Закъснение след лапароскопия

  • 9 337
  • 102
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 715
Здравейте момичета!Миналия месец правих лапаро на 20 април,на 22 април ми дойде,лекаря ми каза,че това е моята първа менструация,да...ама днес е 21 май и още не ми е дошло,преди лапарото въобще не ми идваше,пиех оргаметрил,за да предизвика менструация,мислех,че след лапарото поне това ще се оправи.Според вас нормално ли е това закъснение,кога ви дойде на вас месеца след лапарото?А възможно ли е пък да съм бременна? Sad

# 1
  • Varna
  • Мнения: 1 094
А възможно ли е пък да съм бременна? Sad
Възможно е , защо не направиш един тест.

# 2
  • Мнения: 1 715
А възможно ли е пък да съм бременна? Sad
Възможно е , защо не направиш един тест.
Защото ме е страх от едната чертичка,направо имам чувството,че ще се срина,но ако не ми дойде до 2дни ще направя,ако е отрицателен?пак ли се започва с лекарствата? Sad

# 3
зависи за какво си правила лапарото, но не гледай така лошо на нещата, почини още един месец ако трябва и той организма си знае неговото. мисли позитивно за да видиш двете чертички. успех  bouquet

# 4
  • Мнения: 3 376
А каква се оказа диагнозата при лапарото?

# 5
  • Мнения: 4 324
Престраши ли се да направиш  тест?

Стискам палци!

# 6
  • Мнения: 1 715
Престраши ли се да направиш  тест?

Стискам палци!
лапарото го правих заради СПКЯ,фенистрация на яйчниците ми правиха,тръбите са напълно проходими,други проблеми нямаше/това не е малко/.Още не съм правила тест,ще изчакам още малко

# 7
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
И аз започвам да стискам палците!

# 8
  • Мнения: 1 247
И аз започвам да стискам палците!
fingerscrossedи аз и аз fingerscrossed fingerscrossed

# 9
  • Мнения: 1 715
И аз започвам да стискам палците!
fingerscrossedи аз и аз fingerscrossed fingerscrossed
не вярвам да съм бременна,по-скоро пак ще си имам проблеми с цикъла Sad
а внушението е голяма работа,има някои симптоми,но........иска ми се Sad

# 10
  • Мнения: 150
Вместо да мислиш глупости се обади и питаи Минев.Може да си бременна след лапаро става лесно. Peace

# 11
  • Мнения: 1 715
Вместо да мислиш глупости се обади и питаи Минев.Може да си бременна след лапаро става лесно. Peace
ще му звънна,но нека мине още някой ден

# 12
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Уф не знам как издържаш.Дано,дано да си заслужава чакането Praynig

# 13
  • Мнения: 2 422
Ейййййййй момиченце не ни дръж под напрежение smile3513 отивай до аптеката за тест и да докладваш ще те напляскам box box box.
ДАНО ДА Е  smile3504 newsm32 Misc Baby Bottle smile3504 newsm32 Misc Baby Bottle

# 14
колко,време  след фенестрацията забременяхте.

Общи условия

Активация на акаунт