Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 21 май 2007, 12:43 ч.

Мухъл в банята

• 1 833
  • 5
  •   1
Отговори
  • Русе
Най-накрая взехме ключовете за новия ни апартамент и се започва с ремонта. Всичко е горе долу добре, без фрапиращи поражения, но банята е в окаян вид. Направо ми се плаче Sad. Имаше някакви тапети за баня, като ги махнахме се показа такава страшна картинка, черно, мухъл, влага.....
Сега ще я оставим така няколко дни да изсъхне напълно, но кажете моля ви с какво да я почистим добре, с какво да пръскаме, че чак тогава да почваме с лепенето на фаянса. Не мога да си представя това чудо да остане отдолу, а ние да си пръснем парите за скъп фаянс отгоре. Става въпрос за панел.

Много се надявам, че ще ми помогнете със съвети и решаването на този проблем няма да се окаже мисия невъзможна newsm78

# 1
  • София
Ние взехме САВО.

За мухъл май е сред често препоръчваните.
Но е качествено. Изчисти всикчо, и от тогава даже не се е появявал пак мухъл. А пръскахме преди поне 8-9 месеца.

Много добър препарат.
Мирише доста силно, по-добре като напръскате да не стоите там.

# 2
  • Варна
Саво,На доктор Фреш са измислили същия препарат,но доста по-евтин около 2.55 също върши работа и ако не ти се дават пари мятай с обикновена белина,сипваш я в някоя опаковка от препарат за стъкла или нещо друго и пръскаш.Само че с белината трябва да се повтори няколко пъти процедурата.Иначе Савото е най-силното от всичките изброени Peace

# 3
Само че мирише ужасно! Внимавайте!

# 4
  • Земята
Хубава силна белина и търкаш с гъба. На нас така от конденза зимата ни мухляса остъкления балкон.

# 5
  • Русе
Много ви благодаря за отговорите ,момичета! Laughing Вече купихме Саво, ще пръскаме с него, но е толкова гадно това черното, че не ми се иска да се доверявам само на него. Мисля, че съм чувала за някакви бои, но не съм сигурна дали премахват мухъла или е за ново помещение, с цел да се предпази от образуване на мухъл.
Много ми се иска тази гадория да изчезне преди да сме сложили фаянса ooooh!

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт