Разстройство, повръщане и температура

  • 21 860
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 110
Моля, да ми обясните хидратин и хидратин алфа какво действие имат? Досега не сме имали разстройство от вирусните,сега ни е за първи път и педито изписа хидратин от 30 мг. три пъти по половинка.

# 16
  • Мнения: 46 434
Да се включа и да кажа, че Дегана не се изписва на малки деца ...

София беше малка тогава, но й го изписаха. Консултирах се и с лекар от чужбина, той каза, че дават същото  Peace

# 17
  • Мнения: 6 029
Да се включа и да кажа, че Дегана не се изписва на малки деца ...

София беше малка тогава, но й го изписаха. Консултирах се и с лекар от чужбина, той каза, че дават същото  Peace

аз също деган съм давала на Теди при повръщане... по съвет на педиатър.

# 18
  • Мнения: 539
Глюкоза венозно вливане е едно, а да се дава да се пие през устата е съвсем друго. А тези прахчета, хидратин и т.п. съдържат соли, които спомагат за задържане на течности в организма, т.е. да не се обезводни.Натрии, калии и т.п. Но и дори с тях пак трябва да се дават много течности..

# 19
  • Мнения: 60
Искам да ви благодаря за подкрепата.
Ние сме по добре от вчера. Пихме едно прахче Хидрасек от 10мг. и разтройството ни спря, пихме го и вчера трипати през деня по предписание на педито, днес не съм му давала още после ще ходим до педито да го види и тогава ще видим.
Давах му и Хидрин алфа, разтворено в по голямо количество вода, в него се съдърца глюкоза на прах и много други неща. От него пък му се върнаха силите и пак започна да се смее и играе.
Глюкоза не ми казаха да мудавам а сме били почти всеки ден при педито и аз затова не съм давала, сигурно е противопоказно.
Деган пиехме ние с баща му след като и ние се разболяхме но нещо голям ефект нямаше. Държа си ни по 3-4 дена от които 2 на легло.
Изпитите течности явно са му стигали, защото не се обезводнихме, за пръв път се радвам че пием толкова много.

Общи условия

Активация на акаунт