Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравословни проблеми и профилактика
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Гърлото на дъщеря ми е зачервено.Какво мога да й давам.Със сигурност педито ще й предпише АБ но не ми се иска да й го давам.С какво мога да го лекувам.Моля ви , помагайте.
Цитирай
И ние в момента сме така педиатърката по телефона и изписа аугментин и аз съм пред дилема дали да и го давам.Започнах да я мажа с гранулин и мисля да изчакам с АБ
Цитирай
Също 3 дни нурофен
Цитирай

София

бе как за зачервено гърло АБ... давай витамини.. и изчакай.
Цитирай

София

Можеш да пръскаш в гърлото Тантум верде,но пък за толкова малко бебче,знам ли newsm78
Цитирай

Zaragoza-España/РазГраД

В момента има много гаден вирус,дано ви се размине само със зачервено гърло  Praynig.На малкият до сега не бях давала антибиотик,но този път... Crying or Very sadИначе за гърлото пръсках Тантум верде,иамхме и капки(защото беше с хрема) и сироп за кашлица.Заведи утре бебенцето при личната и пиши как е.
Цитирай

Първо запази спокойствие - поне до пуберитета ще има да го виждаш зачервено, и това е нормално, тъй като сливиците са лабораторията и предната бойна линия на Имунната система.
 При необосновано опериране на сливиците, "войната" може да се премести в Ларинкса или в Белите дробове, което е мн. по-опасно бойно поле!
Цитирай

Можеш да пръскаш в гърлото Тантум верде,но пък за толкова малко бебче,знам ли newsm78

и ние бяхме с тантум верде преди около два месеца-само по едно впръскване 3 пъти на ден и капки Синекод за кашлицата

а когато Владко беше по малък  са му изписвали калциев глюконат ,но май беше по-скоро за превенция на гърлото когато имаше  хремичка
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.