Да се прeброим - гласувахте ли?

  • 1 562
  • 42
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 865
Опция 3.За първи път не гласувам!Май се поизморих от празни обещания.

# 31
  • Мнения: 1 691
Гласувах. Смятам, че е недопустимо да позволя гласът ми да пропадне, да се преразпредели служебно или да не се отчете по някакъв начин.

# 32
  • София
  • Мнения: 1 043
Да.

# 33
  • Мнения: 5 393
Втора опция за мен-  за съжаление.Много ме хвана яд, особено по едно време, когато даваха предварителните резултати и процента на гласувалите. ooooh! ooooh! ooooh!

# 34
  • София
  • Мнения: 167
Гласувах!

# 35
  • Мнения: 257
Иглика, аз просто никога преди не гледах на кърмачки, като на отделна социална група, всъщност просто не се замислях за това. Може би защото по принцип редко се замислям Crazy а кърмя защото е естествено и удобно.
Разбрах, какво искаше да кажеш.

# 36
  • Мнения: 2 381
Гласувах, да.Изпълних гражданския си дълг Peace

# 37
  • Мнения: 1 043
и аз и мъжа ми гласувахме въпреки трудностите - наводнихме се  и навръщане се наложи да преджвакваме боси и с двете деца през една педя вода в коридора на кооперацията ни  Crazy , а за реката на улицата няма да ви споменавам че си беше естествена гледка навсякаде почти

# 38
  • София
  • Мнения: 3 064
Да, гласувах!
И темата е добра, и както се казва на научен език Wink, хипотезата на изследването се потвърждава. Има 51 %  отговорили положително тук, срещу 29% обща избирателна активност.  Това доказва тезата на Иглика, че тук майките са по-интелигентни и заинтересовани какво се случва. (Моля, без да се засягат другите 49% Peace)

Аз лично гласувам винаги, с малки изключения на едни балотажи, където не намерих алтернатива за себе си.

п.п. От резултатите на изборите съм отвратена!

# 39
  • Пловдив
  • Мнения: 1 405
Да  Peace

# 40
  • Мнения: 336
Благодаря на всички, които се включиха в темата, още повече на тези, които не считат, че мястото й е тук. Благодаря на всички, които казаха с няколко думи защо не за гласували.
Радвам се на резултатите, радвам се също, че в София, ако не се заблуждавам, виждам човек, който споделя политическото ми мислене. Знам, че са много малко, освен мен (което не е самоцел, разбира се), и това в тази тема да срещна поне един, означава много.

# 41
# 42

Общи условия

Активация на акаунт