Рицарки на бялото кантарче - 21.05. - 27.05.

  • 16 784
  • 442
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 8 348
а ние тръгваме към вас
аз в сряда заминавам на село и съм го поръчала слънце
хич не ми се седи на мокро там

Танче, направо ти съчуствам. Моето вдига ужастни температури и ги сваля много трудно. А не е хубаво и аспирини и подобни да му давам, та е кошмар. Разбирам те.

# 31
  • Мнения: 4 447
Айче, МИми, ЗЗЗ,   Hug
Още не знам какво му е. Само дето му е запушен носа. След обяд ще ходим на лекар.
Сега го насилих да хапне пилешка супа - само чорбичката. Уговорихме се на 10 лъжици.(Пък аз доядох месцето) Мъкаааа. От вчера не е ял, ще ме умори.
Затова си останах в къщи. В такива ситуации само аз мога да му бутна нещо в устата.
Сега проучвам какво му се яде, а как мразя иначе да ми капризничат. Само и само да хапне нещо, че няма силички.

3-ти ден не съм ходила в офиса... става страшно. 

# 32
  • Мнения: 13 764
Цък Crazy
Да се запиша и аз в новата темичка Peace
То голяма полза няма, ама айде, без вас ще ми е мъка Laughing

Как е, плувате ли, плувате ли? При нас реки текат по улицата. Ще вадим надуваемите лодки Laughing

Таня, а защо трябва непременно да яде? Ти когато си зле, ядеш ли!?

# 33
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Тани, бързо да се оправя детенце Praynig! Пустата му варицела, така срива имунитета, че...давай нещо за подсилване - витамини, ехинацея, мед...

# 34
  • Мнения: 4 447
Съгласна съм, Пиле!
Почвам друга песен да пея, когато  втори ден не слага нищо в устата. Бульонче, все пак.
Извинете, че ви занимавам, ама днес са ми такива проблемите. Sad

# 35
  • Пловдив
  • Мнения: 14 064
Тани, бързо да се оправяте  Hug Не го насилвай да яде, в такива моменти на човек само му се гади и не ще да яде. Наблегнете на течностите - чайчета, сокчета, айрянчета ...

# 36
  • Мнения: 13 764
Разбирам, че ти е притеснено, но като го насилваш да яде, най-много да почне и да ти повръща. За ден-два, че и три, не е толкова страшно. Карайте на подсладени чайчета, сокове (ако не му се гади от тях), бульонът също е добро решение. Предложи му препечена филийка (малка!).

Нали наличието на температура означава, че организмът се бори с инфекцията. Ако човек яде в този момент, част от енергията се насочва към преработка на храната, вместо да атакува истинския проблем.

Но ти си знаеш най-добре, де! Ние тук съветваме, но майката най-добре си познава детето и знае кое му помага.

# 37
  • София
  • Мнения: 8 348
моето дивани си има картофеното пюре за ядене от болни. Като реши, че е болен и не му се яде и иска да му правим картофено пюре. Хем да се полигави, хем да хапне все пак нещо.
А да ме видите мен какви мъки ме налягат с готвенето и яденето като е станал с задника нагори или е болен.
Лекарствата, които пие, развалят стомаха и се пият само след ядене. А той като се заинати......
Деца. Ако се отслабваше от тези тревоги добре, но май е по-скоро обратното.

# 38
  • Мнения: 2 147
О, Тани Hug не се ядосвай, че не хапва детенце, мен тенпературата би ме притеснявала повече #Crazy и моят син трудно сваля , когато вдигнеше Whistling ooooh!
Ходете на лекар и ни дръж в течение newsm78
Мими е права, картофеното пюре е супер  Hug

# 39
  • Мнения: 13 764
Ооооо, Мими Голямата работа Mr. Green, какво става?
Можем ли да се гордеем вече с теб Laughing

# 40
  • Мнения: 2 147
Хеей птиченце, какво си прайкашшшшшшшшшшш Party

# 41
  • София
  • Мнения: 8 348
чак от другия месец можем, евентуално, да се гордеем с Голамата работа
да видим само ангижиментите ли ще ми станат по-големи или и заплатката ще ги последва.
А с мен можете да си се гордеете и делнично.
Като взема и да отслабна......   и се разхубавя още повече.......

# 42
  • да има едно лесно - на мотора
  • Мнения: 2 419
Танитка и аз като другите мами ще кажа - ако не му се яде, не го насилвай . И дано бързо да му минава, че е си представям какво ти е  Hug За температура и повръщане аз давам сока на компот от кайсии . По малко - с лъжичка.

# 43
  • София
  • Мнения: 8 348
а температура се сваляла от сок или компот от малини

# 44
  • Мнения: 13 764
Хеей птиченце, какво си прайкашшшшшшшшшшш Party

Трайкам сиииииииии  Blush

А с мен можете да си се гордеете и делнично.

Тц, делнично не щем, искаме празнично Mr. Green

Ще чакаме до другия месец тогава Laughing И ще приготвим кърпета, да ти бършем нослето, че като ти дадат голямата заплата и после ти вземат голямата данък, да попиваме пороя от сълзи. Може и дарения да ти посъберем, че току виж ти паднал жизнения стандарт ooooh!
Пък дано не стане така, де Peace

Общи условия

Активация на акаунт