Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бъдещи майки
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 53 отговора

Анкета

Kakvo rajdane predpo4itate ? Sabiram mneniq-blagodarq vi

Въведи твоя глас

Varna

Vinagi sam se razdvoqvala pred dvete vazmojnosti za6toto i v dvata slu4aq ima pliusove i minusi, no naistina neznam koe po-pravilnoto. Molq da mi pomognete da vzema pravilnoto re6enie tai kato vse nqkoga 6te trqbva da napravq takav izbor.
Цитирай

Плевен

Нормално  Peace
Цитирай

Белгия/София

Нормално, разбира се, кой умен човек се подлага без медицински основания на коремна операция  ooooh!
Цитирай

рядко вкъщи

Нормално,разбира се.
Цитирай

там където ме зове сърцето!!!

Скоро имаше същата тема!
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=189502.0
Нормално , без упойки!Природата така го е определила и ако няма медицински показания , секциото по желание не го одобрявам !Това си е моето мнение!
Цитирай

София

Секцио, страх ме е от родилните болки.

Нормално, разбира се, кой умен човек се подлага без медицински основания на коремна операция  ooooh!

Ами..... аз! newsm53
Цитирай

София

Нормално.
Цитирай

Русе

раждах секцио по спешност,но се надявам другия път да ми разрешат нормално
Цитирай

Sofia

Секцио, разбира се. Защо да рискувам да прекарам остатъка от живота си като инвалид? Едно вагинални раждане крие толкова много непредвидени фактори и рискове, докато секциото си е просто рутинна операция. Булдозите вече раждат по този начин, кой умен човек би избрал доброволно да ражда като куче?
Цитирай

всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин

нормално родих,така ще и следващите пъти.
Цитирай

Телата ни са пригодени за раждане.  Ако няма медицински показания, бих раждала нормално. С упойка, за да си спестя болките.
Цитирай

СЕКЦИО!
Цитирай

Велико Търново

Секцио!
Цитирай

Секцио, разбира се. Защо да рискувам да прекарам остатъка от живота си като инвалид? Едно вагинални раждане крие толкова много непредвидени фактори и рискове, докато секциото си е просто рутинна операция. Булдозите вече раждат по този начин, кой умен човек би избрал доброволно да ражда като куче?

ooooh!
Просто рутиина операция?!?!
Вагиналното раждане е естествено, така го е измислила природата, а тя е по-съвършена от човешкия ум.
Защо да рискувам да прекарам остатъка от живота си като инвалид? Бих ти пратила линк да видиш например Елвира, но виждам че ти предстои раждане, така че не ги гледай, дори и да попаднеш на тях.

П.П. Изключвам секциото по спешност.
Цитирай

Maktub, katiABV го е написала точно в обратния смисъл, не се връзвай  Smile

Аз съм се разписала в другата тема  Blush
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 53 отговора