Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 360 отговора

Варна

Старата тема
Цитирай

София

Hug
Цитирай

Варна

това  беше вместо любиимото ми "запис", амааа.. Sick
Цитирай

wild southwest

Сигурно сте го обсъждали и преди, но не съм чела старите теми Rolling Eyes Искам да ви питам, като ми изписва това:"The item left Hong Kong for its destination on 18-May-2007", кога да чакам пратката?Поръчах на 15-ти
Цитирай

Варна

Сигурно сте го обсъждали и преди, но не съм чела старите теми Rolling Eyes Искам да ви питам, като ми изписва това:"The item left Hong Kong for its destination on 18-May-2007", кога да чакам пратката?Поръчах на 15-ти
аз чакам още от 9, оттам нататък не съм получила нито една.Не са пристигнали в БГ
Цитирай

Монда, имаш ли я HydrAction маската? Не я видях на щанда като купувах другите неща.
Интересува ме, дали има в нея соя или салицилова киселина, за да знам дали да я търся в нета.А там не винаги пише, какво е съдържанието.
Цитирай

Варна

Aqua (Water), Caprylic/Capric Triglyceride, Squalane, Hydrogenated Coco-Glycerides, Glycerin, Pentylene Glycol, Butyrospermum Parkii (Shea Butter) Extract, Myreth-3 Myristate, Steareth-21, Glyceryl Stearate, Betaine, Stearic Acid, Steareth-2, Phenoxyethanol, Dimethicone, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Parfum (Fragrance), Methylparaben, Decyloxazolidinone, Tocopheryl Acetate, Tetrasodium EDTA, Sodium Hydroxide, Sodium Hyaluronate, Ajuga Turkestanica Extract, Alcohol, Xylitylglucoside, Sorbitol, Anhydroxylitol, Algin, Xylitol, Polyvinyl Alcohol, Limonene, Linalool, Cellulose Gum, Citronellol, Geraniol, BHT.
И не се слага около очите, нали знаеш?
Само eye masks   za tam
« Последна редакция: нд, 20 май 2007, 21:47 от monda »
Цитирай

София

Имате ли опит с фдт-ите на HR? Кой от тези е най-покривен http://us.strawberrynet.com/makeup.aspx?BrandId=307&goChar=H#4552 ?
Цитирай

10х монде, става значи  Smile

Цитирай

аз чакам още от 9, оттам нататък не съм получила нито една.Не са пристигнали в БГ

Monda друг път това случвало ли  се е? Аз чакам 6 поръчки още нито една не е дошла. Но на мен по бавно ми пристигат пратките.Веднъж чаках 14 дни. Знам,че във Варна ги получавате навреме.
Цитирай

Варна

Досега веднъж ми се случи покрай Св. валентин. Предполагам,че сега е заради денят на майката. Досега ги получавах на 6тия ден - в София и на 7-мия -във Варна
Цитирай

Права си.Все изключвам за този ден на майката Very Happy
Цитирай

wild southwest

кога е деня на майката??
Цитирай

София

кога е деня на майката??

Мина  Wink май беше на 13ти  newsm78
Цитирай

София

кога е деня на майката??

Мина  Wink май беше на 13ти  newsm78

На 9 май е деня на майката.  Peace
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 360 отговора