Мамите от Овча купел може срещичка да спретнат

  • 12 529
  • 266
  •   1
Отговори
# 45
  • На края на вселената!
  • Мнения: 2 824
Благодаря, Тоси!
Кога ще има среща?

# 46
  • Мнения: 115
не знам, нещо се загубиха другите майки от форума...
аз разчитах да се присъединя към тях на някоя от срещите им, че още съм нова в квартала...
мисля, че е от сезона - предполагам, че повечето са извън София. и аз планувам отпуск за другата седмица, дано времето да е хубаво

# 47
  • Мнения: 4 970
Здравейте, момичета! Не сум се изгубила- тук съм ,но нямам много време за нет-а.Ти4ам по малката по цял ден Crazy.Тези дни бях по4ти всеки ден в ОК, но все " по никое време".Ходих да гледам как върви ремонта, но , понеже съм с Дари ходихме ве4ер след 18-19ч, за да избегнем жегите или сутрин към 8.30.И тъй като  тези часове са малко извън стандартното време за разходки, не ви се обадих Rolling Eyes Днес съм на работа , а утре ще просрещаме зълва ми от Франция Crazy с племенниците. НО - 4етвъртък и петък съм на линия Peace

# 48
  • Мнения: 365
Tomace, мила, честита ти дъщеричка!    bouquet
Да ти е жива и здрава. Дано двете ти принцеси са вечна твоя радост и гордост.
Разбирам, че вече сте си намерили квартира. Много се радвам.
Аз съм винаги на линия за срещи. Все щъкам около "Дайски", та ако се уговори срещичка, ще се радвам да се видим с всички квартални мами Simple Smile

# 49
  • Мнения: 418
Здравейте,Мами! Аз тази събота и неделя съм в ОК,така че ако измислите нещо мога да дойда на срещичката.

# 50
  • Мнения: 762
Има едно болно бебенце, което е голямо колкото моята дъщеричка,която спи сгушена в скута ми.Тези,които са запознати с болката на Лилибон и Криско ,моля да гласуват на http://www.bankazaidei.com/?p=ideas&id=1637&s  ,за да се преборим и да спечелим първа награда от 1500 лева, с която да помогнем за грижата на едно дете, което е същото като нашето, но много го боли...
Благодаря ви, мили майки!

# 51
  • Мнения: 4 970
Утре ще идвам към Овча Купел.Ще поръ4вам торта от Гаврош за предстоящия Рд на Дари.Така, 4е, ако има желаещи за мини-среща на кафенце Wink, да се вклю4ат.Най-вероятно ще идвам следобед, но ако имам компания, бих могла и по друго време да отско4а Peace

# 52
  • Мнения: 1 321
Оф ние утре заминаваме за 3-4 дни до Несебър и няма да мога да ви видя.
Другата седмица може да уточним среща.... Grinning

# 53
  • Мнения: 4 970
Оф ние утре заминаваме за 3-4 дни до Несебър и няма да мога да ви видя.
Другата седмица може да уточним среща.... Grinning
еееееей, съжалявам... Rolling Eyes.Приятно изкарване на Несебър Wink
А за другата седмица- аз няма да съм на линия известно време, тъй като след РД на ДАри ще пътуваме извън София( на гости при баби и дядовци , малко по4ивка и т.н.....).

# 54
  • Мнения: 115
ние заминаваме в събота на кратка почивка и днес ще събирам багажа... така че няма да успея да се включа
като се върнем се надявам да се видим  Grinning
весело изкарване на всички!!

# 55
  • На края на вселената!
  • Мнения: 2 824
Приятна почивка на заминаващите, много слънце и весели емоции!
Дано се съберем на кафе като се приберете  Grinning

# 56
  • Мнения: 4 970
И все пак няма ли да има някой "на линия" следобед Rolling Eyes

# 57
  • На края на вселената!
  • Мнения: 2 824
И все пак няма ли да има някой "на линия" следобед Rolling Eyes
Аз вероятно ще изляза на разходка, но не знам по кое време. Ще бъде след 16ч, но кога ще заспи малката идея си нямам.

# 58
  • Мнения: 4 970
Аз днес се разходих"соло" из квартала.Поръ4ах торта за Дари и направих едно кръг4е  из РУМ-а и около дайски.Оглеждах се за някоя от вас, но....не разпознах  Rolling Eyes
Искам да ви кажа 4е ви завиждам на въздуха и  малко по-голямата прохлада в квартала.Не ми се тръгваше.А на връщане щом слязох от окловръстното...и щяхме да се задушим от жега и застоял въздух Sick.Запо4вам да гледам ве4е по-позитивно на преместването ни в ОК.явно вси4ко си е до навих , нагласа и свикване. Grinning . А и ако с езапознаем най-сетне с вас, ще сме добра компания Wink

# 59
  • Мнения: 1 517
***

Последна редакция: вт, 14 авг 2007, 12:37 от Petty

Общи условия

Активация на акаунт