Не мога да повярвам!

  • 2 357
  • 41
  •   1
Отговори
# 1
  • София
  • Мнения: 12 554
Горкото дете...Бог да го прости милото...Но не е виновна само държавата. А родителите му? Те защо създават 4 деца, като нямат възможност да ги гледат или просто така си ги раждат?
Умът ми не го побира...ЗАЩО бе хора?!?!

# 2
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 171
nana77, недей така Peace Не си им в къщата нали. Пише, че къщата им е разрушена от наводнението...

Живеем в държава на контрастите Thinking

# 3
  • Мнения: 1 243
Не е истина какви неща се случват... Sad На 15 години на осъзнаеш, че няма за какво да живееш...Просто нямам думи!
 Praynig

# 4
  • София
  • Мнения: 3 099
Заболя ме. Дано душата му е намерила желания покой.
Животът е палачинка - когато си правим децата изглежда, че ще можем да ги отгледаме. Дано бъде така....

# 5
  • Мнения: 4 473
Не е истина какви неща се случват... Sad На 15 години на осъзнаеш, че няма за какво да живееш...Просто нямам думи!
 Praynig

Да вземеш такова решение, се изисква изключителна сила, или изключителна слабост. Покрусена съм.
Дано почива в мир!

# 6
  • София
  • Мнения: 1 951
Трагедия!

# 7
  • Мнения: 2 759
                    Не разбирам защо се е случило. Има много бедни държави от третия свят. Желанието за живот и силната психика са много важни неща.

# 8
  • София
  • Мнения: 15 450
Милото момченце, колко трябва да е било отчаяно за да стигне до това решение? Лека му пръст. Някой хора трябва сериозно да се замислят, защо деца стигат до там!

# 9
  • София
  • Мнения: 12 554
nana77, недей така Peace Не си им в къщата нали. Пише, че къщата им е разрушена от наводнението...

Живеем в държава на контрастите Thinking

Ами не съм...Ама явно не е бил само в къщата въпросът...Като чета думите на детето, трагедията в живота му е била перманентна, а не следствие на наводнението. То просто е било последната капка.
И въпреки всичко оставам на мнение, че който не може да отгледа деца, да не ги създава.  Naughty

# 10
  • Мнения: 71
nana77, недей така Peace Не си им в къщата нали. Пише, че къщата им е разрушена от наводнението...

Живеем в държава на контрастите Thinking

Ами не съм...Ама явно не е бил само в къщата въпросът...Като чета думите на детето, трагедията в живота му е била перманентна, а не следствие на наводнението. То просто е било последната капка.
И въпреки всичко оставам на мнение, че който не може да отгледа деца, да не ги създава.  Naughty
И аз подрепям мнението на nana77  Peace

# 11
  • Мнения: 1 072
Ходило е на училище. Учителите, уж интелигентни хора, не са ли сигнализирали в социални грижи, че това дете бедства.

Ако има четящи тек учители, нека кажат какво се прави, когато забележиш такъв проблем у собствен ученик. Има ли наложени правила, по които да се действа?

# 12
  • Мнения: 2 891
Оставам безмълвна! Много е жалко, когато децата си отиват, заради нещо подобно...

# 13
  • Мнения: 431
                    Не разбирам защо се е случило. Има много бедни държави от третия свят. Желанието за живот и силната психика са много важни неща.

Все ще се намери някой да се изцепи за "слабата" психика..... Rolling Eyes
Продължавай да не разбираш.

# 14
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
А вижте това ... извадих го под статията :

http://dnes.dir.bg/2007/04/18/news1587087.html

Общи условия

Активация на акаунт