Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Млека за кърмачета, захранване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Русе

Rolling Eyes
Хапваме си пюренца и кашички ,обаче напоследък ,много и харесва да хапва от нашата храна.
Вие давате ли на вашите бебчета да хапват и по колко.Днес готвих супа топчета и много и се услади хлебче топнато с супата и смачкано картофче,и аз и дадох известно количество да си хапне.Гледам да давам неща които ги е опитвала и може да си хапва ,е има малко сол ,дали е вредно Rolling Eyes
Цитирай

софия

Въобще не виждам проблем в това да му даваш.
Цитирай

Габрово

И аз давам понякога....не мисля че е проблем.
Цитирай

Варна

Ако няма пикантни подправки и запръжки давай по мъничко.  Smile
Цитирай

Русе

и аз не мисля че е проблем да даваш по малко Peaceкогато готвя нещо за нас което е подходящо за бебка отделям малко преди да сложа сол и подправки(черен пипер,чубрица).ако вече ядете супички може спокойно да отделяш и за бебчето Peace
Цитирай

Варна

По принцип няма проблем стига съставките да са съобразени с възраста. Имам в пред вид да няма пикантни подправки като черен пипер, солта да липсва или да е в минимално количество и т.н.
Цитирай

Бургас

Според мен няма проблем.Останалото са ти го написали,няма смисъл да го пиша и аз. Peace
Цитирай

Варна

Ами то така се минава на преходна храна  Very Happy
Няма проблеми според мен, щом няма запръжки, силни подправки и много сол.
Моя син отдавна не иска да яде "бебешки манджи" , като му сготвя като за мен, но без сол и ч.пипер, яде всичко.
Цитирай

рядко вкъщи

И ние сме така.Пюрета отдавна не яде.Като седнем да се храним,яде от нашето ядене.Ма нали сме големи вече..... Crazy
Цитирай

София

Радвай се, че е така. Моето дете още не проявява интерес към съдържанието на чиниите ни. Предпочита си манджите, сготвени специално за него по рецептите от детската кухня.  Crazy

На 9м. бебето ти вече би трябвало да е захранено с много неща и няма проблем да опитва това-онова от вашата храна. Стига да е приготвено подходящо за възрастта му, както са писали  и преди мен.
Цитирай

Въобще не виждам проблем в това да му даваш.

Аз също.Само избягвай силните подправки и намали солта.
Цитирай

От известно време аз също давам на Моника от нашето ядене стига да е подходящо за нея разбира се.Много по-вече го харесва от пюретата.Давай спокойно.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.