Все още не сте се регистрирали? Направете го сега напълно безплатно!!!

запомни ме Забравена парола Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 19 отговора
Моля помогнете как да ги спра. Вече шести ден продължава. Като е на инжекции пет дена и пие всякакви зтягащи лекарства
Цитирай

а педиатъра какво казва? детето ще се обезводно така.. вие сте си за болница ако питаш мен.
Цитирай

На каква диета е детето? Не трябва да му даваш нищо, освен специални диетични храни - никакви плодове и зеленчуци, сокове, подсладени чайове и т.н. Това е най-важното при такива вируси.
Направихте ли изследвания - дали е вирус или нещо друго?
Цитирай

ох ужас, ако не е нещо вирусно направо по-добре отивайте в болница. Иначе аз с бебка бах в болница март месец, и там ни заразиха с този вирус, и детето 20 дена не можа да се оправи. След такова разстройство се иска много време.
Цитирай

миналия месец бяхме с Вики за 24 часа в болницата заради този вирус. Обезводни се и трябваше да му влеят.......17 банки.
Така че  бъди на щрек за ацетонов дъх и понижен тонус!!!!
Цитирай

Той по принцип пие много течности, така че обезводняване няма опасност да се получи. Днес педката му даде нови по силни прахчета и да се надяваме че те ще помогнат плюс ампули гентамицин. А от него явно се заразихме и ние с баща му защото оплакванията са същите и 2 дена сме на легло и двамата. Да са живи и здрави бабите не мога да се оплача гледаха го.
Ако някой знае някакво друго лекарство или там каквото и да било моля ви кажете ми
Цитирай

Какви са тези прахчета и Гентамицин при лечение на този вирус?!
За първи път чувам. #Crazy
Навсякъде пише, че минава от само себе си. Нужна е само диета и оводняване.
Дъщеря ми и тя е в момента в подобно състояние, 8. ми ден вече. Започна с повръщане и премина в разстройство. Т имаше за кратко, не особено висока- 37,6. Не съм я сваляла, сама спадна.

Миналата година я държа 20 дни. Дано тази по- бързо да ни се размине. Tired

Давай Хидратин Алфа. Възстановява електролитния баланс.
Цитирай

Той по принцип пие много течности, така че обезводняване няма опасност да се получи.
Мила,не разчитай на това NaughtyКупи си една банка глюкоза от аптеката и я давай вместо вода.Моята беба това я спаси от обезводняване.Може да вземеш и специално лечебно мляко.
Успех PeaceДано се оправи бързо детенцето Praynig
Цитирай

Едното прахче е Хидратин алфа а другото Хидрасек от 10 милиграма. Гентамицина ще му го дам горе долу в часа когато му правиха инжекциите Амикацин, нали писах че ни ги правиха 5 дена до вчера. Да ви кажа че може би има ефект, от вчера след обяд още не е акал. Дано вече се пооправи.
Глюкоза имам в къщи но не съм му давала, а за лечебното мяко не иска да го погледне. Давала съм го всякък на мляко на каша смесено с друга храна не.
Ще видим днес как ще е дано вече отминава.
Цитирай

Не мисля, че е нужна глюкоза, щом пие вода и поема електролити (те съдържат глюкоза също.)
А инжекциите защо му ги биете?
Цитирай

Миналата година го кара. Аз също.
Пихме "Деган", мен ме вдигна за половин час на крака.
Цитирай

Това за глюкозата ми го казаха в болницата,за това си позволявам да съветвам момичето SmileЛекарката каза,че водата не била достатъчна.
Цитирай

При разтройство в НИКАКЪВ случай глюкоза. дава се продължително време прахчета ентерол, защото спомагат за възстановаване на микрофлората на стомаха.
Цитирай

Впрочем моят опит с банка глюкоза също е отрицателен. Миналата година при първата такава среща с вируса, положението без малко да излезе от контрол. ooooh! Две банки глюкоза изпи детето. А разстройството беше като вода и пълнеше памперса през 10 минути..
Цитирай

Да се включа и да кажа, че Дегана не се изписва на малки деца, защото има опасност детето да направи гърч. Ние миналата година от този вирус се обезводних ме много яко и лежах ме 5 дена в болница. За Глюкозата ще кажа, че и на нас ни я изписаха но със солев разтвор вътре не само глюкоза, но щом детето поема течности мисля, че няма да имат проблем. Желая ви успех и скорошно оздравяване
Цитирай

1-14 от 19 отговора