"Може ли да почивам у вас?"

  • 2 330
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 907
На мен ми харева възможността, където може да си размениш с някого апартамента. Имах приятел, който така преди повече от 10г ходи със семейството си в Дания, а те бяха в неговата къща по същото време. Така може би бих опитала. Евтл. ще заключа в 1 стая по-така неща, които не бих искала да се ползват. Ако намеря линка ще го пусна тук.

# 16
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
На мен ми звучи готино. Аз бих го пробвала. Разбира се, ако съм още най-мн. с двама човека, единият от които да не е дете(както и писала Еовин).
И аз бих приела такива гости, само да не са с малки деца.  Confused

# 17
  • Мнения: 1 299
Не, кой зане на какви хора ще попадна, или какви ще отседнат у нас...Така че не  Naughty
На хотел  Peace

# 18
  • Мнения: 2 839

Този вариант ми харесва и на мен. Особено ако знам, че от някъде ще се появи Джъд Лоу Laughing


Ако се появи ... от където и да се появи .... накъдето и да отива ... дръж го здраво и викай ... до 15 мин съм при тебе  Mr. Green
Вярвам ще си го поделим приятелски  Mr. Green

# 19
  • Мнения: 1 299

Този вариант ми харесва и на мен. Особено ако знам, че от някъде ще се появи Джъд Лоу Laughing


Ако се появи ... от където и да се появи .... накъдето и да отива ... дръж го здраво и викай ... до 15 мин съм при тебе  Mr. Green
Вярвам ще си го поделим приятелски  Mr. Green
Еее, то ако Джъд Лоу отсяда по хората, а не в хотели, ще се пиша първа в списъка... Mr. Green

# 20
  • Мнения: 907
Ето го това, за което разправям - вие у нас, ние у вас. Джуд Лоу обаче не знам дали участва Wink

http://www.homelink.de/

# 21
  • Мнения: 2 839

Еее, то ако Джъд Лоу отсяда по хората, а не в хотели, ще се пиша първа в списъка... Mr. Green
Я да не се пререждаш! Трета си до тук  Crossing Arms

# 22
  • Мнения: 1 937
Тихо, че сега като се появи и Камерън Диаз ... Mr. Green

Относно безопасността, организаторите твърдят, че има три лесни стъки, които подсигуряват участниците, като се дава възможност личните данни да се проверят.
Интересни са и препоръките, които се оставят от вече посетилите някое от предложенията.

MegiX, благодаря за линка. Едва ли ще се възползвам, но открих чудесни места за настаняване.

# 23
  • пяната на дните
  • Мнения: 686
Аз пък не обичам да си плащам за спането и за дишането, и общо взето не си плащам. Това е един от вариантите. Относно неприятни непознати в къщи - като се заимам с къща с отделно крило за гости, да заповядат, ключа е под изтривалката. Всякакви птици са спали у нас, нямам нищо против и аз да поспя у хората, особено, ако това ми е единственият финансово достъпен вариант да се помоткам измежду световните красоти Mr. Green.

# 24
  • Мнения: 82
С две ръце за ако бях на 19 и необвързана ...........НО ве4е не ...ох остаряваме

# 25
  • Мнения: 2 839
И аз си харесах няколко места, само не съм сигурна, че те ще искат до дойдат да обитават варненския ми апартамент, пред който даже няма да знаят как да се справят с паркирането за да слязат  Mr. Green

# 26
  • Мнения: 561
На мен ми допада много, бих го направила веднага!!

# 27
  • Мнения: 4 390
Не. Не си падам по този вид приключения.

# 28
  • Мнения: 1 426
Да, с удоволствие, много ми допада! Както и пътуването на стоп, което също беше на мода преди години -  почти няма място в България, до където да не съм ходила на автостоп едно време ,

# 29
  • Мнения: 1 288
с удоволствие бих се включила, но без детето. винаги съм си мечтала да отида някъде и да се потопя напълно в атмосферата на страната. а това става с местен жител, още по-добре у тях. иначе хотелите и туристическите маршрути не дават пълна представа.
само малко да ми порастне детето и хукваме с половинката  Mr. Green
вече имам приятел от танзания, който нямам търпение да посетим, макар и не намерен точно чрез този сайт.

Общи условия

Активация на акаунт