдъхновявала и такива работи. Най- често повтаряше  fucking, asshole и kick your ass  Mr. Green
А това за албумите не си спомням той ли го каза или някой ми го каза на мен, та може и да те мятам.  35 Само слух да е newsm78 За новия албум иде реч.
Мда, Лого5ка го синтезира по-добре от мен Very Happy
Цитирай

София

Билет си взех от ОЧЗ за 30 лв, онзи дългокоско там акза, че ще стават по-скъпи, най-вероятно ще са по 30/40/50... така пишеше в сайта на рок феста
Цитирай

Crazy E, значи и за билет няма да изкопая Rolling Eyes Laughing Да са живи и здрави, пак да дойдат Mr. Green
Цитирай

Много харесвам Manowar,но до концерта няма да стигна.
Можете ли да дадете линк да си дръпна тяхна музика?
Цитирай

http://DMCA-removal-from-Google/browse.php?search=Manowar&ca … =0&incldead=1
Цитирай

Вчера си купих билет за концерта на ManOwaR и имайки предвид това, че вече същесвува тема за Maiden реших да питам има ли фенова на другите хевита?

Хм,извинявайте,че се намесвам.Аз такава музика не слушам и нямам отношение към въпроса,ама едно нещо ме подразни. Не се ли пише ФЕНОВЕ?
Цитирай

София

О, моля те, как може да те подразни чам толквоа една напълно неволна техническа... даже не бих я нарекла и правописна грешка!
Да, моя вина, че н си давма проверка на правописа, но чак пък да дразня околните с това...
Е, добре, признавма си вината и си поръсвам главата с пепел, затова, че съм объркала думата "фенове" с думата"фенова"... далеч съм от диалекнния начин на говорене.
Благодаря ти за поправката.  bouquet
Цитирай

София

Ето, даже пак направих грешка... ами, съжалявам, какво да правя, пиша бързо и не гледам... ще си взема забележка
Цитирай

София

Има, има. Обаче за съжаление няма да стигна до Каварна предвид това, че неотдавна родих. Но за Бруса Дикинсона и его команда съм на линия. И до Ловеч не можах да отида.... та какво казал Темпестчо за наште хора?
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 21 отговора